320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Häbiväärne esitlus.
    Jep. Sa nagid esimest korda AM mangimas eks. Ja pool juhuslikult on sulle ikka uskumatult imekspandav, et AM nii mangibki, eriti voorsil. AM tegi tapselt koik nii, nagu nad on alati teinud ja kui see toob edu siis lasku edasi. Uldsegi on tunne, et Metropolitanol saadetakse City koju ja parast mangu saab Pepi hala kuulata, et AM ainult kaitseb. Taipohh, et muidugi mehele peaks olema koige tuttavam meeskond uldse juba Hispaania aegadest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust

      Jep. Sa nagid esimest korda AM mangimas eks. Ja pool juhuslikult on sulle ikka uskumatult imekspandav, et AM nii mangibki, eriti voorsil. AM tegi tapselt koik nii, nagu nad on alati teinud ja kui see toob edu siis lasku edasi. Uldsegi on tunne, et Metropolitanol saadetakse City koju ja parast mangu saab Pepi hala kuulata, et AM ainult kaitseb. Taipohh, et muidugi mehele peaks olema koige tuttavam meeskond uldse juba Hispaania aegadest.
      Mäletad seda Pooli fännide kiunu ja ulgumist, kui Atletico paar hooaega tagasi Pooli välja lükkas?

      Kommentaar


        Algselt postitas Punkt Vaata postitust

        See on vaid muusika minu kõrvadele. Mina jäin eilsega küll rahule ning kordusmänguks on selline hea pinge üleval. Kui tahta, siis võib osata ka kaitsemängu nautida.

        Atletico taktikat võib kiruda nii palju kui keegi iganes soovib, aga minu meelest peitub sellise frustratsiooni põhjus tihti selles, et vastasmeeskonnad muutuvad ise staatiliseks moodustiseks, mis ei suuda mitte midagi asjalikku korda saata. City ja Guardiola kiituseks tuleb öelda, et erinevalt paljudest teistest leidsid nemad teisel poolajal Fodeni näol jokkeri üles ning suutsid oma mängu teravamaks ja sirgjoonelisemaks ajada. See tõi neile lõppkokkuvõttes ka teenitud värava ning avakohtumise võidu.


        Lõpetuseks aga lihtne meeldetuletus, et eilne mäng oli kõigest selle paari esimene poolaeg. Teine poolaeg Metropolitanol seisab ees.
        1:0 koduvõit on favoriidi jaoks siiski üks mugavamaid võimalikke seise, mille pealt kordusmängule vastu minna kaheosalises play-off'is , ka ilma võõrsilvärava reeglita. Pep-i tiimid on muidugi olnud üsna meisterlikud ära käkkima ka seeriaid, kus vastastest mänguliselt selgelt üle oldud. Enamasti on probleemiks olnud siiski ebaõnnestunud avamäng, kus on saadud ootamatu kaotus või neid strateegiliselt haavatavasse positsiooni jättev viik, mida siis kordusmängus ümber pöörama peab hakkama. Antud juhul pole tegu kummagi olukorraga, mistõttu eilse mängu tulemuse üle teil erilist rahulolu tunda pole põhjust.

        Siiski on terve mäng veel ees ja 0:1 pealt tagasitulek pole ilmselgelt midagi mõeldamatut, kuid City on praeguse seisu juures ikkagi oluliselt suurem favoriit kui enne avamängu.

        Kommentaar


          Algselt postitas diver Vaata postitust

          1:0 koduvõit on favoriidi jaoks siiski üks mugavamaid võimalikke seise, mille pealt kordusmängule vastu minna kaheosalises play-off'is , ka ilma võõrsilvärava reeglita. Pep-i tiimid on muidugi olnud üsna meisterlikud ära käkkima ka seeriaid, kus vastastest mänguliselt selgelt üle oldud. Enamasti on probleemiks olnud siiski ebaõnnestunud avamäng, kus on saadud ootamatu kaotus või neid strateegiliselt haavatavasse positsiooni jättev viik, mida siis kordusmängus ümber pöörama peab hakkama. Antud juhul pole tegu kummagi olukorraga, mistõttu eilse mängu tulemuse üle teil erilist rahulolu tunda pole põhjust.

          Siiski on terve mäng veel ees ja 0:1 pealt tagasitulek pole ilmselgelt midagi mõeldamatut, kuid City on praeguse seisu juures ikkagi oluliselt suurem favoriit kui enne avamängu.
          Nõus, et tavaliselt olnuks viik või võõrsilvõit magusam. Aga Atlético vaates pole 0:1 kaotusseis ka midagi katastroofilist - ma ütleks, et pigem võibolla tuleb see just kasuks. Peaasjalikult tekitab avamängu kaotus eelduse, et Atleti peab korduskohtumises rohkem oma ründavamat nägu näitama ning minimaalselt ühe värava lööma. Läheks me kordusmängule näiteks 1:0 Atlético eduseisust, siis on selge, et see mäng tuleks hoopis teistsugune ning Atlético prioriteedid oleks teistsugused (st mindaks eduseisu kaitsma, mitte väravat jahtima).

          Kui siia juurde võtta asjaolu, et kodustaadionil on Atleti olnud ajalooliselt päris tugev igat masti vastaste vastu (ning kindlasti luuakse ka seekord hea atmosfäär), siis on eeldused heaks mänguks loodud. Mis võiks olla veel etem, kui kodupubliku marulisel toel hakata tuulest välja hüppama ning väravat otsima? ​​​Lisaks sa tõid ka ise välja, et Cityl on teatav ajalugu seeriatega - kui suudetakse piisavalt kõva atmosfäär luua ning Atleti suudab City kasvõi momentaalselt raskesse positsiooni suruda, siis ma ei välistaks, et City hakkab ise ka mingil hetkel kaasa aitama.

          Kuna me seeriat vaatame ikkagi kahe mängu pealt, siis olid minu jaoks avamänguks kaks peamist eesmärki: esiteks et meeskond oleks peale Inglismaalt tulekut veel elus ja konkurentsis (check) ning teiseks, et keegi võtmemängijatest ei korjaks rumalaid kollaseid, mis nad kordusmängust eemale jätaks (check). Boonusena nägin enda jaoks esimesest mängust positiivse asjana seda, et meeskond oli vägagi keskendunud ning mängus sees - alati hea märk.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Pange City istukile, siis saame jälle kuulata, kuidas neil nii palju mänge alati ja vässu peal ning barreli hind all

            Kommentaar


              Tuleb?

              Kommentaar


                Ma pole kaugeltki kuidagi City'le õlale patsutaja, aga Atleticole kulus ära selline lõpp vahelduseks - nii sageli näeme seda teises võtmes ehk kogu see venitamine-vassimine ja jauramine nende poolt läbi aastate. A mis sa teed 90+90minutit, võimalusi täiesti ju oli, aga ära ei löö - kõik.

                Kommentaar


                  Oijah oleks pidanud varem selle istumise ära lõpetama, võimalusi tuli ja siis see lõpp tuli täielikus simeone žanris nagu ikka. Suur parandus võõrsilmängust aga nukker tunne. Kohtunik oli ka kana et ei vilistanud pooli asju enne mängu teist poolt ära, oli selge et see saab tulema ilge lahing

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                    Ma pole kaugeltki kuidagi City'le õlale patsutaja, aga Atleticole kulus ära selline lõpp vahelduseks - nii sageli näeme seda teises võtmes ehk kogu see venitamine-vassimine ja jauramine nende poolt läbi aastate. A mis sa teed 90+90minutit, võimalusi täiesti ju oli, aga ära ei löö - kõik.
                    See, et Atletico stiil ei meeldi, ei sümpatiseeri, ei imponeeri - tore ja arusaadav ning keegi ei sunni seda ausalt peale. Aga äkki jätame palun selle valgete kampsunite asja ära? Kaabakad ja kurikaelad vs õilsad hinged Inglismaalt. Anti-jalgpall vs proper football. Teesklejatest õlipatsid Hispaaniast vs mehised ja tugevad meeshärjad Inglismaalt. Provotseerijad vs pühakud.

                    Kõik see, mille eest Inglismaa meedia ja Guardiola viimase nädala jooksul Atléticot rappinud on, oli täna väga eeskujulikult ka City repertuaaris esindatud. Fodeni platsile tagasiveeremine, ajaviitmine, pallide platsile saatmine, kohtuniku ümbritsemine, totaalne kaitsesse vajumine. Muide, newsflash, see on ka enamus teiste Inglise klubide repertuaaris täitsa kenasti ja täitsa püsivalt olemas. Kas mind torgib? Väga mitte.

                    Ning mida City mänguliselt nii palju enam tegi? Avamängus kiigutati haudvaiksel staadionil enamus mängust staatiliselt palli ning omati äkki kokku 20 minutit momentumit eelkõige siis, kui Fodeni platsiletulek natukenegi sirgjoonelisust mängu tõi ja väravani juhatas (nagu juba enne kiitsin, siis müts maha selle eest). Kordusmängus ei suutnud City mitte midagi normaalset luua, kui see üks väravaraami tabamus välja arvata. Kokkuvõttes - tõeline šampanja-jalgpall tõepoolest, eks.

                    Ma jään endiselt oma eelmise postituse juurde, et suures plaanis Simeone plaan töötas. Esimene mäng jäädi võõrsil ellu. Teine mäng alustati ettevaatlikult, kuid teisel poolajal hakati rohkem suruma ja võimalusi genereerima. Reaalsed võimalused olid lõpuni välja olemas, aga ei saadud seekord palli võrku (seejuures ka tänu City heale kaitsemängule), happens. Õnneks või kahjuks on jalgpall selline mäng, et võidab see, kes lööb rohkem väravaid.

                    Mina magan täna igatahes überhästi, sest sellise mänguga polnud häbi langeda.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Ennast ajaks küll kettasse see mängupilt. Kui ikka Simeone jätab endale 30 minutit aega väravaid lüüa ja 150 minutit passib kaitses, siis see pigem halb ju. See kuidas esimesel poolajal Felix üksi pidi ründes midagi tegema ning kui kaua aega võttis kaaslaste tõusmine on treeneri süü kes ei luba neil ründesse joosta. City suguse meeskonna võitmiseks peab riskima mida Simeone ei julge teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Ma jään endiselt oma eelmise postituse juurde, et suures plaanis Simeone plaan töötas.Esimene mäng jäädi võõrsil ellu .
                        Kui sellise mängupildiga häbi langeda polnud, siis ma ei tea millised need ülejäänud Atletico mängud veel on. Ei paista nii sitt meeskond olema, et poolteist mängu väikeklubi teeselda oma 10 mehega enda kastis istudes selleks et "ellu jääda" ja siis viimane poolaeg üritada midagi teha. Isegi premmi lõpuotsa meeskonnad nii piinlikud ei ole kui see esimene mäng oli.
                        Nagu näha siis veidi survet andes tulid võimalused ka, aga ju siis see nö kaitsev jalgpall ikka kõrgem eesmärk

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          See, et Atletico stiil ei meeldi, ei sümpatiseeri, ei imponeeri - tore ja arusaadav ning keegi ei sunni seda ausalt peale. Aga äkki jätame palun selle valgete kampsunite asja ära? Kaabakad ja kurikaelad vs õilsad hinged Inglismaalt. Anti-jalgpall vs proper football. Teesklejatest õlipatsid Hispaaniast vs mehised ja tugevad meeshärjad Inglismaalt. Provotseerijad vs pühakud.
                          Mina selliseid võimendusi ei kasutanud oma lauses, see crap on juba sinu ajutoodang ja kuvand Inglise ja Hispaania jalgpallist. Õnne sulle sellega!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

                            Kui sellise mängupildiga häbi langeda polnud, siis ma ei tea millised need ülejäänud Atletico mängud veel on. Ei paista nii sitt meeskond olema, et poolteist mängu väikeklubi teeselda oma 10 mehega enda kastis istudes selleks et "ellu jääda" ja siis viimane poolaeg üritada midagi teha. Isegi premmi lõpuotsa meeskonnad nii piinlikud ei ole kui see esimene mäng oli.
                            Nagu näha siis veidi survet andes tulid võimalused ka, aga ju siis see nö kaitsev jalgpall ikka kõrgem eesmärk
                            Sõbralik soovitus, et ära igaks juhuks vaata ka. Ma olen vast tuhat korda öelnud, et stiilid ja maitsed erinevadki - see täiesti fine. Küll aga kipub tüütuks reeglipärasuseks olema, et üks kontingent tahab jubedalt teisele stiili peale suruda ning ette dikteerida mis on vaadatav ja mis mitte. Erinevalt kloppidest ja guardioladest ei käi Simeone igal pool halamas, et kui igav ja üksluine see horisontaalne kiigutamine on. Või õpetamas neid, et kuidas siis ikkagi tänapäeval tuleks jalgpalli mängida.

                            Ma ei ole ka iga kord Simeone taktikaliste valikute üle rõõmus, aga minu jaoks on teatud kriteeriumid, mida ma esituse puhul hindan. Nendes kahes mängus olid need kenasti täidetud.

                            Ja näed, ma polnudki ainus, kel häbi polnud. Terve staadionitäis rahvast oli veel.

                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Mis värk Savicil juustest tõmbamisega on, tegi seda nii esimeses kui ka teises mängus, ei suuda omasooiharlust talitseda?

                              Kommentaar


                                Vägev võitlus ja mäng Atleticolt. Sellised lahingud ei jäta külmaks kedagi. Selle hooaja parim CL mäng, esimene selline, mis andis tõelise CL tunde kätte. Kahju, et langeda tuli.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X