320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

La Liga 2008/2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii hooaja lõpetuseks on aeg mingisugune All-Stars koosseis päevavalgele laduda. Sel korral see oleks à la selline:


    ___________Palop

    __Alves__Puyol__Squillaci__Navarro

    _____________Senna
    __Messi____Xavi________Iniesta

    ________Eto`o__Forlan



    Andres Palop (Sevilla) - üks hinnatumaid puurivahte kogu liigas, kes on alles vanemas eas õide puhkenud. Julgest mängustiilist hoolimata vead on Palopi puhul haruldased.

    Daniel Alves (FC Barcelona) - oli staari staatuses juba Sevilla päevadel ning suutis samal tasemel ka Barcelonas pallida. Momendil ülekaalukas enda positsioonil.

    Carles Puyol (FC Barcelona) - kuigi Carlesilt on ka paremaid hooaegu nähtud nii isiklikul tasandil, seekordne hooaeg oli äärmiselt stabiilne. Mitmekülguses toob lisapunkte.

    Sebastian Squillaci (Sevilla) - prantslase tulekul on olnud massiivne mõju Sevila kaitsemängule. Elegentne kaitsja, kelle platsinägemus ja õigeaegses on klass omaette.

    Fernando Navarro (Sevilla) - nüüdseks koondiseski palliv Navarro tegi tõelise läbimurde tänavu. Ründetegevuses veel mingil määral arenemist, kuid kaitses mehest ei läinud keegi mööda.

    Marcos Senna (Villareal) - kõige selle "musta töö" lisaks, mida Senna õhtust õhtusse teeb, oskab mees ka käivitada rünnakuid enda kvaliteetsete söötudega. Paremat pivotet annab otsida.

    Xavi (FC Barcelona) - see, et Xavi on ülekaalukalt liiga parim playmaker, vaevalt et tavalisele vutisõbrale just kuigi palju valgustamist vajab - õnnestunud söötude arv oli peadpööritavalt suur.

    Lional Messi (FC Barcelona) - kõikide nende ülistussõnade lisaks, mida Lionel on väärt, tasub mainida, et Lionel oli ka liiga kõige resultatiivsem mängija äsjasel hooajal.

    Andrés Iniesta (FC Barcelona) - oli küll palju vigastatud, kuid alati, kui oli mängukõlblik, Püha Andrése esitused jätsid suu ammuli. Sobib valutult nii keskväljale, kui ka ründesse.

    Samuel Eto`o (FC Barcelona) - 30 kolli Barcelona tapvalt heas ründekolmikus ning värav Meistrite Liiga finaalis - peab tõdema, et Kameruni lõvi võib enda hooajaga igatpidi rahule jääda.

    Diego Forlan (Atletico Madrid) - sahistas väravavõrke suisa 32 korda ning kahtlmata just mehe enda indivuaalsed esitused oli suurim põhjus selleks, et Atletico jõudis ML kvalifikatsiooniringi.


    Pingil:

    Diego Lopez (Villareal) - igatpidi kobe hooaeg, mille abil on kerkinud ka koondisesse.

    Gerard Pique (FC Barcelona) - samad sõnad, nagu ka Lopezi puhul. Ilus kevadhooaeg.

    Lassana Diarra (Real Madrid) - Lassi saabumine oli üks positiivsemaid asju, mis RMA hapuka kõlaga hooajast jäi meelde.

    Romaric (Sevilla) - aegajalt tundus, et keskvälja allrounder jõudis tõepoolest kõikjale.

    Juan Manuel Mata (Valencia) - Real Madridi akadeemia pärl tegi tõelise läbimurde liigatasandil.

    Gonzalo Higuain (Real Madrid) - kuninglikkude parim mängija sel hooajal.

    Thierry Henry (FC Barcelona) - sellest ei saa üle ega ümber, et Thierry oli oivalises sõiduvees.

    Treener:
    Pep Guardiola (FC Barcalona) - tuli, nägi ja võitis (kõige võimaliku)!

    Nii tagantjärele võib öelda, et ennekõike ründajate sektoril olin sunnitud veidi kompromisse tegema, kuna kvaliteeti ründeliinidesse leidus hulganisti. Seetõttu nt Negredo, Villa, Agüero, Kanoute ja suurepärase kevadringi pallinud Zigic jäid koosseisust välja.

    Kommentaar


      hetkel paistab et Liga Adelantest tõusjad ja kukkujad on selged. poolaeg veel ees muidugi
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        hetkel paistab et Liga Adelantest tõusjad ja kukkujad on selged. poolaeg veel ees muidugi
        Zaragoza, Tenerife ja Xerez siis tõesti sügisest Liga BBVA-s, kuid Liga Adelante meister otsustatakse ikkagi viimases voorus, kui hetkel mahuvad kolm esimest tabelis ühe punkti sisse.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Liga Adelante meister
          see on poogen. Zaragozat vaevalt huvitab oma ajaloos mingi märge Liga Adelantest
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            see on poogen. Zaragozat vaevalt huvitab oma ajaloos mingi märge Liga Adelantest
            Seksikam oleks kõrgemale tõusta ikkagi esimese kui kolmandana.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              El Mundo Deportivo nägemus RMA suvisest laristamisest:



              "Küsimus: kumb mudel tundub tugevamalt? Talent või raha?"

              Kommentaar


                Ma küll ei saa aru, miks Barcelona kuidagi üllam ja talendikam klubi on. Kui mul oleks valida, kas ma kulutan 60 miljonit kolmikule Henry-Hleb-Keita või samasuguse rahahunniku Kaka peale, siis ma valiks niisamuti Kaka. Ja Barcelona on samuti viimasel kahel hooajal kõvasti üle 150 miljoni euro lauale pannud- lihtsalt raha on rohkemate meeste peale kulutatud.

                Kommentaar


                  Nagu Real oleks viimasel kahel hooajal 2 meest ostnud, võta ikka mõistusega
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Mainiks seda, et Barca kulutas eelmine hooaeg mängijate peale "ainult" 80 miljonit eurot ning üle-eelmine hooaeg veits üle 65 milli euri. Ehk siis ligi 145 miljonit on Barca 12 mängija ostuks kulutanud kahel viimasel hooajal, samas kui Real on juba praegu 2 vandi peale 140 milli maksnud. Nii et see kõvasti üle 150 milli jutt võib mai tea kuhu minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma küll ei saa aru, miks Barcelona kuidagi üllam ja talendikam klubi on. Kui mul oleks valida, kas ma kulutan 60 miljonit kolmikule Henry-Hleb-Keita või samasuguse rahahunniku Kaka peale, siis ma valiks niisamuti Kaka. Ja Barcelona on samuti viimasel kahel hooajal kõvasti üle 150 miljoni euro lauale pannud- lihtsalt raha on rohkemate meeste peale kulutatud.
                      aga see ju ongi point. 2 mehega ju ei mängi vutti. selleks vaja ikka vähemalt 11 meest kokku saada
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ma küll ei saa aru, miks Barcelona kuidagi üllam ja talendikam klubi on. Kui mul oleks valida, kas ma kulutan 60 miljonit kolmikule Henry-Hleb-Keita või samasuguse rahahunniku Kaka peale, siis ma valiks niisamuti Kaka. Ja Barcelona on samuti viimasel kahel hooajal kõvasti üle 150 miljoni euro lauale pannud- lihtsalt raha on rohkemate meeste peale kulutatud.
                        Sul läks point ilmselt pisut mööda. Nii nagu ka RMA teemast võib välja lugeda, tekitab taoline promomisele ja marketingile toetuv poliitika pigem piinlikkust, mille alla sportlikud eesmärgid on uppumas.

                        Florentino uhkus kui kord ei suutnud Blaugrana triumfi kainelt suhtuda ja sedasi liiga suurt tükki ampsamas - 500 miljonit endist võlga, millele suvel veel 300 juurde. Isegi Abramovich ei ole kerkinud enda ahnuses samasse kategooriasse.

                        Kõik elemendid totaalseks katastroofiks on seega olemas. Nähtavaks jääbki, kas uuel hooajal on "au" näha jalgpalliajaloo tragikoomiliseimat amoki jooksu.

                        Kommentaar


                          Ei noh, ma tahtsin rohkem sellele vihjata, et üsna tobe on öelda "Barcelona meeskond on ehitatud talendile", sellal kui ise on samamoodi metsikult raha kulutatud. Real Madrid ja Barcelona on ühe perse kaks kannikat ütleks Kivisildnik. Laporta sadas samamoodi klubi etteotsa ja lubas staare. See on ainult Barcelona õnn, et nendel on noortesüsteemis hea aastakäik ja klubisiseselt kohe Xavi ja Iniesta ja Messi olemas ning sestap ei pea Kakad, Riberyd ja C Ronaldot jahtima, eksole. Juhul kui Barca ostab Zlatani, siis see on ju täpselt samasugune ost nagu Ronaldo või Kaka meeskonda toomine. Eto`o on olemas, kuid Zlatan on glamuursem ja fankim.

                          Kommentaar


                            Väga palju agasid on su jutus. Kõik staarid on ju klubi kasvandikud, Reali kohta on seda nüüd keeruline väita. Ja kui Laporta sadaski siis staare ju ei tulnud. Heaks aastakäiguks nimetad sa millist põlvkonda? Xavi ja Iniesta ning Messi on erinevad aastakäigud ja oma kasvandikud. Ja täiesti teine asi on osta mängija mängija pärast mitte mingil majanduslikul eesmärgil, eksole.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Ei noh, ma tahtsin rohkem sellele vihjata, et üsna tobe on öelda "Barcelona meeskond on ehitatud talendile", sellal kui ise on samamoodi metsikult raha kulutatud.
                              Metsikult ja metsikult. Nõnda suurt tükki pole Kataloonias kunagi korraga ampsanud. Blaugrana vundament on hoolimata ostudest siiski tasa ja targu üles ehitatud, kuid seda sama ei saa öelda RMA kohta. Kõik on suhteline: samaaegselt, kui CR:ist ollakse letti ladumas £80m, hiljuti ML finaalis, Roomas, platsil olnud meeskond maksis c. €60m.


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Eto`o on olemas, kuid Zlatan on glamuursem ja fankim.
                              Ehk ka glamuursem ja funkym, kuid ennekõike omaduste poolest erinev võrreldes Samueliga. Ennekõike just seepärast tema soetamist ongi kabinettides kaalutud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                Metsikult ja metsikult. Nõnda suurt tükki pole Kataloonias kunagi korraga ampsanud. Blaugrana vundament on hoolimata ostudest siiski tasa ja targu üles ehitatud, kuid seda sama ei saa öelda RMA kohta. Kõik on suhteline
                                Täpselt, kõik on suhteline. Kahe hooaja jooksul ca 90 miljoni euro kaitseliini matmine (Alves, Abidal, Milito, Caceres, Pique, Henrique) pole ka just eriline tasa ja targu meeskonna ülesehitamine

                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                Samaaegselt, kui CR:ist ollakse letti ladumas £80m, hiljuti ML finaalis, Roomas, platsil olnud meeskond maksis c. €60m.
                                Milline meeskond see 60 miljonit eurot maksis?

                                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                                Ehk ka glamuursem ja funkym, kuid ennekõike omaduste poolest erinev võrreldes Samueliga. Ennekõike just seepärast tema soetamist ongi kabinettides kaalutud.
                                Samas äkki läheb Realil meeskonda vaja just Kaka sugust mängujuhti ja Ronaldo sugust ääremängijat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X