320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurb tõesti. Mängu tulemus ei näita üldse mängu tegelikku sisu, aga mis teha. Andsite kõva lahingu ja minu poolt suur respekt selle eest.
    Remember, remember, we're shit in November!

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Jah, õnne Realile kümnenda puhul. Täna pidutseb siis Cibelese väljak.

      Meite meestele suurte kiitused. Jooksti sokid jalast, longati sokid jalast ja nagu varem öeldud, siis midagi muud on mängijatelt raske nõuda. Muidugi viis, kuidas kaotada, oli päris karm - igas mõttes. Sellest on kahju.

      Järgmise hooajani, oli lõbus sõit
      Siiamaani uskumatu, kui palju klassi sel mehel jätkub.
      Itaalia foorum võib end sisse istuda, Punkt on aasta postitaja, ainec. Mul on infinitely kahju, et see rahakulutaja pask võitis. Perfection oli 1 minut eemal

      Tühjaks ostetakse nagunii, mis teha. Võinuks tänavu kõik võtta
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Kuradima kahju raisk...

        Kommentaar


          Tublid olite!!! Kahju, et rahapakid lõpuks võitsid, võttis ikka kõvasti aega ja kulutamist, et selle ihaldatud tiitlini taaskord jõuda.

          Eks vigastused ja väsimus, pink jne võtsid oma täpselt parasjagu niipalju, et seda viimast minutit enam vastu ei peetud ja siis laguneti juba täiega, tundus, et Marcelo läbitulekut väga enam ei markeeritudki ja asi oli selge meeste enda sees, et rohkemat neil enam välja panna ei ole.

          Aga tore, et ka väikeste rahadega ja tugeva meeskonna vaimuga on võimalik väga kõrgele Euroopa jalgpallis jõuda.

          Arvestades, et CL finaalis olid aint hispaania klubid, siis ega La Liga võit pole väiksema kaaluga ja tore, et te tühjade kätega ei jäänud kõigi nende ilusate esituste eest.

          FORZA!!!
          sigpic

          Kommentaar


            Aitäh teile selle ilusa mängu eest! Olite väga tublid, aga jah see on elu. 2 eelmist aastat pidime meie poolfinaalis sama asja läbi elama.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Siiamaani uskumatu, kui palju klassi sel mehel jätkub.
              Itaalia foorum võib end sisse istuda, Punkt on aasta postitaja, ainec. Mul on infinitely kahju, et see rahakulutaja pask võitis. Perfection oli 1 minut eemal

              Tühjaks ostetakse nagunii, mis teha. Võinuks tänavu kõik võtta
              Mis see Italian alafoorumil. Viga on? Et. Milani poolehoidjad. CARLO Võidu puhul tunnustust jagavad? Mina olin treeneri pools, Mul pohui, mis meeskonna nimi seal taga oli

              Kommentaar


                Solid performance normaalajal, oldi napilt parem meeskond. Kahju, et päris lõpuni ei suudetud vastu pidada, teeb haiget. Lisaaeg paraku nonde oma. Oli hea hooaeg, aitäh!

                Kommentaar


                  Finaal on kohutavalt kõva tulemus, müts maha tõepoolest. Tõsiselt hää hooaeg on seljataga ja usun, et tuhhi jätkub ka edaspidiseks, seda enam kui La Liga võidu ja CL hõbeda eest suht korralik kopikas kukub.

                  Olin küll linnarivaali poolt, aga kena "säh sulle" tunne valdas mind täna sel hetkel, kui meenutasin 8 aastat tagasi väljamaal õppides momenti, kus enne Madridi reisi hilisteismeline szandor taani hispaania saatkonna tegelastelt Atletico mängu kohta uuris. Õppereisi eelsel infonädalal tehti mulle selgeks, et mis too Atleti ikka väärt on, las poisid proovivad ja ega see eriti midagi vaatamist väärt pole. Täna mängiti Meistrite Liiga finaalis. Uhke!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas petteri Vaata postitust
                    Solid performance normaalajal, oldi napilt parem meeskond

                    avapoolajal pööritati päris kenasti, ent II p-a vajuti järjest sügavamale kaitsesse
                    ja nagu ka soome kommentaatorid märkisid, muutsid Ancelotti vahetused mängu käiku vägagi, ikkeril polnud pärast oma blunderit väravas suurt midagi teha
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Ma ei saanud staadionil aru, et mis täpsemalt Simeonele pähe lōi, et miimoodi punast vōtma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ei saanud staadionil aru, et mis täpsemalt Simeonele pähe lōi, et miimoodi punast vōtma.
                        "Varane me vaciló lanzándome el balón. A los mayores no nos gusta que nos hagan eso. Me equivoqué en mi reacción; él también. Es un chaval joven con mucho futuro".

                        Varane lõi palli Atleti pingi suunas, Simeonele ei meeldinud, virutas tagasi ning läks õpetust jagama. Emotsioonid, mis muud. Pärast leppisid kõik ära ning Simeone tunnistas, et poleks tohtinud üle reageerida.


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Tühjaks ostetakse nagunii, mis teha. Võinuks tänavu kõik võtta
                        Noh, midagigi tuli vähemalt ära (olgu, karikat tegelikult tõsta ei saanud, tänks LFP). Ja see midagigi on tegelt ilmselt meeskonna (kui ka minu) jaoks suurema tähtsusega, sümbolistlikus võtmes.

                        Järgmine hooaeg algab samast kohast, kust tänavunegi. Eesmärgiks kolmas koht ja kui suudetakse, siis anda korralik lahing kahele suurele. Muidugi praegust momenti vaadates, siis tõotab järgmine hooaeg tulla Meistrite liiga koha eest päris verine lahing: Sevilla on hea mineku leidnud, Athletic samamoodi, Valencia sai endale sugar daddy ning oma sõna tahaksid ilmselt sekka öelda ka Real Sociedad ja Villarreal. Ehk siis loorberitele ei saa puhkama jääda ning eelkõige on tähtis stabiilselt Meistrite liigasse jõudma hakata.

                        Tühjaks ostmist miskipärast enam väga ei karda. Gil Marin ütles nii mõned päevad tagasi kui ka täna peale kohtumist, et klubi kedagi müüma ei ole sunnitud ning plaan on meeskonna koorekiht alles jätta. Jah, pakkumisi kindlasti tuleb, ahvatlevaid nii klubile kui ka mängijatele, aga samas on ajalugu näidanud, et iga suurema rahapataka peale pole veel minema pandud. Näiteks eelmine suvi, kui Costal oli laual Liverpoolilt rahaliselt parem pakkumine, kui Filipe Monacole "ei" ütles või Juanfrani Arsenali saaga. Mõni võib tõesti uusi väljakutseid jahtima minna, aga massilist väljarännet ma hetkel ei näe. Oluline on tegelt nüüd tarke samme teha, et meeskonda vähehaaval tugevdada ning sügavust juurde tuua. Correa tundub poole jalaga Atléticos olevat ning kuigi tal läheks eeldavasti natuke aega uue keskkonnaga kohanemiseks, siis usun sellegipoolest, et Cebolla/Sosa asendamisega saaks ta edukalt hakkama. Rääkimata siis pikemaajalisest potentsiaalist. Oma noori on õnneks ka, kellele loota. Saúl on üks laenuline, keda järgmine hooaeg kindlasti põhimeeskonnas tahaks näha. Sel hooajal on Rayo mänge korralikult jälgitud ning poisis on kõik sisu olemas, et lähitulevikus oluline jõud olla. Ja pole ainult minu luulud, vaid ka statistika poolest igati korralik hooaeg. Óliveril oleks samuti aeg mehistuda - ei tea ainult, kas seda teha järgmine hooaeg Atléticos või anda talle veel kuskil üks laenuhooaeg. Javi Manquillo sai sel hooajal korralikud tuleristsed kätte, järgmine hooaeg tahaks teda veelgi enam näha ning ühtlasi ei peaks Juanfran end enam täitsa ribadeks tõmbama. Kaitseliinis on veel vaja otsuseid teha, kuivõrd on hetkel neli korralikul tasemel keskkaitsjat. Kui Toby müügiks ei lähe, siis tuleks Giménez laenule saata. Kindel on see, et mängupraktikat on poisile vaja. Kui Toby müügiks läheb ja Giménezile kolmanda keskkaitsja koht usaldatakse, siis oleks päris lahe, kui Lucas Hernandez alt üles tuuakse. Filipele tuleks ka vist mõni noorem tagavara tuua, sest Insua, ma pakun, tõmbab suvel minema. Rünnet tuleks samuti täiendada, olenemata kas Costa jääb või mitte. Correa ilmselt elavdaks veidi asja, aga üks tapja kuluks veel lisaks ära. Villa saatus on lahtine ning isegi, kui jätkab, siis vanust koguneb iga päevaga aina enam. Hooaja lõpus oli näha, et kedagi oleks veel ette vaja. Héctor Hernández võiks samuti põhimeeskonnale sammu lähemale teha.

                        Mis kõige tähtsam, siis Simeone paneb ilmselt sama hasardiga edasi ning arvatavasti kavandab koos Profe Ortegaga täna öösel juba uut treeninglaagrit järgmiseks hooajaks.

                        Simeone: "This match doesn’t deserve a tear. When you give your life, there’s nothing to say."

                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Seekord läks nii, väga hea mäng oli. Kõva lahing ilma suurema pullikakata. Loodaks ka, et teid tühjaks ei osteta.

                          Kommentaar


                            Kaastunded, mängiti nii et vääriti võitu, aga see viimane nurgalöök jäi kaitsmata ja sealt edasi oli teada, mis saab - Atletico meestel oli kütust täpselt nii palju et see normaalaeg ära mängida. Aga igati kõva saavutus oli kogu see hooaeg.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Why didn’t Atletico have a man on the post? https://www.bsports.com/statsinsight...t#.U4InEfl_vT8
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Mis Atletico fännid sellest Costa vingerdusest arvavad? Lõigati ju päris valustalt sellega näppu, sest juba kaheksandal minutil pidi Costa lahkuma ja väga väärtuslik üks vahetus oligi raisatud.

                                Treeningutel ja personali abiga oleks pidanud ju ikkagi aru saama kas on mõtet riskida või mitte?

                                Igastahes väga-väga kahju, et Atletico seda tiitlit ei võtnud eile, vägev meeskond - soovin edu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X