320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kuna Salomao on hooaja lõpuni vigastusega väljas (käis opil ja tagasi Portugalis), siis tehti väike diil Sociedadile kuuluva uruguailase Ifraniga. Loodame, et mehest on abi.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar




      Ifranist on abi olnud: nelja mänguga on 2 väravat kontol. Muidu on igav nagu ikka ja Adelante tipp on reaalsus, viie silma kaugusel on jälitajaks Eibar, kolmandat kohta hoiab Vanameistri klubi Las Palmas.
      Last edited by nodisco; 16.04.14, 20:52. Põhjus: Ifran grillib
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar




        Võita on hea, tabeliliider olla on hea.
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar






          Järgmise hooaja tööriietus - kodu- ja kolmas mänguvorm.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Pühapäeval ees ootamas n-ö "finaal" Eibariga kodupinnal. Deportivo on muidugi tuntud nisanäpp meeskond sellistes otsustavates kohtumises, kuid ehk seekord suudetakse end kokku võtta.

            Juan Dominguezi kohta vähe ebameeldivalt vürtsikaid uudiseid klubi asjapulkade käest:

            Fernando Vidal: "We called his agent and the reality is that it’s difficult to see him renewing."
            Ernesto Bello: "We’ve a good relation with him (silmas peeti JuanDo agenti), but he hasn’t responded to our calls and we have been calling him for a while, not since now but since the stage with the past board of directors."

            Huvitavad head suhted siis... Üleüldiselt olen kriitiliselt meelestatud uuesti kõrgseltskonda tõusmise suhtes, kuna ei näe väga seda püsivust, et pikemaks ajaks kanda kinnitada. Heal juhul relegatsioon suudetakse vältida ja see oleks minumeelest suhteliselt hea programm. Võimalik, et mu pessimism saab hea laksu üle kurgi, kuid vaevalt.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Ifran näitas, et peale lihakokkamise oskab ta väravavõrku tabada, kuid tulemuseks oli kahjuks 1-1 viik.

              Fernando Vázquez pärast mängu: "I would have loved to clinch the victory, but the reality is that we ended with a draw."

              Paljud toetajad ei ole rahul Vazquezi riskipõlgusega ning mängijad oleks ka justkui kindla ülesandeta platsil, kuid saan konservatiivsemast lähenemisest aru, kuna sellises staadiumis liigseid riske pole mõtet võtta. Võidule peaks olema orienteerunud iga peatreener, olgu siis see liiga või klubi, kus tegutseb, nii marginaalne kui tahes. Muidugi muret tekitab see, et kui varem oli marukindel kaitse, siis nüüd on see lekkimas ning ründepoolelt puudub see kreatiivsus, et üks teist kuidagi täiendaks. Võimalik, et Vazquezi nigelad suhted Marchenaga on selle taga, sest Lopo nii kindel mees Insua kõrval ei ole. Juan Carlost võiks samuti paltsile lasta, sest sealt tuleb ehk mingit loovusekübet mängu.
              Eibar näitas igal juhul head mängu ja vedas, et esimest väravat ei löönud nemad.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Tagasi suurte meeste liigas!

                Kuid säärase mängupildiga, sellise masendava keskväljatööga ja lõpplahendusteta kontrarünnakutega ei piisa isegi Marchena liidiromaduste tippklassist. Jaen oleks vähemalt viigi ära teeninud, aga õnneks vastaste sihik oli soodsalt paigast nihkunud ning õnn oli kodumeeskonna poolel.
                Üldiselt on ikka väga-väga palju edaspidi ette võtta, et kõrgliigas vähemalt relegatsiooni piirile või ülimalt naiivselt lootes kusagile tabeli keskpaiga turvalistele kohtadele pidama jääda.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Õnnesoovid naasmise puhul ning sai pöialt hoitud, et Deportivo end taas suurte sekka tagasi mängiks. Loodetavasti läheb seekordne katse kõrgliigas püsima jääda siiski paremini kui eelmine.

                  Hea meel näha, et klubi enda kasvandikud järjest suuremat rolli kannavad ja klubi pikemat tulevikku silmas pidades on see kindlasti positiivne märk. Püsima jäämine on ressursse arvestades kindlasti üsna keeruline ülesanne, kuid kui nüüd suvel suudetaks kavalaid täiendusi teha, siis miks ka mitte. Tahaks loota, et kogenumad tüübid (Marchena, Toché) jäävad samuti klubile abiks.

                  Fernando Vázquezil leping jätkub? Tundub mulle selline üsna 50-50 tüüp, kes suudaks võibolla klubiga küll püsima jääda, aga tekitaks kahtlusi, kas ta suudaks klubi tervikuna arendada.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Tänud õnnitluste eest!

                    Vazqueziga peaks meeskond jätkama, sest kui ma ei eksi, siis tema lepingus on kirjas, et kui õnnestub suure mängu naasta, pikeneb leping automaatselt 2 aastat. Suhteliselt riskantne leping, nagu Deporis ikka tavaks teha on.
                    Harry Potter on küll hea motivaator, kuid taktikaliselt on tal kõvasti puudujääke ja see tekitab küsimusi isegi mängijates (Marchena näitena), mis hakkab närima tema positiivset külge ning tulemus ei ole hea.
                    Ses suhtes olen nõus, et terviku arendaja Vazquez ei ole, seega isegi 40-60 oleks päris aus suhe. Muidugi kõik on võimalik ja ehk on mees üllatusvõimeline.
                    Kusagilt kuuse või kivi alt peaks välja ronima keegi Irureta sarnane treener, kes pikemalt klubi tüüriks ja pinnal hoiaks. Stabiilsemat treenerit eesotsas pole ammu-ammu olnud.

                    Kui nüüd Marchena Vazqueziga ja Vazquez Marchenaga suudavad läbi saada, siis Machete peaks jääma ja lepingut pikendama, sest tema liidriomadusi ja kogemust on keskkaitses ning meeskonnas tervikuna väga tarvis. Insua mängib tema kõrval samuti palju paremini kui Lopoga. Võib öelda, et minu lemmikmängija meeskonnas hetkeseisuga.
                    Toche kohta täpsemad uudised puuduvad, kuid ma usun, et probleeme jäämisega ei peaks olema, kui mehel endal tahtmist on.
                    Laenujalgadest on jäämissoovi avalikult välja käinud Sissoko, Wolfsburgi hingekirjas olev äär. Tundub asjalik tüüp olevat ja eile oli minu meelest üks parimaid platsil.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Lähtusin Deportivo möödunud hooaja väljavaadetest puhtalt nodisco postitusi jälgides ja ega see väga positiivne pilt ei olnud Seda enam on väga üllatav, et sellise kindlusega kõrgliigapilet kohe tagasi võideldi. Sisu galiitsialastes on ja Primera liiga ilma Deportivota polegi päris see, niiet ootame rõõmuga sinivalgeid tagasi. Suvised plaanid on siis ilmselt pingi pikendus, asised laenudiilid ja noortemeeskonna paremate produktide meesteks vormimine karmis kõrgliiga konkurentsis ?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Eks ma olen vähe skeptilisema pilguga vaataja, seepärast seda rõõmu ja tralli mu postitustes minimaalsellt esinebki. Möödunud mängudes on olnud mõned säravamad hetked siiski olemas.
                        Deportivo on sedasorti klubi, mida päris kinniste silmade ja totaalse zeniga jälgida ei saa, sest klubi esitused on alati olnud parajad ameerika mäed. Viimastel hooaegadel eriti.

                        Ma siiralt loodan, et Tinol on Exceli tabel valmis toksitud vajalikest nägudest-jalgadest, keda suvel klubisse hiivata, sest täienduskohti leiab ikka pea igal positsioonil. Tegelikult olen selles plaanis päris positiivselt meelestatud, sest oma klubi noori on, keda saab mängitada ja mõni mees, kes hetkel laenuga, loodetavasti pikendab oma kohalolekut.
                        Sisu möllamiseks teisel tasandil on klubis kohe kindlasti olemas ja seda tõestas eelmine Segunda-tuur ja tõestab käesolev. Muidugi esimesel korral läks asi kergemalt, kuid mul on tunne, et seekord päris kolinaga kukkumine suudetakse kuidagi ära hoida. Vazquez tundub veidi arukam treener kui Oltra, kuid eks seda saab näha, kas ma eksisin või ei. Igatahes taolised treenerivangerdused, mis pärast Oltrat aset leidsid, võiksid kohe heaga ära jääda, sest kehv sisekliima ei aita kaasa kesisele jalamaterjalile.

                        Kaks noort, kes on kindlasti valmis suurte poiste murul mängima, on Insua ja Juan Carlos. Loodetavasti jääb esimene pidama aastateks, kuid ei saa väga optimistlik ka olla. Luis peaks samuti kõigi eelduste kohaselt olema mängitatav.

                        Minu esimene lootus ja ootus oleks see, et kaitseliinis olevad mehed kusagile ei kao (Marchena, Lopo, Insua, Luisinho, Seoane, Laure) ning suudetakse oluliselt tugevdada keskvälja. Siis võib midagi rahuldavat uuest katsest välja tulla.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar






                          Sissoko on uus Bodipo, kuid selle suuuure vahega, et elevandiluuranniklane suudab midagi reaalset platsil korda saata, mitte vaid riietusruumis tantsusamme näidata.

                          Tino ütles nii: “We are where we belong. We must think of the consolidation. It doesn’t mean there’s no ambition as we don’t resign to achieve big deeds, but we must be realistic, a big challenge is ahead of us. We always said that Deportivo needed Primera, and fortunately we achieved it. Now it’s time to work hard.”

                          Vähemalt presidendi mõtted on õigel suunal ja see on hea algus.



                          Tino libistab õlli.



                          Bussi parkimine Maria Pital.
                          Last edited by nodisco; 03.06.14, 07:29. Põhjus: Paar pilti lisaks
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Üht-teist ja kolmandat on toimumas ning laenud on ründamas justkui telereklaamis.

                            a) Noorteakadeemia uueks bossiks on Albert Gil Valenciast.

                            b) Isaac Cuenca Barcelonast on lähedal klubiga liitumisele. Räägitakse ka Bruno Zuculinist, kes kuulub ManCityle. Sama meest soovib oma ridadesse ka Villarreal.

                            c) Lepingut pikendati Luxi ja Lopoga. Grillimeister Ifran on samuti avatud jätkamisvõimalusele, sama jutt Sissoko kohta. Kahjuks Marchenast pole juttu olnud kusagil.

                            d) Laenukana saabus Canella, kuid ääre/mängujuhina soovitud teema Jose Carlosega kukkus läbi, kuna mehel oli mingi jama põlvega ning otsustati, et tehing jääb katki.
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                              Üht-teist ja kolmandat on toimumas ning laenud on ründamas justkui telereklaamis.

                              a) Noorteakadeemia uueks bossiks on Albert Gil Valenciast.

                              b) Isaac Cuenca Barcelonast on lähedal klubiga liitumisele. Räägitakse ka Bruno Zuculinist, kes kuulub ManCityle. Sama meest soovib oma ridadesse ka Villarreal.

                              c) Lepingut pikendati Luxi ja Lopoga. Grillimeister Ifran on samuti avatud jätkamisvõimalusele, sama jutt Sissoko kohta. Kahjuks Marchenast pole juttu olnud kusagil.

                              d) Laenukana saabus Canella, kuid ääre/mängujuhina soovitud teema Jose Carlosega kukkus läbi, kuna mehel oli mingi jama põlvega ning otsustati, et tehing jääb katki.
                              Roberto Canella on kindlasti tip-top täiendus vasakkaitsesse ning oligi aeg, et tagasi kõrgemal tasemel mängida saab. Kui Sporting Gijon veel ise kõrgliigas mängis, siis oli Canella igati asjalik tegelane ja ausalt öeldes lootsin, et Atleti pani ise mehele pilgu peale, kui Caminero play-off mängude ajal El Molinónil skautimas oli. Ühesõnaga vinge lisa Deportivole, olgugi, et aint laenuga.

                              Marchena kohta jäid silma mehe enda sõnad, et pigem on klubist välja ning et ega Vazquez teda väga ei tahtnudki. Kahju - tema kogemused ja klass kuluks ära.

                              Muidu tundub praegu, et Depor liigub õiges suunas.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Positiivseid märke on siin-seal näha, seega suund peaks õigem olema, kui eelmisel korral tagasi kõrgliigasse tõustes.

                                Masendav tõik, et Vazquez ei seedi tugeva natuuriga mängijaid, kes Marchena on ja keda meeskond vajab minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt. Lopo ei ole kaitseliini liider, Insua veel noor ning Machetega töötas ta kõige paremini. Ma kardan, et see käik, et mees minema lasta, maksab kätte.

                                Hea kuulda, et Canella näol võib olla tegu perspektiivika jalapaariga. Laen on kahjuks ainukene võimalus, ma usun, ning isegi väljaostuklausel puudub. Selle tehingu valguses plaanib Vazquez edaspidigi kasutada Luisinhot vasaku äärena, mis on nii ja naa idee.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X