320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla Hispaania liiga kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Miks Hispaanias mängu alguse aeg otsustatakse nii hilja? Rohkem kui nädal ei suudeta ette planeerida?
    Keeniused. Minu teada põhjendatakse aasia teleturu "vajadustega". Täpsem põhjendus oleks vist tegelikult ebakompetentsus ja võimujanu.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      #77
      Sobib vist siia.

      Spain/Spanish clubs will now hold

      World Cup
      Euro Cup
      U21 Euro Cup
      Champions League
      Europa League
      U19 Champions League
      UEFA Youth League
      UEFA Futsal Cup

      all at the same time.

      Spain/Spanish clubs have won an astonishing 37 international trophies at senior & junior level in 21st century! For a comparison, Germany 7.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
        Sobib vist siia.

        Spain/Spanish clubs will now hold

        World Cup
        Euro Cup
        U21 Euro Cup
        Champions League
        Europa League
        U19 Champions League
        UEFA Youth League
        UEFA Futsal Cup

        all at the same time.

        Spain/Spanish clubs have won an astonishing 37 international trophies at senior & junior level in 21st century! For a comparison, Germany 7.
        Ennatlikult võib siia Euroopa Superkarika ka lisada juba...
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Stok
          Karikat ei tohi enne puutuda kui oled ta ära võitnud. Fakt!

          http://film.lfc.vn/carragher-a-liverpool-life, 21:05 peal Kaka näpib võõraid suuri kõrvu.
          Kaks Hispaania klubi ei saa finaalis seda karikat ära kaotada.. Liialt jurakas ning miljonid silmapaarid jälgivad
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            #80

            Kommentaar


              #81
              Uuel hooajal näeb liigas siis ka MMilt legendaarseks saanud habemeajamisvahtu

              Kommentaar


                #82
                Nojah, saavad Turan ja teisedki oma linnupesa ära hävitada.

                Kommentaar


                  #83
                  Ilus jutt Tebaselt, kuid rääkida seda ajal, mil paljud klubid oma olemasolu nimel võitlevad ning järjest rohkem hispaanlastest mängijaid välja mängima läheb - üsna mage.

                  Paljude Hispaania satside finantsolukord on ju tegelikkuses nii habras, et kui klubi peaks aste madalamale kukkuma või siis seal plaanitust aasta kauem veetma, on see täiesti reaalne oht klubi eksistentsile. See ei ole päris normaalne, et relegeeritud klubide kohta ilmub igal aastal jutte, kus neid ähvardab kõige mustem stsenaarium ehk uste sulgemine. Eelmine aasta Mallorca, sel aastal Osasuna. Rääkimata siis sellest, et üsnagi kena ajalooga Real Zaragoza oli sel suvel umbes-täpselt 5 päeva kaugusel sellest, et pillid kotti panna ja kaardilt kaduda. Õnneks suudeti seal olukord hetkel päästa ja seda suuresti tänu César Alierta (tuntud ka kui telekommunikatsioonihiiu Telefonica juht) sekkumisele. Nüüd üritatakse vaikselt stabiilsust leida, kuid samas jättis kogu suvine olelusvõitlus klubile sellise jälje, et põhimõtteliselt on mängijaid sama palju kui Blackpoolil.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    #84
                    Kas mõni targem teab, kui raske/lihtne on mõnele Barcelona klubi (ehk siis kas Barca või Espanyoli) mängule saada pileteid?
                    Ning mis nad maksta võiksid.
                    Oleks vaja, et oleks ametlikke kanaleid kaudu hangitud, kuna ma soovin, et nende piletite maksumus mulle kompenseeritaks.

                    Pärisin sarnast asja ka Lissaboni ja Porto kohta muude Euroopa liigade teemas.
                    Ehk siis tahaks minna mõnele mängule, kuhu on lihtne, võimalusel otse, Eestist lennata.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Kas mõni targem teab, kui raske/lihtne on mõnele Barcelona klubi (ehk siis kas Barca või Espanyoli) mängule saada pileteid?
                      Ning mis nad maksta võiksid.
                      Oleks vaja, et oleks ametlikke kanaleid kaudu hangitud, kuna ma soovin, et nende piletite maksumus mulle kompenseeritaks.

                      Pärisin sarnast asja ka Lissaboni ja Porto kohta muude Euroopa liigade teemas.
                      Ehk siis tahaks minna mõnele mängule, kuhu on lihtne, võimalusel otse, Eestist lennata.
                      Enamustele Barca liigamängudele on päris kerge saada (kui just vastas pole At Madrid või Valencia). Mine lihtsalt barca kodukale (fcbarcelona.com) ning kliki seal Ticketsi riba peale ning vali mäng. Piletid varieeruvad 70 ja mitmesaja euri vahel. Kui õigesti mäletan, siis saab mingi 3 nädalat ette osta (kui just membershipi ei oma)

                      Kommentaar


                        #86
                        Ma ei tea, kas see on nüüd päris õige teema aga mis see novembrikuine Kataloonia iseseisvus referendum võib kaasa tuua La Liga jaoks?

                        Kommentaar


                          #87
                          Mitte midagi ei muutuks. Kõik spordiga seonduv ei muutu. Kui ma ei eksi, siis isegi Andorral on mingi meeskond, kes màngib Hispaania liigas. Prantslastel on Monaco. Meil isegi on ùhine korvpalli liiga lõunanaabritega.
                          Ise ma ei usu, et mingit iseseisvust seal saavutatakse, sest siis oleks jàrgmine baskimaa kes samuti tahab iseseisvust.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Mitte midagi ei muutuks. Kõik spordiga seonduv ei muutu. Kui ma ei eksi, siis isegi Andorral on mingi meeskond, kes màngib Hispaania liigas. Prantslastel on Monaco. Meil isegi on ùhine korvpalli liiga lõunanaabritega.
                            Ise ma ei usu, et mingit iseseisvust seal saavutatakse, sest siis oleks jàrgmine baskimaa kes samuti tahab iseseisvust.
                            Barcaga üritavad madriidimeelsed poliitikud lihtsalt survestada ja tulemit mõjutada.. Õigemini on nad üritanud seeläbi igasugust hääletust vältida. Selle referendumiga ei saagi iseseisvust saavutada, pigem soovitakse anda signaal maailmale, et rahva tahe on teistsugune.. Eks siis pärast JAH-i hakka kuulma, millised on edasised sammud. Üldiselt on nendest nn iseseisvussooviga piirkondadest Euroopas just kataloonia see, mis võiks olla kõige enam valmis sammu astuma, aga samas teavad Euroopa poliitikud, et juhul kui lubavad sellel juhtuda, siis on pretsedent loodud ja tagasiteed väikeriikide aktiivemale tekkimisele pole..
                            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                            Kommentaar


                              #89
                              See, et iseseisvus saadakse on väga marginaalne protsent. Pique on avalikult teatanud, et kavatseb Kataloonia poolt hääletada, nii et kui juba jalgpallurid ise poolt on, vaevalt siis nad liigas välja jäetakse.
                              Rohkem paneks mind muretsema see, et cesc, xavi, iniesta jne moodustaksid ühe väga kõva koondise. Hispaania koondist ilma nendeta ei kujuta eriti ette.

                              29. oktoober peaks aga toimuma järjekordne kataloonia karikas barca ja espanyoli vahel. Espanyol lubas üritust boikottida, kui barca põhimehi ei kasuta. Tundub, et barca andis järele ning mäng ikkagi toimub. Mõnes mõttes saan nendest aru, sest selle mängu eel toimub neil El Clasico

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Mitte midagi ei muutuks. Kõik spordiga seonduv ei muutu. Kui ma ei eksi, siis isegi Andorral on mingi meeskond, kes màngib Hispaania liigas. Prantslastel on Monaco. Meil isegi on ùhine korvpalli liiga lõunanaabritega.
                                Ise ma ei usu, et mingit iseseisvust seal saavutatakse, sest siis oleks jàrgmine baskimaa kes samuti tahab iseseisvust.
                                Olen samuti nõus, kui siis äkki tekib selline variant nagu hetkel Walesis, et on olemas kohalik liiga, aga parimad tiimid mängivad Inglise süsteemis. Sama võiks siis teoreetiliselt olla ka Kataloonias/Baskimaal.
                                Rahvuskoondisega on muidugi teine lugu, HIspaania nõrgeneks oluliselt, aga talenti on seal endiselt piisavalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X