320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh selle üle võibki vaidlema jääda, lähivõttest vähemalt mina tõlgendasin nii, et kohtunik oleks pidanud ka Atleti poole näitama , et palun olge valmis, sest mulle jällgi tundus, et oli ainult Messi ja kohtuniku vaheline silmside koos väikese käe liigtusega. Ehk siis jokk jah, vastavas olukorras Barca kahjuks oleks tõenäoliselt terve mansa jooksnud ümber kohtuniku aga no mis sa teed. Pigem imestasin, et sellise nõrga vea peale mis Pedro sai, üldse vile tuli ?
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
      Mis Messi väravas ebasportliku oli? Ega väravavahi järgi ei vaadata millal lüüa võib, kui kohtunik on valmis (e.löömiseks loa andnud) ja antud juhul Messi kiirelt ära lööb, siis..
      Ma rõhutasingi, et juriidiliselt oli kõik korrektne. Lihtsalt eeldanuks, et Messi ei talita nõndamoodi ja valib veidi spordimehelikuma viisi asja lahendamiseks. Selles suhtes on näiteks tavaline ja ilus ˛est, et meeskond lööb palli auti, kui vastane vigastada saanud on ning pärast antakse pall neile tagasi. Seda pole kuskil reeglites kirjas, aga nõnda oleks lihtsalt aus talitada. Kokku summeeriks selle niimoodi, et selja tagant ei ole lihtsalt aumehelik vastast lüüa. Kui ta oleks skoorinud müür paigas, Courtois' valmis, kõik mängijad näoga Messi poole, siis oleks mul jäänud vaid käed üles tõsta ja tunnustada teda kui maailma parimat.. praegu paraku ei saa väga sümpatiseerida. Muidugi on mul aga punavalged prillid ja Barcelona fännidel teist värvi - see jääkski suhteliselt pikaks aruteluks.

      Kahju muidugi, et ennast CL'i kohale lähemale ei suudetud vedada. Diego olemasolu oleks kindlasti väga tugev lisa olnud, kuigi ega Koke üldse halvasti ei mänginud. Eilne mäng oli aga väga heaks proovikiviks ning näitas, et parimatega suudetakse mängida küll. Karakterit on meeskonnas küllaga, häbeneda pole midagi. Järgmine kohtumine Sevillaga - pole küll väga süvenenud veel, aga üks, kes eemale jääb kaartide tõttu, on Falcao. Suhteliselt kerge kaardi sai, millest on muidugi kahju. Cholol nüüd nuputamist, keda kolumbialase asemel kasutada, sest puhast ründajat meil pingilt võtta pole. Loodetavasti ei hakata nüüd Pizzit seal ees solgutama ning tuuakse pigem reservist nooruke Pedro Martin. Igatahes olulised mängud on ees ning iga punkt kulla hinnaga. Aupa Atleti!
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        0 punkti ehk selle mängu võib ära unustada. Jah, võitlesime, võitlesime ja võitlesime hästi aga üks käkk nullis kõik. Courtois oleks pidanud vähem ringi vahtima, barca kasutab iga nippi võitmiseks ja nagu eelpoolmainitud on asi jokk. Löönuks Atleti nii värava ma ütleks : This is football.
        Kahju, et me midagi ei saanud. Reali kadjakatele teeme sellise mänguga ära kindlasti ja Simeone sai oma Atletico karjääri esimese kaotuse, milleks polnud vaja ei rohkemat ega vähemat, kui maailma parimat meeskonda
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Reali kadjakatele teeme sellise mänguga ära kindlasti ja Simeone sai oma Atletico karjääri esimese kaotuse, milleks polnud vaja ei rohkemat ega vähemat, kui maailma parimat meeskonda
          no 33. voorus näidake siis milleks te suutelised olete. miskipärast sel hooajal kõik suudavad Barca vastu mängida, aga Reali vastu ei suuda keegi miskit
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            no 33. voorus näidake siis milleks te suutelised olete. miskipärast sel hooajal kõik suudavad Barca vastu mängida, aga Reali vastu ei suuda keegi miskit
            Jõle vale teema, aga... Real oleks pidanud tegelikult eile Rayo käes vastu kuloneid saama, kuid kuidas Michu ja Costa suutsid jalga väristada värava ees ei oskaks isegi Hardi Tiidus öelda. Valencia vääris samuti realilt midagi, aga kohtunik arvas teisiti. Kas see polnud mitte ka Mallorca, kellel oma poolel saadud sööduga värav suluseisuks vilistati? Isegi Getafe vääris midagi (noh, tegelikult olid nad siiski kehvad), a noh, kätt jälle kohtunik ei näinud.

            Konspiratsiooni ei viitsi ajada, aga õnne on Mou alamatel ikka kõvasti olnud. Eks epistlid garaa˛is anna ka tulemust.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Nagu öeldakse õnn soosib tugevamaid...
              Messi väravat ebasportlikuks nimetada saab vist ainult tulihingeline Atletico fänn, jääb vaid imestada, mida küll mehed seal müüris mõtlesid.. Isegi Eesti madalamate liigade mängudes on peale vea andmist palli ümber trobikond mängijaid, kes palli kiire lahti mängimise võimaluse ära võtavad. Samuti ei tohiks väravavaht ju enne müüri ehitama hakata, kui on kohtunikult kinnituse saanud, et mäng läheb edasi peale vilet.
              Muidu oli kõva lahing ning ega Realil kerge olema ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Jõle vale teema, aga... Real oleks pidanud tegelikult eile Rayo käes vastu kuloneid saama, kuid kuidas Michu ja Costa suutsid jalga väristada värava ees ei oskaks isegi Hardi Tiidus öelda. Valencia vääris samuti realilt midagi, aga kohtunik arvas teisiti. Kas see polnud mitte ka Mallorca, kellel oma poolel saadud sööduga värav suluseisuks vilistati? Isegi Getafe vääris midagi (noh, tegelikult olid nad siiski kehvad), a noh, kätt jälle kohtunik ei näinud.

                Konspiratsiooni ei viitsi ajada, aga õnne on Mou alamatel ikka kõvasti olnud. Eks epistlid garaažis anna ka tulemust.
                Õnn ju ongi tugevamate poolt, kui ise ära ei löö, siis löödakse sulle, nii lihtne see ongi. Ma ei saa aru, mis epistlistest sa räägid? Mõtled eilset punast? Jah, Khedira teeskles, mis on kindlasti taunimist väärt. Vahel võiks prillid eest ära võtta ja normaalset juttu ka ajada. Ma olen küll Reali fänn, aga Barcat küll nüüd halvustama ei hakka, samamoodi ka Alteticot. Barca on jah olnud viimastel aastatel parim tiim(võibolla isegi praegu), ei vaidle vastu, ühesõnaga rohkem respekti oma konkurentide vastu ja on maailm ilusam ja viinamarjad maitsevad ka paremini.

                Teemasse ka: Kui Atleti näitab samasugust mängu nagu eile, siis läheb tõesti Realil raskeks nende vastu, aga selle kohtumiseni on veel üle kuu aega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas grigory Vaata postitust
                  Õnn ju ongi tugevamate poolt, kui ise ära ei löö, siis löödakse sulle, nii lihtne see ongi. Ma ei saa aru, mis epistlistest sa räägid? Mõtled eilset punast? Jah, Khedira teeskles, mis on kindlasti taunimist väärt. Vahel võiks prillid eest ära võtta ja normaalset juttu ka ajada. Ma olen küll Reali fänn, aga Barcat küll nüüd halvustama ei hakka, samamoodi ka Alteticot. Barca on jah olnud viimastel aastatel parim tiim(võibolla isegi praegu), ei vaidle vastu, ühesõnaga rohkem respekti oma konkurentide vastu ja on maailm ilusam ja viinamarjad maitsevad ka paremini.

                  Teemasse ka: Kui Atleti näitab samasugust mängu nagu eile, siis läheb tõesti Realil raskeks nende vastu, aga selle kohtumiseni on veel üle kuu aega.
                  Sry, aga sa ei saanud sellest epistli osast aru. Eks ta peen vihje oli.
                  Real väärib kindlasti liigas eduseisu, minu mõte oli pigem tõesti, et mitte alati ei ole Reali vastased asju lahinguta andnud, vaid omajagu on olnud Realil õnne neis mängudes, kus oma taset välja ei mängitud) ning ka kohtunike otsused on olnud nii mõneski mängus olulise kaaluga.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Seda kindlasti, et Real ei ole oma taset mõnedes mängudes välja mänginud, täiesti nõus. Eks neid kohtunikke otsuseid hispaanias on teada, no ei ole tõesti objektiivsed vahepeal.

                    Kommentaar


                      Kusjuures selle Messi karistuslöögiga seoses, olevat kohtunik Atleti mängijatele teavitanud, et nood palli juurest taganeksid ja ma arvan, et nii ka oli ja mägijad nõudsid vilega lahti mängimist, aga kohtunik ei pannud seda lihtsalt tähele. Ja see viga, mis karistuslöögi põhjustas, läheb järjekordselt Busquetsi tippteoste hulka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jalka__fänn Vaata postitust
                        Kusjuures selle Messi karistuslöögiga seoses, olevat kohtunik Atleti mängijatele teavitanud, et nood palli juurest taganeksid ja ma arvan, et nii ka oli ja mägijad nõudsid vilega lahti mängimist, aga kohtunik ei pannud seda lihtsalt tähele. Ja see viga, mis karistuslöögi põhjustas, läheb järjekordselt Busquetsi tippteoste hulka.
                        Iseenesest on see video täitsa kobe. Ei taha enam kommenteerida sel teemal, aga videos on žestid ise näha ja analüüs veel ka lisaks.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Atletico käekäiguga kursis olevad isikud on kindlasti märganud, et särginumbrid on muutunud heledamaks. See ei ole pelk värvimuutus, nimelt koosnevad numbrid fännipiltidest ! Kasutusel on see lahendus 28 jaanuarist ja iga fänn saab 14.90 oma näo valitud mängija särginumbrile
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jalka__fänn Vaata postitust
                            Kusjuures selle Messi karistuslöögiga seoses, olevat kohtunik Atleti mängijatele teavitanud, et nood palli juurest taganeksid ja ma arvan, et nii ka oli ja mägijad nõudsid vilega lahti mängimist, aga kohtunik ei pannud seda lihtsalt tähele. Ja see viga, mis karistuslöögi põhjustas, läheb järjekordselt Busquetsi tippteoste hulka.
                            Ma olen üsna kindel, et see mees, kes karistuslöögi teenis, oli Pedro. Ja viga oli ilmne.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Atletico käekäiguga kursis olevad isikud on kindlasti märganud, et särginumbrid on muutunud heledamaks. See ei ole pelk värvimuutus, nimelt koosnevad numbrid fännipiltidest ! Kasutusel on see lahendus 28 jaanuarist ja iga fänn saab 14.90 oma näo valitud mängija särginumbrile
                              Mul ei ole Atletico vastu mitte midagi...aga see särgilahendus on fucking disgusting.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                                Mul ei ole Atletico vastu mitte midagi...aga see särgilahendus on fucking disgusting.
                                Minu arust just ääretult cool.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X