320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see, et sa siinkohal Barcat hakkad ülistama, näitab nii mõndagi..

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      see, et sa siinkohal Barcat hakkad ülistama, näitab nii mõndagi..
      Hispaanias on Barca-Reali vastuseisus alati vähemalt 2 klubi Barca poolel olnud- Atletico ja Athletic. Samas Barcelona ( nime poolest "häbiplekk") Espanyol on alati Reali soosinud
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Mäng oli iseenesest ju täitsa okei, mehed olid hingega asja juures. Alustasime agressiivselt ning minu meelest olime alguses isegi paremad, kuniks Ronaldo selle kauglöögi sisse pommitas. Julgeks öelda, et muidu oli täiesti võrdne mäng ning skoor tõesti ei peegelda jõudude vahekorda - tahan tunnistada või ei, aga Ronaldol oli individuaalset meisterlikkust lihtsalt liiga palju. Saatuslik hetk ja lõplik hoop oli meie jaoks muidugi Godini eksimus, mis paneb siiamaani küsima: miks, Godin, miks? Kohtunikku tuleb üldiselt kiita - hea esitus ja ütlen seda ilma mingisuguse irooniata.

        Aupa Atleti!
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Mäng oli iseenesest ju täitsa okei, mehed olid hingega asja juures. Alustasime agressiivselt ning minu meelest olime alguses isegi paremad, kuniks Ronaldo selle kauglöögi sisse pommitas. Julgeks öelda, et muidu oli täiesti võrdne mäng ning skoor tõesti ei peegelda jõudude vahekorda - tahan tunnistada või ei, aga Ronaldol oli individuaalset meisterlikkust lihtsalt liiga palju. Saatuslik hetk ja lõplik hoop oli meie jaoks muidugi Godini eksimus, mis paneb siiamaani küsima: miks, Godin, miks? Kohtunikku tuleb üldiselt kiita - hea esitus ja ütlen seda ilma mingisuguse irooniata.

          Aupa Atleti!
          Noor vv põles ka pisut läbi, vähemasti kui vaid väravaid vaadata- esimese puhul vajus miskipärast põlvili (?), teise puhul siiski ootaks maailmaklassi vv puhul, et sellised võetakse lati alt ära. Viimase värava puhul löödi jalgevahelt, aga ega see poleks vist midagi muutnud.
          Vaatasin küll vaid esimest poolaega, aga tõesti, väljakul olid võrdsed meeskonnad.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Esimese värava puhul pettis palli liikumine ta põlvili - väravat raske pahks panna, sest pall liikus nagu rahutu tütarlaps.
            Teatav sarnasus oli ka teise värava puhul, kuid tolle saanuks ehk endine AMi kiiper tõrjutud... rakse prognoosida, sest pall teeb õhus järsu liikumise muudatuse.
            Kahjuks ei vedanud pendla puhul, kus väljak säästis CRi ja pall sai murutupsult põrkeks ainet. Selleta saanuks käe pallile ette.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Loomulikult oli laval 2 VÕRDSET meeskonda. Paraku, loeme tabloolt hävitavat 1-4. Olime kehvemad, tegelikult ikkagi palju kehvemad. Kas nädala pärast keegi mäletab üldse mängupilti ? Ei, 1-4 ja järjekordne derbykaotuste nimekirja pikendamine.
              Nagu goal.com tabavalt ütles : Kui Perea koosseisus on, ei tasu oodatagi midagi enamat kui pakki.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Aitäh 3p eest. Saan kergemini magada teadmisega, et Perselona on ikkagi 4p kaugusel.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                  Aitäh 3p eest. Saan kergemini magada teadmisega, et Perselona on ikkagi 4p kaugusel.
                  Reali sõbralik Lazio fänn ? Me countiga rapime su tükid raekoja platsile varestele söögiks ka üks päev.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Real on natukene nüüd mulle sümpaatsemaks muutunud...La liga 2 meeskonna liigas toetan kindlasti Reali....ülejääänud on sõnnik ja Perselona on häbiväärne klounaad koos uefaga.
                    Te rappige oma ELi kohta koos cocky-bockyga. Laziol ja Realil on natuke kõrgemad sihid.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Real on natukene nüüd mulle sümpaatsemaks muutunud...La liga 2 meeskonna liigas toetan kindlasti Reali....ülejääänud on sõnnik ja Perselona on häbiväärne klounaad koos uefaga.
                      Te rappige oma ELi kohta koos cocky-bockyga. Laziol ja Realil on natuke kõrgemad sihid.

                      Loodan, et pääsete Cl -i ! See huumor saab aga läbi alagrupiturniiril, tabeli laternana ja 0 punktiga, sest kui võimas Atletico teid euroopa playoffis juba tõmbas nagu Viini Hitlerstrasse kõige inetumat hoora, siis level kõrgemal jääb teist ainult pasapuru järgi.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Väike vihje konn. Lazio muutub kordades tugevamaks, kui CL pilet taskus...rahhi tuleb ammugi rohkem sisse, kui teiesugusele kääbusklubile mis selle hooaja lõpuks üle keskmise tasemega vendadest tühjaks jookseb nagu põhjatu 2L Bocki mürsk. Ning särgisponsor mida Lotito põhimõtte pärast ei topi tuleb samuti. Siis saab tõesti raha ka mitte nagu enamus kääbusklubisid oma kopikaid Avtovazi logodelt teenib. Meid ei ohusta lagunemine nagu teid. Ning mu põhiline vihje on, et EL on nii mõttetu turna, et sihukesed klubid nagu Inter ja Napoli püüavad ennast põhja kukutada, kui selgub, et Lazio siiski läheb CL-i. Sain sellest alles see hooaeg aru. Mul on ainult üks missioon...CL või mitte midagi. EL on nagu pühitud peldikupaber. Eks noppige ise oma singersid sealt mokkade vahele ja tundke rõõmu mis teil on.
                        Edu Simeonele teenimaks välja kutse saada Lazio treeneriks tulevastel aastatel. Hetkel on mees muidugi veel toores.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Väike vihje konn. Lazio muutub kordades tugevamaks, kui CL pilet taskus...rahhi tuleb ammugi rohkem sisse, kui teiesugusele kääbusklubile mis selle hooaja lõpuks üle keskmise tasemega vendadest tühjaks jookseb nagu põhjatu 2L Bocki mürsk. Ning särgisponsor mida Lotito põhimõtte pärast ei topi tuleb samuti. Siis saab tõesti raha ka mitte nagu enamus kääbusklubisid oma kopikaid Avtovazi logodelt teenib. Meid ei ohusta lagunemine nagu teid. Ning mu põhiline vihje on, et EL on nii mõttetu turna, et sihukesed klubid nagu Inter ja Napoli püüavad ennast põhja kukutada, kui selgub, et Lazio siiski läheb CL-i. Sain sellest alles see hooaeg aru. Mul on ainult üks missioon...CL või mitte midagi. EL on nagu pühitud peldikupaber. Eks noppige ise oma singersid sealt mokkade vahele ja tundke rõõmu mis teil on.
                          Edu Simeonele teenimaks välja kutse saada Lazio treeneriks tulevastel aastatel. Hetkel on mees muidugi veel toores.
                          Ema sul muutub tugevamaks. Naljahammas.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Põhjatu 2L Bocky pudel....põhjatu 2L Bocky pudel...põhjatu põhjatu 2L Bocky pudel laulis parm ja suudles atletico madrifi fänni noksi.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Mark Twaini sõnad said kinnitust : Loll tirib su enda tasemele ja lööb siis kogemusega.

                              Täna mäng Rayoga, linnakaaslased, kelle ridades hangivad kogemusi Costa, Pulido ja Joel.
                              3 punkti palun.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Experience that counts!
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X