320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pidasin silmas jah viimast vooru, kuid Celta tuli tõepoolest võiduga vähe lähemale.

    Viimases otsustavas mängus on väike võimalus, et Marchena platsile astub, mis oleks väga-väga vajalik, kuna ilma temata kaitseliinis on suur ja tühi auk.

    Võit on kindel päästja, muud variandid pigem matemaatika, millele ei panustaks absoluutselt.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      dj pani 2 kolli vaatan siin allveelaevnikele sherry-klubi eest
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        dj pani 2 kolli vaatan siin allveelaevnikele sherry-klubi eest
        Ma ei uskunud oma silmi.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Eriti irooniline oleks see, kui Parim Plaadikeerutaja osutuks uueks Ruben Castroks.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Tähtis päev jõuab aina lähemale ning eile selgus, et Marchena ei mängi kohe kindlasti. Aythamil peaks ka miski väike vigastus olema, seega keskpaari Ze Castroga moodustab eeldatavasti Kaka.
            Kui pea selgena hoida ja individuaalseid vigu vältida, on võit võimalik.

            Isegi Oltra, kes veel siiani elab A Corunas, on veendunud, et Deporis on seda vunki, et püsima jääda. Mis ta muud saakski muidugi öelda. Loodetavasti kodu seinad on tugevad ja hoitakse mõte klaar ning eesmärk selge. See mäng on arvatavasti Vanameistri viimane, seega väärib omakorda pingutamist, et mees saaks väärikalt oma mängijakarjääri lõpetada.
            Vamos Depor!
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar




              Tuli see, mis pidi tulema.
              Valeronist, kes teatas tund pärast mängu klubist lahkumisest, on mul kõige enam kahju. Vanameister oleks väärinud palju paremat ärasaatmist.

              "I made the decision some weeks ago, sadly we couldn't clinch the goal. With all my love I want to thank you all for everything I lived here. This is not a retirement; just that my stage at Depor has ended. I spent too many years here and I'm tired. I'm at the limit. I spent great years here, but the last seasons were too much. I'm tired."

              Compilation of Juan Carlos Valeron.The most technical player my eyes have ever seen. Anyway, in my opinion, a compilation is not enough to appreciate a geniu...


              http://www.youtube.com/watch?v=_3vLw2QapEk - Valeron näitab, et rütmisektsiooni jagamises ei ole ta samuti kõige halvem.

              Ma ei saa Vanameistri otsust ära minna kuidagi hukka mõista. Minu jaoks jääb ta alati parimaks loovaks poolkaitsjaks. Kahju, et ta ei saanud kunagi oma täit potentsiaali realiseerida. Vamos El Flaco ja edu ükskõik milles, mis sa ette võtaks!
              Tsiteerides Kaptenit: "The half of my life is leaving with him."

              Klubi jookseb laenujalgadest tühjaks - Evaldo, Pizzi, Silvio, Camunas, Andre Santos, Abel Aguilar, Salomao ja ehk keegi veel, kes mulle lihtsalt meelde ei tulnud, suunduvad tagasi oma koduklubide juurde.
              Olgu, mis on, aga ma loodan siiralt, et operatsioon nimega "Superagent" on läbi ja seda jama ei korrata. Pean isiklikult seda peale totaalselt hävinud kaitsemüüri peamiseks läbikukkumise põhjuseks. Aga noh, esimene ikka täiesti puudulik, fataalselt olematu kaitseliin. Aythamit ei sooviks isegi Liga Adelantes näha, ausõna.
              Lepinguga mängijatest on eeldada, et minek on Rikil. Loodetavasti Aranzubial on südant ja jääb, kuigi ta ei ole ilmselgelt Segunda klassi väravavaht. Õnneks on Luxil ka piisavalt oskusi, et Dani mineku korral nr 1 võtta.
              Kui väljalaenatud noored tagasi tuua (Juan Carlos Real, Rochela, Seoane) ja Insuale võimalus anda, eeldades, et Vazquez jääb treeneriks, võib sellest toodetud sitast saia teha küll. Iseasi, kas rosinatega. Iseasi, kas kohe ühe aastaga.
              Rosinaks oleks see, et üks teatud paks konnalaadne bensujaama omanik läheks lõpuks oma loodud ameti juurde ning jätaks jalgaklubi allakäigutrepilt alla lükkamata. Tüübil võiks natukenegi sündsustunnet olla, sest tema tõttu on nii paljud üleminekud jäänud olemata, sissetulekud tulemata, klubi võlg jne.

              Ma loodan, et klubi suudetakse uuesti üles ehitada ja olla kunagi uuesti löögivõimeline nagu mõned head aastad tagasi. Üks ajastu tundub lõppenud olevat ja ehk leitakse uus hingamine. Vähemalt oli põnev hooaeg, mis sisaldas kolme treenerit, kellele kõigile võiks omaltpoolt tänusõnad öelda, sest ei olnud kerge sellise materjaliga tulutoovat meeskonda luua. Vazquez suutis eufooria pealt veidi lõigata, kuid otsustavatel hetkedel meeskond kangestus ja lõpptulemus on nüüd käes.
              Kahju muidugi, et Celta üles jäi, aga küll kunagi teeb selles teemas korrektuurid. Galiitsia parim klubi on vaatamata totaalsele läbikukkumisele Deportivo La Coruna.
              Last edited by nodisco; 02.06.13, 16:25. Põhjus: Üks lõbus video ka Vanameistrist
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Marchena tulevik on ka päris huvitav küsimus.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Ma arvan, et Marchenal hetkel klubis tulevikku ei ole. Lepingupikenduseks vajalik mängude arv ei saanud tänu vigastusele täis ning ma ei usu, et ta on huvitatud klass madalamal mängimisest. Mina isiklikult oleksin väga rahul, kui ta otsustaks jääda, aga see on vägagi kaheldav, et ta jääb.

                  Bruno Gama olevat Valladolidi huviorbiidis ning kui hea pakkumine tehakse, läheb rahaks - seda nõuaks arvatavasti ka administratsioon.

                  Riki omakorda olla aga Zaragoza vaateväljas. Muidugi ma usun, et Riki ei ole huvitatud ühest Segunda klubist teise minemast... Juhul kui muidugi head sulli ei pakuta, kuid siis peab ta arvestama pideva vilekooriga Riazoril.

                  P.S Riki andis veidi aega pressika, kus teatas oma lahkumisest. Tema sõnul mingeid konkreetseid pakkumisi ei ole ja viimased kolm aastat klubis on vaimselt väga rusuvad ja läbipõletavad olnud (mis siis veel klubi poolehoidjatest rääkida ).
                  Mis seal ikka, edu edaspidiseks ja hoidku Zaragozast eemale!
                  Last edited by nodisco; 04.06.13, 13:46. Põhjus: Värskemat informatsiooni
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar




                    Seitse aastat Corunas, kolmas kapten, 225 ametliku kohtumist/56 väravat, millest 38 Primeras skooritud. Aitäh ja edu edaspidistes lammutamistes!

                    "My decision was made a while ago. We didn't talk with the club since December. I don't know yet what my future will be. I haven't signed anything yet. I hope it will be in Spain. The rumours are there (talking of a possible offer from RCD Espanyol) and they are interested, but nothing is signed with them. There was interest from Wigan, but since that club suffered the relegation, in the end there was no offer.
                    This year the goal was the permanence, and now I need to be disconnected. There was a lot of suffering within the last three years, it was complicated and it's a mental burden. My cycle on here is over. The economic subject is important, but as the months passed I wasn't ready to continue in a mental sense."

                    Gama peale on vahepeal Sevilla hammast ihuma hakanud. Ma loodan, et on väikegi võimalus, et ta jääb.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Huvitav, mis väljavaated Deportivol Segunda Divisionis on? Meeskonnas on alles 16 nägu, vaatame neid natuke lähemalt:

                      Väravavahid
                      1 Aranzubia - vanus 33
                      13 German Lux - vanus 31

                      Selles sektsioonis ma otseselt probleemi ei näe. Kuniks Deportivo mõne noore talendika väravavahi peale kasvatab, peaks ta suutma vähemalt ühte neist kahest väravavahist kindlasti kinni hoida. Mõlema väravavahi tase on esiliiga jaoks piisavalt hea. Tõenäoline lahendus on Aranzubia rahaks teha ning mõne tundmatu teise/kolmanda väravavahi palkamine.

                      Paremkaitsjad
                      2 Manuel Pablo - vanus 37
                      15 Laure - vanus 28
                      Diego Seoane - vanus 25

                      Kapten Manuel Pablo aeg on ümber. Võib-olla veaks ta tase esiliigas veel välja, kuid kindlasti peaks sellel positsioonil põhikohaga töötama Laure, keda suudaks päris edukalt asendada seni laenul olnud Seoane. Usutavasti on ka antud positsioon tuleval hooajal mureta. Tõenäoline lahendus on Manuel Pablo pensionile minek ning Laure ja Seoane kasutamine antud positsioonidel tuleval hooajal.

                      Keskkaitsjad
                      5 Ze Castro - vanus 30
                      6 Aythami - vanus 27
                      24 Carlos Marchena - vanus 33 (tuleval hooajal 34)
                      David Rochela - vanus 23

                      Ei usu, et kõik kolm tänavu Deportivot esindanud meest seda ka esiliigas teevad. Loodetavasti Ze Castro ja Marchena jätkavad ning Aythami tehakse rahaks. Varupingile oleks vaja ülendada noormees Rochela, kes seni oli laenul, ning lisaks tuua ka neljas-viies mees, kes vajadusel suudaksid klaasist mehi asendada. Tõenäoline lahendus on Marchena lahkumine ning uute keskkaitsjate laenamine (nt Kaka tänavu).

                      Vasakkaitsja
                      17 Ayoze - vanus 31

                      Iseenesest oleks Ayoze piisavalt hea vasakkaitsja ka esiliigas. See positsioon vajab kindlasti täiendust ning loodetavasti toob Deportivo siia positsioonile mõne talendika mängumehe, kes suudaks Ayoze'i enam pingutama panna. Tõenäoline stsenaarium peakski selline välja nägema, kuigi ostmise või palkamise asemel kardan laenamist.

                      Keskväli
                      DMC 12 Paulo Assuncao - vanus 33
                      CM 4 Alex Bergantinos - vanus 28
                      CM 10 Juan Dominguez - vanus 23
                      CM 20 Jesus Vazquez - vanus 33
                      AMC Juan Carlos - vanus 22

                      Keskväljal saab olema oluline Dominguezi ja Juan Carlose hoidmine. Tegu on väga talendikate noormeestega, kellest eelkõige esimese kinnihoidmine saab väga raske olema. Kui antud mehi suudetakse kinni hoida ning võimaluse korral ka üks mees juurde palgata, siis peaks ka keskväli suhteliselt hästi kaetud olema.

                      Ääremängija
                      #16 Bruno Gama - vanus 25

                      Meeskonna parim mängija tehakse suure tõenäosusega rahaks. See tähendab seda, et Deportivol pole tuleval hooajal ühtegi ääremängijat ega ründajat. Pole õrna aimugi, mis lahenduseks saab olema, kuid selge see, et ründeosakonda on tarvis vähemalt viit uut nägu, sest noortesüsteemist ei tundu ühtegi asjalikku täiendust tulema. Kui keegi selles viimases osas rohkem teab, võib mind muidugi parandada.

                      Üldiselt hindan Deportivo väljavaateid esiliigas heaks. Väravavaht, kaitseliin ja keskväli on olemas, kui neid mehi suudetakse ka kinni hoida. Probleemiks saab olema ründesuunal uute meeste hankimine. Loodetavasti klubi ei lähe laenamise teed, vaid otsib vabaagente, kellest tuleval hooajal kohe loobuma ei peaks.

                      Soovin Deportivole Segunda Divisionis edu!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Asjalik kokkuvõte, Tofoa. Olen väljatooduga päri.

                        Äärte ja rünnaku koha peal on totaalne baranka, kui Bruno Gama peaks lahkuma. Ka tema jäämisel oleks siiski vaja vähemalt kolme jalapaari, rünnakule vähemalt kahte meest.
                        Siin-seal räägitakse Xisco tagasitulekust. Vaatamata sellele, et talle on külge hakanud party-boy suhtumine, on ta siiski oma poiss ja vahetusest ikka kasulik võtta. Noortemeeskonnast hetkel kedagi sellist kindlamat kahjuks põhimeeskonda tõepoolest tuua ei ole.
                        Võib-olla peaks vaatama kedagi potentsiaaliga Segundast.
                        Salomao vaevalt veel ühte laenu aste madalamal tahab teha, kuid see on üks väike võimaluski äärele.
                        Laenudiilidele tuleb raudselt lõpp teha, sest näha oli, kuhu see strateegia viis. Muidugi oli ka häid diile nagu Pizzi ja Silvio, kuid üldisele meeskonnavaimule see väga värskendavalt ei mõjunud. Kuid, tõepoolest, seda on siiski karta... Vähemalt hoidku Leondoiro siis Mendesi parimatest poegadest eemale.
                        Seoane saavat ka vasakul hakkama, seega Ayozele oleks konkurentsi küll. Muidugi siis jääks parem kaitsetiib õhukeseks ja minagi Kapteniga väga ei arvestaks, kuna iga on teinud oma töö ning paljudes Primera mängudes jooksid vastase ääred ta puhtalt üle.
                        Ma ei kujutaks ette, kes küll Aythamit osta tahaks. Kui selline võimalus tuleks, siis noh, see oleks nagu kingitus.
                        Juan Dominguezi lahkumine oleks väga suur löök hetkel, kuna tegu ühe viimase aja andekaima noortesüsteemist tulnud mehega, kes saab nii privotena kui loova poolikuna hakkama. Päris Vanameister ei ole, aga saaks hakkama. Pealegi on Juan Carlos Realist miskit kujunemas. Kui hea pakkumine tehakse, siis ma usun, et rahaks Dominguez muutub.

                        Kui suudetakse säilitada Aranzubia/Lux, Marchena ja Gama, soetada uued pädevamad ääred ja rünne, oleks mingigi tuumik olemas, millega saaks üsna edukalt hakkama. Ning põhiline, et Paks Konn saaks Vazqueziga kokkuleppele, kuna ta oleks hetkel kõige õigem mees uut lehekülge keerama.
                        Kohe järgmise hooaja lõppedes ma tõusu ei ootakski, kuid mida varem, seda parem. Peamine, et saaks meeskonna sisekliima uuesti üles ehitada ning meestel oleks rõõm klubi särki kanda. Ilma selleta ei juhtu midagi positiivset.

                        P.S RCDLC.com'i hooaja parimaks mängijaks valiti ei keegi muu kui Vanameister.
                        Parim noormängija: Pizzi
                        Parim ost (tegelikult isikut arvestades, laen): Abel Aguilar

                        Esiviisik pungadega: Valerón 69 punkti, Aguilar 55 punkti, Bruno Gama 52 punkti, Pizzi 50 punkti, Riki 45 punkti.

                        Marchena kahjuks alles kaheksas. Ma isiklikult annaks talle eripreemia trööstitu kaitseliini adekvaatsema ilme loomise eest.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar




                          Vazquez räägiti pehmeks ja kaks aastat lepingut, kolmas lisaaasta Primerasse tõusmise puhul. Gary Potteri plaan on siduda noored kogenumate olijatega, mis on arukas, kuid Paruni sõnadest võis lugeda, et Mendese teenetest päris loobuda ka ei soovita. Muidugi neid ülitalendikaid noori Fabrilis ja Juvenilis nüüd nii kõvasti ei pakuta, kuid igal juhul parem, kui mingid Camunased, jne.
                          Üldine plaan olevat siiski kärmelt tagasi kõrgliigasse end mängida, kuid eks selle teema paikapidavust saab hinnata, kui hooaeg on poole peal.
                          Mina arvatavasti väga pingsalt Segunda hooaega jälgida ei kavatse. Kibestunud toetaja nagu ma olen. Pool silma hoian ikka peal.

                          Halvem uudis on see, et Sporting arvestab nii Salomao kui Andre Santosega, kuid tore oli lugeda Paruni sõnavõtust seda kildu, mis väitis, et ta on enam kui kindel, et Bruno Gama jääb. Muidugi Lendoiro on enne ka vaid õhumulle puhunud, seega päris heameelest lakke hüppama ei pea.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Vanameister Valeron pallib ühe hooaja veel, seda Las Palmases.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ma kusagilt lugesin, et 1+1, aga see +1 tähendab vist sama seisu nagu kunagi Deporis, et siis ametkonda siirdumine vms. Igatahes Vanameistrile edu tagasi juurte juurde naasmises ja esimese mängu saab ta just pidada oma endise koduklubi vastu (kui see üldse mingi meeskonnagi hooaja alguseks kokku saab).
                              Teistest lahkujatest on sihtkoha leidnud Riki, kes Grandada ridades. Jesus Vazquez liitus Recreativoga. Oodata on ka Aranzubia ja Ze Castro lahkumist. Dani palganumber on hetkelist rahakotitühjust arvestades klubile liig.
                              Pikemalt ma ei hakkagi klubi tegemiste juures peatuma, sest see on lihtsalt liiga masendav. Ei ühtegi sisseostu ega laenugi (ma Kaka uut diili väga suureks edasiminekuks ei pea) hetkel ning treeningsessiooni alustati põhimõtteliselt ilma korralike ründajate ja äärteta. Luxiga suudeti kokkuleppele saada, seega väravas probleemi ei ole.
                              Bilbao Isma Lopeziga olevat asjad juba selgeks räägitud, aga rahaprobleemid võivad väga tõenäoliselt sellele käigule saatuslikuks saada.
                              Ma ootan Lendo tagasiastumist nagu valget laeva.
                              Last edited by nodisco; 15.07.13, 18:32. Põhjus: Unustasin Luxi lepingupikenduse
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar




                                Kahju seda pilti vaadata, aga kui klubi eesotsas on selline spetsialist nagu Lendoiro, siis ilmõige otsus. Numbriks ikka 21.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X