320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Agüero, Agüero, Agüero

    Kommentaar


      90+1 lööb ta ikka ära
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Kui Agüero värava poole tormas, siis ma juba mõtlesin , et sa Punkt oled selgeltnägija ja kavatsesin sinult Viking loto võidunumbreid küsida. Siis ta aga lihtsalt peatus ja purustas mu lotovõidu lootuse

        Kommentaar


          Ilus mäng Atleticolt, võitu võimaluste poolest kindlasti vääriti, kuid Agüero peab trennis veel võimaluste realiseerimist harjutama - olukordi ta oskab endale tekitada piisavalt.

          Kommentaar


            hispaania liiga peale ma enam raha ei pane, kuradi lahtine jalgpall ikka
            aga mäng oli ilus!

            Kommentaar


              Kaotasime täna 3 punkti, selliste võimalustega oleks pidanud Reali värava palle täis taguma. Kahju.
              Aga tundub, et Resino on meeskonna taas mängima pannud ning Porto vastu võib julgelt vigade parandust tegema minna.
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Kaotasime täna 3 punkti, selliste võimalustega oleks pidanud Reali värava palle täis taguma. Kahju.
                Aga tundub, et Resino on meeskonna taas mängima pannud ning Porto vastu võib julgelt vigade parandust tegema minna.
                Täpsuse huvides kaks punkti, kuid ilma Agüerota oleks mäng teine olnud...
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  kuid ilma Agüerota oleks mäng teine olnud...
                  Seda kindlasti.
                  Ajalugu on näidanud, et Agüeroga Atlético on palju-palju võimsam kui Agüerota Atlético. Isegi siis kui ta korralikus vormis (nagu praegu näiteks) pole, on ta ikkagi hädavajalikumaid mängijaid meie jaoks.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    hispaania liiga peale ma enam raha ei pane, kuradi lahtine jalgpall ikka
                    aga mäng oli ilus!
                    jajah. inglise vutt on igav ja ettearvatav. eriti mis puudutab mankut- viimasel minutil luuakse ikka varav ara.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                      hispaania liiga peale ma enam raha ei pane, kuradi lahtine jalgpall ikka
                      aga mäng oli ilus!
                      Lahtine jalgpall ongi ilus.

                      Kommentaar


                        Kel Viasat, siis Atlético-Porto mängu saab praegu Xtra2 pealt vaadata

                        Kommentaar


                          sitt mang uldiselt. et siit edasi saada, tuleb aktiivsemalt mangida
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Forlanit oleks ette vaja. Sinama pole paha, aga Forlan on ikka Forlan.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              sitt vark. umbes nagu Real eile
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                ega mingit reaalset võimalust ka polnud - ühtegi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X