320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile sai selgeks siis, et Atlético näol on tegu asetamata meeskonnaga ning Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsemiseks on vaja võita kedagi seltskonnast Arsenal, Olympique Lyon, Sporting, Panathinaikos ja Shakthar/ Stuttgart. Mõnus.

    Seda kõike muidugi juhul, kui ma millegagi nüüd totaalselt puusse ei pannud.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Eile sai selgeks siis, et Atlético näol on tegu asetamata meeskonnaga ning Meistrite liiga alagrupiturniirile pääsemiseks on vaja võita kedagi seltskonnast Arsenal, Olympique Lyon, Sporting, Panathinaikos ja Shakthar/ Stuttgart. Mõnus.

      Seda kõike muidugi juhul, kui ma millegagi nüüd totaalselt puusse ei pannud.
      Nii ta on. Täna õhtuse Šahtjori edu korral ka Stuttgart langeb nõrgemasse kopsikusse. Kuid eks ta ole igal aastal nii olnud, et viimases eelringis on mitmeid intrigeerivaid mängupaare nähtud. Arsenal ja Lyon tunduksid nii kiirelt mõeldes kõige kõvemate pähklitena, kuid ega ka muid ei saa tilkagi alahinnata.

      Kommentaar


        krt ma mõtlesin et Cleberist saadi lahti, aga võta näpust, käis ainult laenul
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Esimene linnuke Trofeo Teresa Herrera näol kirjas.

          Atlético jaoks oli see ka ühtlasi kuuendaks Trofeo Teresa Herrera tiitliks, viimati suutsime ühe sellise võita 1986. aastal. Kõige enim tiitleid on Deportivol (16) ja Realil (8).

          Tänu saabuvatele rahvuskoondiste mängudele said Deportivo vastu mänguaega rohkem noored ja varumehed. Esile tasuks tõsta näiteks Robertot, kes penaltiseerias (normaalaeg lõppes seisul 1-1) kaks lööki tõrjuda suutis ja ka muidu hästi tegutses. Tuleb tõdeda, et väravavahid on sel hooajal suisa suurepärased.
          Endale sümpatiseeris ka Jurado ning Koke esitus.

          DEPORTIVO, 1 (Iván Pérez); ATLÉTICO DE MADRID, 1 (Jurado, de penalti).

          Deportivo: Aranzubía; Laure, Lopo, Zé Castro (Adrián López ‘Piscu’, 72’)), Angulo; Juan Domínguez, Juan Rodríguez (Sergio, 60’); Pablo Álvarez (Bodipo, 60’), Juca (Valerón, 46’), Riki (Lafita, 29’); y Adrián López (Iván Pérez, 46’).

          Atlético de Madrid: Roberto; Valera, Pablo Ibáñez, Domínguez, Antonio López (Cabrera, 46’); Paulo Assunção (Koke, 46’), Cleber Santana (Raúl García, 83’); Pacheco (Borja, 46’), Jurado, Reyes (Keko, 83’); y Sinama Pongolle.


          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Homme on hooaja esimene tõsisem kohtumine, kui tuleb võõrsil Kreeka gigandi Panathinaikose vastu minna. Resino nimetas ka mängijad, kelle ta Kreekasse kaasa võtab ning (meeldivaks) üllatuseks võib vaid pidada noorukese Domíngueze eelistamist Pereale.

            GOALKEEPERS
            1 Asenjo.
            13 Roberto.

            DEFENDERS
            3 Antonio López.
            5 Heitinga.
            17 Ujfalusi.
            31 Álvaro Domínguez.
            22 Pablo Ibáñez.
            16 Juanito.

            MIDFIELDERS
            8 Raúl García.
            11 Maxi Rodríguez.
            12 Paulo Assunção.
            20 Simão.
            23 Cléber Santana.
            9 Jurado.
            19 Reyes.

            STRIKERS
            10 Agüero.
            7 Forlán.
            14 Sinama Pongolle.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Kas Sinama Pongolle on samune mees, kes aastaid tagasi Liverpoolis mängis`?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kas Sinama Pongolle on samune mees, kes aastaid tagasi Liverpoolis mängis`?
                on küll jah. on veel sama nimega mehi muide maailmas pallimas?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Ei tea, lihtsalt küsisisn. Ei viitsinud guugeldama hakata.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kreeka põrgust võiduga välja tuldud ning seda tänu Maxi, Forlani ja Agüero väravatele. Kahju vaid, et endale kaks ära lasime lüüa. Parimad momendid.

                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Alagrupp on küll tore.

                      Romanil avaneb lõpuks võimalus Kun Agüerot Stamford Bridgel siblimas näha, Portoga on vaja eelmise aasta sotid selgeks teha ning APOEL on niisama tore meeskond, kes võib kaarte segada.

                      Eks näis, kas viimaste päevadega tuuakse veel kedagi. Cerezo lõplikult nagu ust sulgenud pole veel.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Kaugele, kui üldse see Silva case arenenud on?

                        Kommentaar


                          Edu Atletico'le. Alagrupist võiks edasi pääseda ja play-offis tegusi teha.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Kaugele, kui üldse see Silva case arenenud on?
                            Ise hindan Silva tulemise võimalust küll pigem minimaalseks. Eelmine aasta meil tema soetamiseks raha ei jätkunud ning vaevalt see aasta midagi teisiti on. Eks näis.

                            Tõenäolisem on hoopis, et Meistrite liigast tulnud rahavoogude toel pakutakse ründeduole Kun-Forlan uusi lepinguid. Uus ja kogukam release clause Agüero lepingusse kuluks ära küll.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Uus ja kogukam release clause Agüero lepingusse kuluks ära küll.
                              ses suhtes et olen vähe loll, et mis moodi see release clauseli suurendamine on seotud? et tuleb mängijale rohkem palka maksta või kuidas seda suurendada saab?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                ses suhtes et olen vähe loll, et mis moodi see release clauseli suurendamine on seotud? et tuleb mängijale rohkem palka maksta või kuidas seda suurendada saab?
                                Põhimõtteliselt pannakse uus number lihtsalt lepingusse, ei? Palgaga sellel seost vähemalt minu arust ei tohiks olla. Samas, mine sa tea, siis oleks Barca juba ammu võinud Messile panna mingi mustmiljon selleks klausliks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X