320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Sauli kaitseks siis, 24-aastasena oleks ehk aeg talle stabiilne positsioon leida. Eks olegi raske häid esitusi näidata, kui pead vaheldumisi igat vajaminevat positsiooni mängima.
    Põhimõtteliselt nõus sellega, et tema mäng on ilmselt tema mitmekülgsuse tõttu paradoksaalselt kannatanud. Mis mulle tema puhul veidi sel hooajal pettumust on valmistanud, siis peale Raul Garcia lahkumist oodanuks just temast meeskonna raudmeest ja vokaalset liidrit – praegu ei ole ta minu meelest kumbagi neist rollidest täita suutnud. Pigem on ta näiteks kahevõitlustes hoopiski liialt pehmeks ja kahtlevaks jäänud.

    Üldiselt aga numbriporri ka:

    - 60 739 silmapaari kogunes lõpuks Metropolitanole Atleti ja Barca naiskondade mängu vaatama. Tegemist peaks olema Euroopa rekordiga. Mingid allikad peavad seda isegi maailmarekordiks, aga oleks justkui näinud, et kuskil USA pinnal suudeti suurem rahvamass kokku ajada.



    - Üks hea väljavõte ilmestamaks tänavust hooaega, vigastuste tõttu vahele jäetud kohtumised:
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Mehhiko ja Portugali meediast kostub järjest tugevamaid sahinaid selle kohta, et Hector Herrera on sel suvel tasuta liitumas.

      Üldiselt oleks see Gil Marinile väga iseloomulik low-cost tehing (nagu vanasti, kui tasuta tehinguid pidevalt püüti) ning ka mängijatüübi poolest peaks Herrera üsna valatult Atlético joonisesse sobima. Arvestades, et sel hooajal jäi võibolla just keskväljal jalapaaridest puudu, siis seda enam tervitaks mehe tulekut. Loodetavasti realiseerub see kuulujutt juba varsti millekski ametlikumaks.

      Jutule annab tegelikult veel kütet juurde Gil Marini ca nädalatagune intervjuu, kus hall kardinal ütles, et sooviks väga mõnda mehhiklast Atlético särgis mängimas näha ning töö selle eesmärgi peatse täitmise nimel juba käib.

      Ning kui kuulujuttudest juba rääkida, siis väärib märkimist, et iga-aastane Griezmann-Barcelona saag on taas käima tõmmatud. Keeruline öelda, kui palju seal seekord tõepõhja all on, aga tegelikult ma oleks vist igati selle poolt, et Griezmann sel suvel rahaks teha.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Lucas, siis läinud.

        Punkt kindlasti kurb, et väärt mees läheb?
        ..ja nii ongi

        Kommentaar


          Eks natuke kahju on ikka. Minu meelest on Lucas üks maailma parimaid keskkaitsjaid (jah - kuigi ta on olude sunnil pidanud palju vasakkaitsjana tegutsema, siis peaksin teda ikkagi pigem keskkaitsjaks) ning tema asendamine saab keeruline olema.

          Vaikselt on saanud muidugi juba selle "eluga pärast Lucast" harjuda, sest viimased kuud on prantslane sisuliselt audis istunud. Ühtlasi saab põnev näha olema, kuidas ta nüüd peale operatsiooni jalad uuesti alla saab - selles suhtes tuleb küll öelda, et Bayern võttis kerge riski.

          Igatahes võib Lucasele kaabut kergitada ning aitäh öelda. Klubi valik on ka selline, mis ilmselt väga palju halba verd punavalgetes ei tohiks tekitada. Kahju küll, aga vähemalt mitte Real või Barcelona (kust tal ka varasemalt pakkumised olnud on).

          Tuleb põnev suvi - 80 miljonit on nüüd hoiupõrsas olemas ning tuleb ilmselt lisa sinna.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Põhimeeskond võttis võõrsil Alavesi 4-0 tulemusega ära. Üleliia emotsiooni ei tekitanud - kahju, et selliseid esitusi alles nüüd pakutakse, kui rongid on vaikselt juba kas jaamast lahkunud või kohe-kohe lahkumas. Moratale eilse põhjal kõrge viis, toredalt resultatiivne on olnud. Costale madal viis, uskumatu küll, aga mees suutis eile uuesti katki minna.

            Aga noh, positiivselt noodil lõpetamiseks - Thomase ja Costa väravad olid korralikud maasikad ning tasub üle vaadata:

            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar




              Sergio Camello sai otsekui preemiana Girona mänguks Simeonelt kutse.

              Füüsiliselt peaks veel natuke liha luudele kasvatama, aga muidu on tegemist väga huvitava palluriga: mängib ründes peamiselt segunda punta positsiooni, liikuv, hea kiiruse, väga hea väravavaistu ja tehnikaga. Väravasaldo on äsja 18-aastaseks saanud noormehel ka igas sarjas igati soliidne olnud + kindel käpp Hispaania U18 koondises (7 mängu, 6 väravat).

              Debüüti on täna naiivne loota, aga vähemalt tore näha, et ta Simeone listis ikkagi üsna kõrgel positsioonil asub.

              Muus osas - eelmise mängu tulemusena jäid Diego Costa ja Thomas Lemar seekord laatsareti (ülla-ülla).

              +

              Aina rohkem spekuleeritakse, et uue hooaja koduvorm näeb välja midagi sellist:





              Mulle isiklikult meeldiks, lõpuks ometi taas midagi veidi klassikalisemat ning särgi tagaosa lisab veidi retrohõngu.
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Laupäevane kohtumine algas paljulubavalt, aga lõppes nii nagu ikka.

                Take away mängust?

                1) Diego Costa võiks soetada endale hiina keele sõnaraamatu ning hakata vaikselt Hiina eluks valmistuma. Hasart palliplatsil on enamasti tore, aga natuke enesekontrolli ning kainet mõtlemist võiks siiski jaguda. Uskumatu debiilsus temalt, eriti arvestades, et kellega, kus ja mille nimel mängiti. Aeg rahaks teha, nii on kõigile parim.

                2) Edaspidi loodaks, et kõik ebatsensuursed väljendid saaksid samaväärselt karistada. Päris nii ei tohiks vist tegelikult olla, et Costa näeb ebatsensuurse lause eest punast, samas kui Messi võib yololt viidata Gil Manzano ema suguelundile ning Suarez võib kartmatult samuti ükskõik mida üle huulte pritsida. Või võib?
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Raske öelda, palju siin (AS ju ikkagist) tõtt on aga kui see on tõsi, siis peaks selle vist teemasse "Liiga hea" kolima.

                  Meanwhile, Atlético will seek to appeal on the grounds that Costa did not shout “me cago en tu puta madre” at all, but the rather more industrial-strength “la puta madre que te parió,” which was reported by some observers to have been what the striker actually said. But according to Atlético’s planned line of defence, Costa did not use the second-person singular “te” but the first-person “me,” which grammatically changes the target of the insult to the speaker himself, and tonally makes it considerably less offensive, along the lines of: “Goodness me ref, I couldn’t disagree more.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Raske öelda, palju siin (AS ju ikkagist) tõtt on aga kui see on tõsi, siis peaks selle vist teemasse "Liiga hea" kolima.
                    Noh, mingid audiofailid on sotsiaalmeedias levimas, aga ma ise ei ole viitsinud neid üle kuulata (et kas seal oli nüüd "te" või "me"). Kui ma klubi asjapulk oleks, siis ma ausalt öeldes ei viitsiks pikalt mingit kaitsetaktikat kokku panema hakatagi - praegu nii või naa enam midagi mängus pole ning mine sa tea, äkki kulukski Costale hariduslikul eesmärgil väike hingetõmbepaus ära. Ostab endale äkki filtri või hakkab hiina keelt õppima vmt.

                    Aga mis mind veidi selliste olukordade puhul häirib - kohtunike järjepidevuse puudumine. Mängija väljakult eemaldamine kaalutlusõiguse alusel on sisuliselt meeskonnale kõige suurem karistus ning seda ei tohiks päris suvaliselt teha (stiilis täna tahan, eile ei tahtnud). Eriti kui võivad veel lisaks pikad mängukeelud ja muud asjad järgneda.

                    Praegu on ebatsensuursete väljendite eest karistamine täpselt selline, et jumal juhatab ning mingit normaalset loogikat, järjepidevust selle puhul küll ei ole. Enam-vähem nagu hetkel käega mängimiste puhulgi - ühes mängus vilistame penalti, teises mängus jätame vilistamata, kuigi tegu võis olla täiesti identsete olukordadega.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Aga mis mind veidi selliste olukordade puhul häirib - kohtunike järjepidevuse puudumine. Mängija väljakult eemaldamine kaalutlusõiguse alusel on sisuliselt meeskonnale kõige suurem karistus ning seda ei tohiks päris suvaliselt teha (stiilis täna tahan, eile ei tahtnud). Eriti kui võivad veel lisaks pikad mängukeelud ja muud asjad järgneda.

                      Praegu on ebatsensuursete väljendite eest karistamine täpselt selline, et jumal juhatab ning mingit normaalset loogikat, järjepidevust selle puhul küll ei ole. Enam-vähem nagu hetkel käega mängimiste puhulgi - ühes mängus vilistame penalti, teises mängus jätame vilistamata, kuigi tegu võis olla täiesti identsete olukordadega.
                      Ebajärjepidevus on ilmselge ning jätab kergelt erapooliku mulje.

                      Nagu Sa ju ise juba välja tõid, siis Suarez ja Messi (eriti viimane) võivad vägivallatseda, möliseda, publikut provotseerida jne lõpmatult, ilma et mingeid uurimisi, saati veel siis karistusi, järgneks. Ma oma valgete prillidega ütleks küll, et viimasel paaril hooajal vähemasti naudib üks sinililla klubi üsna selget soosingut nendes valdkondades.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ebajärjepidevus on ilmselge ning jätab kergelt erapooliku mulje.

                        Nagu Sa ju ise juba välja tõid, siis Suarez ja Messi (eriti viimane) võivad vägivallatseda, möliseda, publikut provotseerida jne lõpmatult, ilma et mingeid uurimisi, saati veel siis karistusi, järgneks. Ma oma valgete prillidega ütleks küll, et viimasel paaril hooajal vähemasti naudib üks sinililla klubi üsna selget soosingut nendes valdkondades.
                        Üks vend siin foorumis ikka aeg-ajalt, kuid range regulaarsusega väidab, et sinililladel on alati Reali teemas ohvrikompleks ning kogu aeg räägitakse pealinna klubi suunal, kuidas neil kohtunikud taskus jms, mis üks erakordselt tüütu ja jube lugemine olevat. #dejavuu.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Noh, mingid audiofailid on sotsiaalmeedias levimas, aga ma ise ei ole viitsinud neid üle kuulata (et kas seal oli nüüd "te" või "me"). Kui ma klubi asjapulk oleks, siis ma ausalt öeldes ei viitsiks pikalt mingit kaitsetaktikat kokku panema hakatagi - praegu nii või naa enam midagi mängus pole ning mine sa tea, äkki kulukski Costale hariduslikul eesmärgil väike hingetõmbepaus ära. Ostab endale äkki filtri või hakkab hiina keelt õppima vmt.

                          Aga mis mind veidi selliste olukordade puhul häirib - kohtunike järjepidevuse puudumine. Mängija väljakult eemaldamine kaalutlusõiguse alusel on sisuliselt meeskonnale kõige suurem karistus ning seda ei tohiks päris suvaliselt teha (stiilis täna tahan, eile ei tahtnud). Eriti kui võivad veel lisaks pikad mängukeelud ja muud asjad järgneda.

                          Praegu on ebatsensuursete väljendite eest karistamine täpselt selline, et jumal juhatab ning mingit normaalset loogikat, järjepidevust selle puhul küll ei ole. Enam-vähem nagu hetkel käega mängimiste puhulgi - ühes mängus vilistame penalti, teises mängus jätame vilistamata, kuigi tegu võis olla täiesti identsete olukordadega.
                          Siin vist on viide sellele Messi olukorrale, kus muidugi päris kohtunikule silma ei sülitanud. A kas ma mäletan valesti, et hr Pique kunagi sai 4 mängu bänni suht süütumate sõnade eest? Nõus, et seda peaks täpsemalt jälgima, mida ja millal kohtunikku solvatakse, see hispaaniakeelne programm, mis platsil öeldut vahendab, selle järgi ei ole ükski meeskond sellest puhas ja kui reegleid juba kehtestada, siis neid tuleb ka rakendada ja järgida.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                            Siin vist on viide sellele Messi olukorrale, kus muidugi päris kohtunikule silma ei sülitanud.
                            Sellest olukorrast mingit videokest ei ole?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust
                              Sellest olukorrast mingit videokest ei ole?
                              Ma mäletan seda, aga midagi nii hullu kui Costa Messi ei öelnud https://www.givemesport.com/1396477-...houting-at-him
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                Siin vist on viide sellele Messi olukorrale, kus muidugi päris kohtunikule silma ei sülitanud. A kas ma mäletan valesti, et hr Pique kunagi sai 4 mängu bänni suht süütumate sõnade eest? Nõus, et seda peaks täpsemalt jälgima, mida ja millal kohtunikku solvatakse, see hispaaniakeelne programm, mis platsil öeldut vahendab, selle järgi ei ole ükski meeskond sellest puhas ja kui reegleid juba kehtestada, siis neid tuleb ka rakendada ja järgida.
                                Ma pigem mõtlesin tänavust Gironaga mängu sügisel, kus Messi sellele samale Gil Manzanole lajatas ("la concha de tu madre"). See oligi selles suhtes hea näide, et kohtunik laupäevasega võrreldes sama, tegu sama, aga tulemus teine.

                                Pique sai selle neljamängulise keelu vist enam-vähem sama lause eest, mis Costa nüüd hiljuti ütles - üle ei hakka kontrollima, aga mälu järgi ta midagi sarnast üle huulte lasi.

                                Üldiselt.. kui solvangute eest antakse kollane kaart, siis minu meelest on see täiesti fine. Samas kui mängu tuleb punase kaardi andmise koht (kas siis otse või teise kollasena), siis seda puhtalt solvangu eest anda on minu meelest natuke ebaproportsionaalne. Jah, teatud hetkel jookseb muidugi piir (kui korra oled juba kaardiga hoiatanud ning seejärel veel korra-kaks suuliselt), aga ma arvaks, et eemaldamine peaks selliste olukordade puhul olema tõesti kõige viimasem abivahend.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X