320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna peetakse esimene Intertoto mäng võõrsil Iisraeli meeskonna Bnei Sakhnini vastu.
    Koosseis: Fabricio - Manuel Pablo, Piscu, Lopo, Juanan, Filipe Luis - Sergio, Juan Rodríguez - Lafita, Valerón - Riki.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      tundub et miskit ootamatut on sündinud, mida ma juba kartsin, et enam ei näe- nimelt on El Flaco vist kolli löönud
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vahi jah!
        Kui alkoholiga natuke rohkem sõber oleksin, tõstaksin kindlasti ühe klaasi või isegi kaks.
        Nii et nüüd tuleks UEFA kopsik koju tuua.
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar


          videost paistab, et Valeron oleks kohe ka 2-0 löönud. loodetavasti jätkub teda seekord kauemaks ja ei lähe jälle katki
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Jah, ta kuulub platsile mitte laatsaretti. Loodan siiralt, et ta peab vastu.
            Neljapäeval ees sõprusmäng Venezuelas Minerven FC vastu.
            Coloccini on hakanud Newcastle'i diiliga seoses plõksima, kuigi mingi aeg tüüp oli kindel, et Depor ikka tema koht on. Huvitav, kas teda huvitab Luque saatuse kordamine?
            Vajalik mees ta muidugimõista on, aga noh, kui ikka ei sobi, siis pangu aga pillid kotti.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Vaikselt võib Coloccinile lehvitama hakata.
              Väärilist asendust on turult arvatavasti keeruline leida.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                mispärast nüüd siis oli vaja Ameerikasse minna?
                2-0 siis Maritimo üle. Riki ja Juan Rodriguez

                Daniel Aranzubia; Manuel Pablo, Adrián López 'Piscu', Filipe, Zé Castro (m.60, Juanan), Lopo; Sergio (m.60, Antonio Tomás), Lafita (m.46, Omar Bravo), Juan Rodríguez, Valerón (m.46, Andrés Guardado); y Riki (m.60, Mista).
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  mispärast nüüd siis oli vaja Ameerikasse minna?
                  Naiste ja viina pärast ikka.

                  Potentsiaalsete Coloccini asendajate Bottinelli ja Colotto palkamine näib ka keeruline olevat.
                  Colotto on muuhulgas oma meeskonna kapten ja kaitse tugitala, keda ei taheta hea meelega ära lasta. Pealegi on Mehhiko liiga juba alanud.
                  Botinelli eest küsitakse liiga palju ja peale Depori on veel huvilisi.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Võib-olla siiski vastupidi, sest Colotto pallib Mehhiko liigas Atlases.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      mispärast nüüd siis oli vaja Ameerikasse minna?
                      2-0 siis Maritimo üle. Riki ja Juan Rodriguez

                      Daniel Aranzubia; Manuel Pablo, Adrián López 'Piscu', Filipe, Zé Castro (m.60, Juanan), Lopo; Sergio (m.60, Antonio Tomás), Lafita (m.46, Omar Bravo), Juan Rodríguez, Valerón (m.46, Andrés Guardado); y Riki (m.60, Mista).

                      Sul ei võta inbox enam teateid vastu, aga ma panen oma reply siia


                      Ma vaatasin, et Sevilla võõrsil, et jama majas, aga samas, kes teab - Betis ja Depo võib olla huvitav ja põnev mäng. .Ma arvan, et ma see on kindlalt väga õige valik... Thänks, ma ei tea miks ma nii silmaklappidega olin - teadsin küll, et ml on valida Almeria, Malaga, mõlema Sevilla satsi ja Huelva vahel, aga siis kui kalendrit nägin tundus et on ainult kaks varianti.
                      Ehk siis teemasse läheb sellega mu jutt, et lähen vaatan Depot võõrsil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Võib-olla siiski vastupidi, sest Colotto pallib Mehhiko liigas Atlases.
                        Õigus küll.
                        Loll pea on ihu nuhtlus.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Natuke ka uudiseid Rootslase kohta.

                          "Christian Wilhelmsson was transferred to Al Hilal Riyad, this club is the current champion in Saudi Arabia. It seems that Nantes FC received €3.5 million in the operation. The Swedish winger that was loaned to Depor on the past campaign has signed a four-year deal."

                          Ei midagi rõõmustavat.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            no see mees on ikka täitsa saabas. mis sinna Araabiasse minna? jumal küll
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Ma ei saa ka pihta.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar


                                Raha ikka raha.
                                Araablastel sellest puudust ei tohiks olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X