320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Deportivo\'

    Hommik!
    Näib, et Caparrose ja klubi presidendi Lendoiro vahel on hõõrumist. Mulle oli üllatuseks see, et eks-kapten Scaloni saadeti parematale jahimaadele ilma Caparrosega konsulteerimata. Kaks kõva kivi, mis muud. Loodetavasti ei ole see saatuslik ees olevatele kohtumistele.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Deportivo\'

      Jama jama otsa. Nüüd on mingid kahtlased tuuled puhumas Victori suhtes. Kellele pakub huvi, saab lähemalt lugeda siit.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Deportivo\'

        Heia-heia!
        Rivistus tänaseks mänguks Sevillaga saab arvatavasti olema sellline:
        Dani Mallo - Héctor, César, Juanma, Capdevila - Víctor, Sergio, Duscher, Munitis - Iago, Arizmendi.

        Samas toon ka ära nimed, kelle tulevikku on Deporiga seostatud.
        Värav: Albano Bizarri.
        Kaitse: Carlos García, Alberto Lopo ja José Francisco Molinero.
        Keskväli: Pablo Álvarez, Javi Fuego, Juan Rodriguez, Sergio Duda ja Fernando Belluschi.
        Rünne:Ikechukwu Uche, Roberto Soldado, Salva Ballesta ja Rodrigo Palacio.
        Ausalt öeldes ei ütle mulle enamus nimesid sellest nimistusest mitte midagi, nii et seisukohta ega ka istekohta võtta pole mõtet.
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Deportivo\'

          Rahulolematu Diego möllab jälle.
          Tsitaat: \"I can\'t be without playing after all the things I made for this club... I am now in the hands of the president and the fans, they seem to be showing their disapproval every time that I am entering to the pitch and maybe the best thing to do is to go out.\"
          Ei lähe ta kusagile, lihtsalt sitt päev jälle. Aga noh, ründajate statistika on Deporis jah üsna nõrguke.
          Täna lahing võõrsil Cadiziga. Kohtumise jätavad vahele Munitis ja Sergio, tagasi mängu saabuvad Coloccini, Juanma ja Manuel Pablo. Loodan parimat. Vamos, Depor!
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Deportivo\'

            ma ei tea, Caparros on vist ikka paras molakas teil seal. mis jaoks on klubi resultatiivseim mees vahetusmees? kes on Iago? arusaamatu..
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Deportivo\'

              Algselt postitas lorenzo


              ma ei tea, Caparros on vist ikka paras molakas teil seal. mis jaoks on klubi resultatiivseim mees vahetusmees? kes on Iago? arusaamatu..
              Tõepoolest on asi veidi kahtlaseks läinud. Ju siis Caparrosel omad plaanid. Minuarust ei ole skeemist 4-4-1-1 ka mingit tolku veel olnud. Viriseda võib lõputult... Mul on ikka siiralt kahju, et Valeron eemale jäi. Lollus küll, aga ma arvan, et tema kohalolek platsil oleks Depori mänguefektiivsust paari hea pügala võrra tõstnud...
              Mängija nimega Iago on Depori B meeskonnast...
              Ja derbys Celtaga saadi mõnusalt 0 - 2 kotti. Seda veel Estadio Riazoril.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Deportivo\'

                klge, Tristan pidada lahkuma, kuid kuhu? tal kestab ju leping veel aasta-kaks, ent ühes artiklis öeldi, et ta mängis oma viimase mängu Depori kodustaadionil. et kuhu siis?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Deportivo\'

                  Kolasin veidi ringi ja leidsin sellised nimed: Betis, Sevilla, Zaragoza, Villarreal, Mallorca. Siiski ma ei usu, et ta lahkub, kuigi on ka läbi käinud selline jutt, et päätreener tahab praegusest meeskonnast jätta vaid 13 mängumeest ja Tristani seal nimistus ei ole.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Deportivo\'

                    Irrrurrreta on juba ammu nahhui tõmmanud?
                    või on veel toolil?
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Deportivo\'

                      Algselt postitas EgoTrip


                      Irrrurrreta on juba ammu nahhui tõmmanud?
                      või on veel toolil?
                      Caparros on treener
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Deportivo\'

                        Einoh, väga seksikas on nii-öelda \"punastelt\" (Alaves) kotti saada! Jah, ma olen pettunud. Heia-heia!
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Deportivo\'

                          Depori \"sõdurite\" ülevaade hooajal 2005/06

                          Ja tsiteerime iseennast:
                          Lühidalt: masendav.
                          Kuid lootus pole veel surnud ja hea, et liigas kaheksas kohtki saadi.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Deportivo\'

                            igatahes edu Deporile ja fannidele ka jargmiseks hooajaks!
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Deportivo\'

                              Järgmiseks viieks aastaks on Depori ridades mees nimega Albert Lopo.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Deportivo\'

                                eelmine hooaeg tegi ta ikka super hooaja, oli koondisekandidaat
                                aga selle aasta Espanyoli langusega tuli ka tema langus
                                loodetavasti tõuseb nüüd uuesti koondise vaatevälja, ja aitab depori kõrgele
                                CM-is oli mees muidugi tegija
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X