320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palju neid Intertotosse pääseb siis Hispaaniast? 3?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Igast riigist pääseb 1 meeskond Intertotosse. Ning Wikipedia näitab, et Deportivo läheb tõesti Intertotosse, kuid ma praegu ei saa aru, mispärast. Loogilisem oleks, et Mallorca kui esimene meeskond, kes CL-ist või UEFA Cupist välja jäi, saaks Intertoto kolmandas ringis madistada. Hetkel on mul ilmselt midagi kahe silma vahele jäänud.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        ja isegi Almeria on tabelis ju eespool. või nemad juba ütlesid ei?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Almeira peaks tabelis kümnendal kohal olema. Mallorca seitsmes, Depor kaheksas.
          Segadust kui palju.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Tabel peaks selline olema: http://soccernet.ee/results.php?id=ESP0708

            E: Lugege ise:
            Any club which wishes to participate must apply for entry, with the highest placed club (by league position in their domestic league) at the end of the season entering the competition. The club does not necessarily have to be ranked directly below the clubs which have qualified for another UEFA competition; if the club which is in this position did not apply, they will not be eligible to compete, with the place instead going to the club which did apply.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Kasperi antud tabel on adekvaatne. Ma lihtsalt vaatasin natuke aegunud andmeid.
              Pagan teab, mis värk on. Eks millalgi selgub.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                Almeira peaks tabelis kümnendal kohal olema. Mallorca seitsmes, Depor kaheksas.
                Segadust kui palju.
                kle kust sa seda tabelit vaatad sellisena? ma siin vaatan, et nii lfp kodukal kui ka marcal sama mis ma siin ennist mainisin. et siis kes ikkagi segadust külvab?

                edit. nojah, jõudsid ette. ah ei viitsi ära ka kustutada
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Esimene ost tehtud: Omar Bravo nimeline ründaja Mehhikost. Nii et nüüd ei peaks Guardadol nii suurt koduigatsust tekkima. Leping on alla kirjutatud kolmeks aastaks.
                  Sellega seoses on mõnel mehel minek kindel. Arvatavasti Bodipol või Tabordal.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Eelseisva hooaja 2008/09 Depor peaks koosnema neist kahekümneneljast mängumehest:

                    Väravavahid: Aranzubía, Fabricio (Aouate või Munúa).
                    Kaitsjad: Manuel Pablo, Laure, Barragán, Lopo, Pablo Amo, Coloccini, Piscu ja Filipe Luis.
                    Poolikud: Sergio, Antonio Tomás, De Guzmán, Juan Rodríguez, Valerón ja Verdú.
                    Ääred: Lafita, Pablo Álvarez, Cristian, Guardado.
                    Ründajad: Omar Bravo, Riki, Xisco ja keegi uus.

                    Arvatavad väljajääjad: Rodri, Aythami, Alcántara, Jairo, Momo, Bodipo, Rubén, Taborda and Adrián López.

                    Nimestikust puudub Wilhelmsson, kelle tulevik Deporis pole veel siiani kindlaks saanud.
                    Poolkaitses muutusi võrreldes selja taha jäänud hooajaga ei ole. Mina siiski ootaksin Valeronile asendajat. Verdus ma teda ei näeks.

                    Uus sponsor on ka tekkinud - BBVA-nimeline pank.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Räägitakse, et EM-il tegusid tegev türgi keskväljamees Mehmet Aurelio on huvitatud meeskonnaga liitumisest.
                      Tore, et keegi tahab ka Deporisse tulla, aga siiski...
                      # 21 - El Flaco

                      Kommentaar


                        Deporiga on liitunud mees nimega Miguel Angel Mista.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Väga hea. Jälle üks mõttetu pinginühkija vähem.

                          Kommentaar


                            Ega ma vaimustusest ei kilju selle transferi pärast, kui aus olla, aga ma loodan, et ehk Deporis saab temast asja.
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Et teema suvesoojaga väga hapuks ei läheks...
                              Kaitsja Ze Castro Atleticost on laenuna Deporisse saabunud.
                              Lafita-keiss pole ka vaibunud. Mees ise soovib Deporis end näidata, seda öelduna agendi suu läbi.

                              Midagi ka treeningutelt...
                              Vastupidavustreeningutel said kõrgemad tulemused Pablo Alvarez (21) ja Juan Rodriguez (22).
                              Treeneri sõnul on kogu meeskond puhkuselt naasnuna heas vormis.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar


                                "Juan Carlos Valerón has been the most pleasant surprise during Deportivo’s tour in Denmark. The Canarian had a good performance in both friendly games against Fremad Amager and Brondby IF. Now coach Lotina hopes that Valerón will truly become into the most important ‘signing’ for the season 2008/2009."

                                Seni kui keegi jalad alt ära sõidab...
                                Väga hea uudis, kuid ma ikkagi natuke pelgan seda, et mees saab väikese põlvekõksu ja ongi karjääriga aidaa.
                                Klassikaliselt öeldes: loodame parimat.

                                Aranzubia näol uus puurilukk olemas. On oodata nii Aouate kui ka Munua minekut. Arvatavasti jäävad varumeesteks noored Manu ja Fabricio.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X