320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alehis Vaata postitust

    Ma loodan, et sa messi!!!! jõuad kunagi sinna maale, et pead eksameid tegema.. Põru, ahv! Kujutan juba ette, kuidas sa pead rääkima aktuaalsetel teemadel ja siis hakkad oma midget-gayst ja teistest lillapükstest sokkima.. xoxo
    wau, sina räägid siin haridusest ja grammatikast. Kui mõni eesti keele õpetaja sinu teksti lugema peaks, paneks ta oma ameti kohe maha.

    Kommentaar


      Nicely done mates! Nicely done! 3-1 võit fanaatilisel Vicente Calderonil. Adrianile usaldati minutid ja mees ei jätnud meid vajalikul hetkel hätta. Hispaania koondise keskkaitse tulevik ka scoresheetil, Viva Dominguez!
      Moe pärast lasti ka Helder Postigal isiklikku statistikat kasvatada.
      Hea tulemus, oodatav. Kui poleks tulnud seda, astuks üks hallipäine mees juba oma teed.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Manzano võib küll peale tänast veidi kergemalt hingata ja loodetavasti tõi võit natukenegi hingerahu Vicente Calderonile. Võrreldes Athleticu mänguga oli tunda hoopis teist, agressiivsemat suhtumist ning vahelduseks suudeti mõni võimalus ära ka realiseerida, kuigi tuleb tunnistada, et palju jäeti kasutamata ja Zaragoza kaitseliin oli väga vilets. Lõpus üritati juba puhtalt Falcaod eest leida, et El Tigre ka soonele saaks - täna paraku ei õnnestunud. Mängu edevaim hetk oli kahtlusteta Arda ja Adriani kombo, silmailu missugune.

        Reyes jäeti täna tribüünidele, mis on halb märk. Loodetavasti vaid ühemänguline karistus talle Manzano poolt ning mitte midagi rohkemat.

        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          zaragoza loots on ei keegi muu kui Javier Aguirre. Fellow Roijblanco Punkt. - ile ei pea meelde tuletama ilmselt toda härrat
          Siiamaani üks sümpaatsemaid peatreenereid minu arvates, kes Atleticot juhendanud.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Europa League Udinese clashist jäävad eemale Silvio , Juanfran ning Reyes, kellel pidavat olema külmetus. Sellisesse väitesse suhtuksin mõnetise ettevaatlikusega...
            Paremasse äärde sis Luis Perea. Tänu taevale, et Udil enam Alexist ei ole
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust

              aitab juba? ja sa EII võiksid ka veits vait olla, sa ajad piinlikku juttu.
              Teeme nii, et sina ei tule ütlema kas ma olen vait või mitte, eksole. Ja tagasi tulles teema juurde, esiteks, jah MULLE on tiitlid tähtsad kui meeskonnaks on United, aga ma ütlen, et ma toetan enda meeskonda nii heas kui halvas igaljuhul, kui ei saa tiitleid siis ootame ja vaatame edasil pole probleem, millalgi nagunii saame. Peale 1-6 tööõnnetust cityle, pmst kohe ostsin Inglismaale piletid, et minna Liverpooliga mängu vaatama ja ma arvan, et olen piisavalt suur manu fänn, et sinusugune mudilane ei tule mulle ütlema kas see on jalgpallifänlus või mitte! Aga, kui mõni rott tuleb naerma meie kaotuse üle kelle oma meeskond on minusilmis alla igasuguse arvestuse siis ma leian mida sellistele öelda....
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Algselt postitas EII Vaata postitust
                Teeme nii, et sina ei tule ütlema kas ma olen vait või mitte, eksole. Ja tagasi tulles teema juurde, esiteks, jah MULLE on tiitlid tähtsad kui meeskonnaks on United, aga ma ütlen, et ma toetan enda meeskonda nii heas kui halvas igaljuhul, kui ei saa tiitleid siis ootame ja vaatame edasil pole probleem, millalgi nagunii saame. Peale 1-6 tööõnnetust cityle, pmst kohe ostsin Inglismaale piletid, et minna Liverpooliga mängu vaatama ja ma arvan, et olen piisavalt suur manu fänn, et sinusugune mudilane ei tule mulle ütlema kas see on jalgpallifänlus või mitte! Aga, kui mõni rott tuleb naerma meie kaotuse üle kelle oma meeskond on minusilmis alla igasuguse arvestuse siis ma leian mida sellistele öelda....
                Veidi rajalt eksinud ei ole? Püüa nüüd siis oma leivaterkeste järgi siit teemast kodutee üles leida.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Jätame tähelepanuta seksinäljas homo kriisked, kes sõidab Manu-Live mängu vabanduseks tuues kohalike pedeklubisid külastama, räägime asjast milleks see foorum eksisteerib - Atletico Madrid!

                  Udinese üle 4-0 võit oli tõeline jõu ja ilunumbrite festival. Esimest korda mängiti see hooaeg oma potensiaali vääriliselt ja hetkel mindi alagruppi juhtima. Adrian Lopez on paugutanud 4 väravat viimasest 2 mängust. Diegol samuti jalg valge ning Falcao lisas samuti oma nime tabloole.
                  Atletico 7
                  Udinese 7
                  Celtic 5
                  Rennes 2



                  ATLETI TE AMO !!!!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Getafe sai Atletico vastu päris toreda penalti ikka..
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                      Getafe sai Atletico vastu päris toreda penalti ikka..
                      Nii ja naa olukord.

                      Manzano ei kontrolli olukorda, ta ei ole võitja. Ta peab lahkuma.
                      Üks päev purustatakse Itaalia liiga hetke liider ja teisel kaotatakse La Liga viimaste seas figureerivale? Mitterahuldav, Goyo, mitterahuldav !
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar




                        See on täiesti müstika, kuidas selliseid mänge kaotada osatakse. Terve mäng joosti nagu peaga vastu seina ning saadeti ohutuid õhupalle karistusalasse, mille Moya kõik kindlalt ära noppis. Tiago ''parim enne'', tundub, on samuti läbi saamas. Samas Koke on seni end väga hästi tõestanud ning väärib praegusest veelgi rohkem mänguaega - õnneks on seda järjest enam tulema hakanud ning äkki lükkab kellegi isegi algkoosseisust välja. Eile meeldis peale Koke ja Courtois' veel üks mängija platsil ja see oli kapten Dominguez - üks vähestest, kes oli silmnähtavalt vihane ja häiritud toimuvast ning võitles mitme eest.

                        Selle kaotusega nulliti igatahes võidud Zaragoza ja Udinese üle ära ja oleme tagasi seal hallis nullpunktis, kus meedia rohkem arutleb, kuimitu mängu Manzanol veel treeneripingil jäänud on.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          11 vooru seljataga, üldine hinne 10p skaalal : 4
                          Ostud tõid meeskonda palju kvaliteeti, kuid selle realiseerimisest on asi kaugel. Süüdistan asjas originaalitsemata peatreenerit, Senor Manzanot. Mitte eriti särav treeneri karjäär ei ole meie õnnetuseks ka siin tabanud tõusukõverat ning tema lahkumine on vältimatu - just place your bets, when it happens!

                          Arda, Diego Ja Falcao on tegelikult näidanud head vormi, kuid on kaugel oma parimast tasemest, justkui ei saaks seda viimast top geari sisse.
                          Silvio on näidanud plahvatuslikku minekut paremal äärel, kui pidevalt kimpus vigastustega.
                          Courtois, Koke, Adrian, Mario Suarez ning eriti Dominguez on siiani hooaja + pool. Capitan Domingueze mehistumine käib täie hooga ning uus liider on sündimas.
                          Täielik Flop on Toto Salvio( taas :S ) , Tiago, Luis Perea( millal ta ükskord rahaks tehakse???) ja isegi Antonio Lopez.

                          Ülejäänud kaader on suht average.

                          Olgu mis on, saab mis saab, VIVA ATLETI !!!!!!
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Silvio ,Tiago vigastusega väljas ja Radamel kahtlane. Eeldatav algkooseis :
                            Courtois, Perea, Miranda, Dominguez, Luis Filipe, Gabi, M.Suarez, Diego, Adrian, Arda, Reyes.

                            Loodan Reyest kindlasti algkooseisus näha, tema loovus muutis Levante vastu mängu ja tõi vajalikud 3p. El Tigre saab ehk vahetusestki aidata, kui vajadus.
                            Treener Manzano tuleproov on käes - Do your thing või walk your walk. See mäng on El Derby, iga mees andku 100 % ja enamgi veel, et võita Reali koeri. Mingit bullshiti ei taha ükski punavalge näha( väike vihje Pereale).

                            VAMOS ATLETI !!!!!!!!!! MADRISTAS HJO DE PUTA !!!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Omaette päris lahe sul siin jutustada. Mis summat täna siis ennustada 3 4 5-0 ?
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar




                                Falcao siiski kahjuks ei võitnud seda võidujooksu ajaga ning valikusse ei mahtunud. Samas on Adrian viimasel ajal nõnda head minekut näidanud, et La Furia Roja treenerid on maininud juba võimalikku koondisedebüüti - seega võib vist loota, et päris tühja auku ette ei jää. Teine suurem valukoht tänase mängu eel on paremkaitse, sest Silvio jällegi vigastusega kimpus ning korralikku asendust võtta tegelikult polegi. Keskväli peab väga tugeva esituse täna tegema ning kindlasti on Xabi Alonso vaigistamine üks suurimaid eeldusi heale tulemusele, hispaanlase erilist jälgimist toonitas ka Manzano ise. Loodetavasti tuleb siis vihane andmine täna.

                                PS! Viimast korda võitis Atlético El derbi madrileño 1999. aastal. Vamos Atléti!

                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X