320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vat kahjuks nad Celta eilset UEFA Cupi mangu ei naidanud. kas see leping on neil siis alles solmimisel voi kuidas? vahe OT nuud selle Celtaga, aga loodan, et ei pane pahaks

    aga TV Galicia striimid paistavad siin netis muidu ikka ringlema

    uks striim siin
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      vat kahjuks nad Celta eilset UEFA Cupi mangu ei naidanud. kas see leping on neil siis alles solmimisel voi kuidas? vahe OT nuud selle Celtaga, aga loodan, et ei pane pahaks

      aga TV Galicia striimid paistavad siin netis muidu ikka ringlema

      uks striim siin
      tvg oli see kanal, millega mina omal ajal striimivaatamist alustasin. Pilt oli siis täielik tikutoos, kuid kord nädalas sai ikka ära vaadatud. Aasta 2003 vist

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kas see leping on neil siis alles solmimisel voi kuidas?
        Nii olen ma igatahes aru saanud.

        Aga algkoosseis võitluseks Barcaga näeb eeldatavasti välja selline:
        Aouate - Arbeloa, Lopo, Juanma, Capdevila - Sergio, Coloccini - Arizmendi, Verdú, Cristian - Riki
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar


          Algselt postitas nodisco Vaata postitust
          Nii olen ma igatahes aru saanud.

          Aga algkoosseis võitluseks Barcaga näeb eeldatavasti välja selline:
          Aouate - Arbeloa, Lopo, Juanma, Capdevila - Sergio, Coloccini - Arizmendi, Verdú, Cristian - Riki
          eks endistel Barca poistel on nii mondagi toestada
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Põhimõtteliselt võib viigiga rahul olla. Ainuke jama selles, et viigiga kaasneb vaid üksainumas punkt.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Teine viik. Seekord Nástici koduväljakul. Igav.
              Kuid Celta sai Recreativo Huelva käest kotti!
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Koosseis derby'ks:
                Aouate - Arbeloa, Lopo, Juanma, Capdevila - Sergio, Coloccini - Arizmendi, Verdu, Cristian - Riki.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Väga hea uudis on see, et parimal juhul saab matšiks Mallorcaga platsile Valeron! Ta on võtnud osa meeskonna treeningutest ja loodame, et üle pika aja saab El Flaco tegusid näha.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Eeldatav alglainap mänguks Osasunaga:
                    Aouate - Manuel Pablo, Arbeloa, Juanma, Capdevila - Sergio, Juan Rodríguez - Barragán, Verdú, Filipe Luis - Riki.
                    Sellest kohtumisest ei oota ma muud, kui ainult võitu.
                    Osasuna peaks platsile jooksma sellises koosseisus:
                    Ricardo - Javier Flaño, Cruchaga, Josetxo, Corrales - Valdo, Puñal, Nekounam, David López - Soldado, Milosevic.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Kaua Arizmendi eemal on? No et Rikit temale eelistatakse

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Kaua Arizmendi eemal on? No et Rikit temale eelistatakse
                        Arizmendi mängib minu teada põhiliselt paremal äärel. Kui kaua ta eemal on, täpselt ei tea. Riki on ründajana hetkel põhimees.

                        Kuid eriti vinge on see, et Osasunalt oskas Depor 4-1 kotti saada.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Uudised ka veidi...
                          Nimelt käivad suured ründajaotsingud, kuigi klubis on juba üles antud viis ründajat, kes miskipärast Caparrose plaanidesse ei sobi just tõelisteks ründemängijateks. Nimedest on räägitud Brauliost Atleticost ja Santi Ezquerrost Barcelonast.
                          Eeldatavad lahkujad oleksid Dusher ja De Guzman. Kahtlased on lood ka Adrián Lópeziga.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Hei-hei!
                            Kodumänguks Racinguga peaks algüksteist olema selline:
                            Aouate - Barragán, Lopo, Arbeloa, Capdevila - Sergio, Coloccini - Estoyanoff, Juan Rodríguez, Cristian - Riki.
                            Võit, ja ei midagi rohkemat! Munitis lubas, et kui ta värava lööb, siis tähistab seda tagasihoidlikult, austusega, arvestades tema sooje suhteid Depori fännidega.
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Tulemuseks 0-0 viik.
                              Üsna räpane mäng paistis olevat, tuginendes kolmele punasele kaardide. Racingu poolelt karistati Munitist ja Zigicit, Depori poolel oli pahategijaks Cristian. Eks lähemalt saab teada siis, kui kusagilt mängu üldist kokkuvõtet lugeda saab.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar


                                Loodetavasti ei muutu sellised skoorid Deporile harjumuseks.
                                Väljalangemistsoon on seitsme punkti kaugusel.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X