320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Masinavärk liigub jah täitsa sujuvalt kuni hetkeni, kus on vaja viimane punkt panna. Sevilla, Granada, Udinese ja eile Mallorca - kõigi vastu suutsime täiesti kenasti enamuse ajast domineerida ning oma mängu peale suruda. Eilse mängu kohapealt võib kolme punkti kaotamises tänada muidugi ka väljakukohtunik Fernandez Borbalani, kes umbes pool minutit pärast avavilet otsustas Mallorcale penalti kinkida. Just nimelt kinkida, sest Silvio käsi kõike muud kui otsis palli. Silviot oli vaatamata sellele õnnetule penaltile siiski väga hea platsil näha ja samuti ka Ardat, mõlemad annavad ründefaasile väga vajaliku lisakäigu juurde.

    Manzanot vallandama veel ei kipuks, vaid annaks natuke aega, sest suvega on tõesti palju uusi ründavaid mängijaid lisandunud ning nende omavahelise koostöö leidmine võtab paraku aega. Teiseks pole treeneriteturul ka palju ahvatlevaid nimesid - hetkel meenub vaid Michael Laudrup ja Luis Aragones.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Uskumatu, millise värava just Atletico sisse imes. Samas Athletic vääris seda väravat, olgem ausad.

      Lisaks. No kurat, mis molutamine see Atleti poolelt seal väljakul käib, absull ideed pole juu ja basikidele üks ilus värav kirja ja 0:2 on teenitud tõsiasi.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        See mida kartsin, see ka tuli. Hale kottisaamine taas! Ja mis kõige toredam, jälle meie ründeväe 0-i mäng! :@
        Kuidas see jälle nii neetult kuradi perse on keeranud? Uskumatu.... lihtsalt uskumatu........
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          See mida kartsin, see ka tuli. Hale kottisaamine taas! Ja mis kõige toredam, jälle meie ründeväe 0-i mäng! :@
          Kuidas see jälle nii neetult kuradi perse on keeranud? Uskumatu.... lihtsalt uskumatu........
          Uskumatut ei ole siin midagi, tavaline athletico, kes võib ükskõik millal ja ükskõik kelle käest alati suhkamisse saada. Palju õnne cocksucker
          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

          Kommentaar


            Algselt postitas EII Vaata postitust
            Uskumatut ei ole siin midagi, tavaline athletico, kes võib ükskõik millal ja ükskõik kelle käest alati suhkamisse saada. Palju õnne cocksucker
            1-6 sa läbitõmmatud koer, 1-6
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Meil oli see puhas tööõnnetus, teil aga suht tavaline jalgpalli tulemus. Mina nagu ei saagi aru mille kuradi pärast sa endale mingeid illusioone oled teinud seoses athletico madridiga? Igal hoojal kindel top10 klubi mingis hispaania liigas kus ei ole teil mitte vähematiki võimalust midagi võita ja sa ulud siin foorumis korduvalt, et jälle saite kotti tra see ongi athletico madrid ja jälle kotti saamisega pead harjuma! Ühesõnaga ilusat hommikut, cocksucker
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Algselt postitas EII Vaata postitust
                Meil oli see puhas tööõnnetus, teil aga suht tavaline jalgpalli tulemus. Mina nagu ei saagi aru mille kuradi pärast sa endale mingeid illusioone oled teinud seoses athletico madridiga? Igal hoojal kindel top10 klubi mingis hispaania liigas kus ei ole teil mitte vähematiki võimalust midagi võita ja sa ulud siin foorumis korduvalt, et jälle saite kotti tra see ongi athletico madrid ja jälle kotti saamisega pead harjuma! Ühesõnaga ilusat hommikut, cocksucker
                Sest tulemused ja millegi võitmine on ju ülim, eksole? Võitmine on küll tore ja särkivärki, aga Atlético fenomen - vähemalt minu jaoks, kuid arvatavasti ka paljude teiste poolehoidjate jaoks - seisneb hoopis milleski muus kui selles või kaotamises.

                Igatahes midagi asjalikku ka teemasse: eile peeti üsnagi pingelist kriisikoosolekut, kus oli lisaks Manzanole ja meeskonnale kohal ka Caminero. Esialgu jääb Manzano veel ametisse, aga jalgealune paistab üpris tuline olevat. Pühapäevane mäng Zaragoza vastu võib saada viimaseks võimaluseks ja mine tea, äkki õnnestub just seal positiivsele foonile jõuda. Tähtsaid puudujaid homme olla ei tohiks.

                PS! Ja klubi nimi on Atlético ning mitte inglaste seas levinud Athletico. Lihtsalt riivas silma.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Kui te vahetate treenerid sama tihti, kui sokke, siis ei olegi ju edu oodata... Näiteks kas või Real Madrid... No ei aidanud see pidev vallandamine ja uute palkamine.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Treenerite lahtilaskmine on Realis reegel, mitte erand. Kes ütleb, et see hooaeg Mou - le viimane pole? Time will tell.
                    Igakord kui Manu fänn suu lahti teeb foorumis sis hakkab kõigil teistel häbi. Tiitlid ongi A ja O neile meestele, paraku see ei ole jalgpallifänlus mu madala intelligentsiga oponent. Vastulause koosneb alati, ma toonitan ALATI lausejuppist "kuule kuule, mind need tiitlid ei huvita, ma olen 5a alates manu fänn! blääblääblää " Eks see mõistus sinna aastasse jäi.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Treenerite lahtilaskmine on Realis reegel, mitte erand. Kes ütleb, et see hooaeg Mou - le viimane pole? Time will tell.
                      Igakord kui Manu fänn suu lahti teeb foorumis sis hakkab kõigil teistel häbi. Tiitlid ongi A ja O neile meestele, paraku see ei ole jalgpallifänlus mu madala intelligentsiga oponent. Vastulause koosneb alati, ma toonitan ALATI lausejuppist "kuule kuule, mind need tiitlid ei huvita, ma olen 5a alates manu fänn! blääblääblää " Eks see mõistus sinna aastasse jäi.

                      aitab juba? ja sa EII võiksid ka veits vait olla, sa ajad piinlikku juttu.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Alehis, eks sina oled jah see tarkuse etaljon siin.
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                          Alehis, eks sina oled jah see tarkuse etaljon siin.
                          Kes või mis on etaljon?
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                            Alehis, eks sina oled jah see tarkuse etaljon siin.
                            Etalon siiski. A****e taolist trolli siin teemas võiks ignoreerida.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar



                              Ma loodan, et sa messi!!!! jõuad kunagi sinna maale, et pead eksameid tegema.. Põru, ahv! Kujutan juba ette, kuidas sa pead rääkima aktuaalsetel teemadel ja siis hakkad oma midget-gayst ja teistest lillapükstest sokkima.. xoxo
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                No praegu seda foorumit lugedes Inglise ja ManU fännid tõestasid lihtsalt järjekordselt oma lollust ja teadmatust. Premface jääb premface iks. Muidugi on ka palju erandeid, aga mitte hetkel siin foorumis. Atletico, jah ATLETICO mitte Athletico ega midagi kolmandat on üks originaalsemaid klubisi Hispaanias ja ka terves Euroopas. Edu teile igal rindel!
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X