320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Valeroni võib heal juhul vist jaanuaris palliplatsil näha?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Kui kõik hästi läheb, siis küll. El Flaco on küll taastumise käigus mõned head kilod juurde võtnud, kuid ma arvan, et nende kaotamiseks ei lähe palju aega.

      Täna õhtul on külas Santander ja saab ehk mõned pallidki tüütu külalise võrku taguda.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        Huvitav küll, millal otsustatakse lõpuks jalgpalli mängima hakata?
        Tabeliseis on pehmelt öeldes masendav.
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar


          Algselt postitas nodisco Vaata postitust
          Huvitav küll, millal otsustatakse lõpuks jalgpalli mängima hakata?
          Tabeliseis on pehmelt öeldes masendav.
          tabeliseis on küll masendav, kuid eile oldi päris head Camp Noul. esimesel poolajal valmistati ikka hulganisti peavalu. teine poolaeg lihtsalt vajus ära. ja silma paistsid just noored ex-culed. nii et minuarust on ime et nii kaugel ollakse sellise mänguga tabelis. igatahes mina näen küll põhjust positiivsusele.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Koduseinte toetusel 1 - 1 viik, pluss veel punane kaart. Kuidagi punaserohkeks on mängud läinud liigas, olen tähele pannud.
            Kahjuks mingit kokkuvõtet pole näinud, nii et mängu enda kohta midagi head ega halba ma öelda ei saa.
            Kuigi eelnevate mängude lühivaatete, mille olen netiavarustest leidnud, põhjal võin öelda, et Manuel Pablo on kahjuks aeglaseks jäänud. Eks vanus surub peale.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Positiivsemaid uudiseid Copalt: viik võõrsil Espanyoliga. Depori poolt väravalööjaks Sergio.
              Kusagilt võiks võite ka hankida.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Luuserite vahelisel kohtumisel jäi peale seekord Deportivo.

                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Copaga on asjad ühel pool.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Segunda, siit me tuleme!
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                      Segunda, siit me tuleme!
                      asi pole veel poole pealgi ju ja 10. koht on mingi 4 punkti kaugusel.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Optimismiks pole just põhjust.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Natuke verd ka:

                          After the declarations made on Thursday by Dudu Aouate, the current keeper of the first squad, Gustavo Munúa, thought that the Israeli keeper was insulting him. And on Friday there was a fight between both keepers at Abegondo, everything ended with Aouate bleeding in one eye. As a result of this, both players have been suspended for the match at Villarreal, meaning that Fabril's Fabricio will be the keeper for Sunday's confrontation.

                          Hea läbisaamine tuleb alati kasuks.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar



                            Aouate on jah kõvasti saanud...

                            Kommentaar


                              ma saan aru et teil hakkab nüüd 3. väravavaht hooaja lõpuni postide vahel olema? täna saab siis näha mis klassist see poiss on. võib olla tõesti- Segunda, siit me tuleme!
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Arvatavasti on noortemeeskonna kiiper edurivis vaid täna toimuval kohtumisel Villarealiga.
                                Lotinal on esimene testimäng ees, sest kui ta peaks järgmised kaks mängu kaotama, on tal aeg mantel võtta. Vähemalt nii räägitakse.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X