320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

LaLiga SmartBank (endine Segunda)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milline põnev õhtu Segundas, mis otsustati alles 90+ minutitel, kui Eibaril õnnestus terve hooaja kõige halvemale tiimile Alcorconile 90+1 minuti väravast kaotada. Seega Segunda võit Almeriale, kes läbi suure häda sai viimases voorus viigi Leganesi vastu, millest piisas ja peale 7t pikka aastat näeb klubi jälle La Ligas. Real Valladolid lõpetas hooaja suurepärase 4 mänguse võiduseeriaga ja sai teise koha ning naaseb peale ühte hooaega La Ligasse.
    Viimase koha pärast asuvad võitlusesse siis Kanaaride klubid Tenerife ja võimsa hooaja lõpu teinud Las Palmas, kes pole kaotuskibedust tundnud lausa viimases 11s mängus ja keda ma peaks suurfavoriidiks. Eibar saab vastaseks poolfinaalis Girona. Eriti halvasti tunneb ennast kindlasti Real Oviedo, kes lõpetas küll Gironaga samadel punktidel aga omavaheliste mängude eelis andis playoff pääsme lõpuks Manchester City "farmklubile".
    Väljalangejate osas mingeid muutusi ei toimunud, Malaga pääses napilt ja järgmine hooaeg on liigatase allpool Amorebieta, Real Sociedad B, Fuenlabrada ja Alcoron.

    Kommentaar


      Segunda finaalis alistas Girona Tenerife ning sai teist korda ajaloos La Ligasse.

      Kommentaar


        Mitte et ma Segundat nii palju jälgiks, aga olen viimastel nädalatel tabelit vahepeal vaadanud ning üllatav on see, et endiselt on tabeli tipp nõnda tihe. Neli mängu on veel jäänud ning esiviisik mahub endiselt kolme punkti sisse: Eibar (67 punkti), Granada (65), Levante (65), Alaves (64) ja Las Palmas (64). Seejuures ootavad viimastes voorudes veel ees mängud Alaves - Granada, Eibar - Las Palmas ja Las Palmas - Alaves. Kõik viis on ka hiljuti kõrgemal mänginud: keskmine kolmik kukkus mullu, Eibar aasta enne seda ning kanaarisaarte number üks oli tipus viimati 2018. aastal. Ise hoian pisut rohkem pöialt Alavesile ja Eibarile, kuid ausalt öeldes on kõik klubid minu jaoks sümpaatsed. Neljandat play-off kohta hoiab hetkel Albacete, kuid lähedal on ka Cartagena.

        Sarnaselt Las Palmasele olid 2017-18. hooajal Hispaania kõrgliiga kehveimate seas ka Deportivo La Coruna ja Malaga. Kui nendest esimene on endiselt kolmandas liigas, siis teine - kes on juhuslikult ka mu lemmik Hispaania klubi - on väga lähedal sellele, et nad mängivad järgmine aasta samuti kolmandas divisjonis. Hetkel siis liigas 19. koha peal ning vahe päästva 18. kohaga kuus punkti. Kusjuures hetkeseis on juba kordades parem kui kaks kuud tagasi: viimasest kaheksast mängust on kaotatud vaid ühe ning punkte on tulnud viisteist ehk kui esimese 30 vooruga saadi 25 punkti, siis järgneva kaheksaga on neid tulnud tiba rohkem. Viimaste voorude vastaselt võib hetkevormi arvestades täitsa 7 punkti võtta - Ponferradina (20. koht, sisuliselt langenud), Mirandes (10. koht, pigem ei jõua top6), Alaves (4. koht, kõrges mängus sees), Ibiza (21. koht, kindlalt kukkunud) - kuid jah, eks see oleks juba imeline pääsmine. Mina veel igatahes loodan, et sellega saadakse hakkama!

        Kommentaar


          Ei saa ma aru, kuidas need alumise otsa klubid aina võidavad, aga jah, kõik Malaga ees olnud tiimid said lambist punkte ning kirss tordil oli see, et Malaga jäi Ponferradinale alla. Nüüd siis kolmandasse liigasse minek kah. Kahju.

          Tabeli ülemine viisik nüüd kolme punkti sees! Las Palmas ja Eibar 67 punkti peal, Granada ja Alaves 66-ga ning Levante 65 peal. Kusjuures Albacete ka teiste kordamööda koperdamist ära kasutanud ja tipust vaid viie punkti kaugusel. Koperdamine seejuures päris korralik: kõik peale Eibari on viimasest viiest mängust võitnud ainult ühe ning Eibari viimane võit jääb kaheksa vooru kaugusele. Ütleme nii, et lõpp tuleb küll põnev!

          Kommentaar


            Nagu arvata võis, siis tuligi lõpp äärmiselt napp: La Ligasse said Granada (75 punkti) ja saareklubi Las Palmas (72). Play-offidele peavad lootma Levante (72), Alaves (71), Eibar (71) ja Albacete (67). Kui nüüd Albacete kolmandana promo saaks, siis see oleks küll naljakas. Ma ise loodan, et Alaves saab. Eibarist ka veits kahju, kuna klubi jäi teist aastat järjest ühe punktiga automatic promo kohast välja (see aasta käkiti ikka tõsiselt ise ära, kuna eile saadi oma esimene võit viimase kümne mängu seest).

            Kommentaar


              Ma ei tea, kas see on siit teemast läbi käinud, aga väga meeldivaks üllatuseks oli leida koht, kus saab täiesti legaalselt ja tasuta selle liiga mänge vaadata (tuleb teha üksnes kasutaja, nt kasvõi logid Google kontoga sisse):



              Kuna Setantasports ei viitsi Liga 2 üle kanda või kannab seda vaid näpuotsaga, siis vähemasti minu jaoks väga positiivne leid.

              Kommentaar


                Kvaliteet content Segundast ja selle noortest peatreeneritest.

                Kommentaar

                Working...
                X