320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ManUnited

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'ManUnited\'

    Originally posted by EricCantona


    võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa
    No jah, muidu, mis on su probleem, sinumeelest konn vôi mitte, aga mees on siiski hea väravavaht. Jah Man City lükkas ManU ahju, aga ega siis ainult väravavaht süüdi olnud... Muidu, kui aega leiad ehk pôhjendad oma ütlust \'\'võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa \'\' , sest ma küll ei saa aru mida sa siin vihastad, endal manU avatar ja puha...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'ManUnited\'

      Õige Jaan,
      Oli küll masendav, et ühtegi inglast polnud algkoosseisus, aga noh enam-vähem sama seis on paljudel klubidel tänapäeval. Samas vist lõi City suht huvitava rekordi - algkoosseisus oli mängijaid kõigilt viielt kontinendilt...
      Võit oli igal juhul teenitud...
      Zico

      Kommentaar


        Replying to Topic \'ManUnited\'

        FEED THE GOAT!!!
        FEED THE ELK!!!
        AND THEY WILL SCORE!!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'ManUnited\'

          Kui sinu ümber on rymalad inimesed, siis on see vabandus sulle endale ka, et rumal olla? Tegelikult ootan ma pônevusega, et välismaalaste piirang sisse seataks. Euroopa Liidu seaduste järgi on see vist küll vôimatu...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'ManUnited\'

            Originally posted by treze


            Originally posted by EricCantona


            võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa
            ... endal manU avatar ja puha...
            Lisaks veel seda, et tolle KONNA rahvus on sama, mis avatari omaniku nick
            A muidu mul hea meel, et Schmeicheli vana kurivaimu meeskond võitis :P
            ¡No Pasarán!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'ManUnited\'

              f***ing City. PS mina ei poolda Barhezi lahkumist. Kui üldse keegi lahkuda võiks, siis Veron. Samas ma kogu aeg loodan, et ta juba lõpuks ometi leiab ennast. Kõigele halvale vaatamata tegei Barthez ühe SUPERtõrje City vastu. Olegem ausad ManU-l puudu liider- Beckham. Scholes ja Ferdinand mängisid ainsatena hästi.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'ManUnited\'

                Mulle meeldis Gary Neville\'i esitus kaitses.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'ManUnited\'

                  Originally posted by dieter

                  Originally posted by treze

                  Originally posted by EricCantona

                  võiks juba selle KONNA nimega Barthez maha müüa
                  ... endal manU avatar ja puha...
                  Lisaks veel seda, et tolle KONNA rahvus on sama, mis avatari omaniku nick
                  see on pikk jutt, aga - kui midagi on lemmikmeeskonnaga lahti, siis selge see, et häirib ja tahaks (ja võibki) kritiseerida . Osa Leedsi fänne näit. nõuab juba Venablesi lahkumist. Kas õigustatult või peaks siiski veidi kohanemisaega andma, on omaette küsimus. Barthezi puhulgi oli 2.värav küll rohkem (nagu ka osa \'kalasid\' eelmisel hooajal) G.Neville\'i viga
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'ManUnited\'

                    Originally posted by vaikiv mees

                    see on pikk jutt, aga - kui midagi on lemmikmeeskonnaga lahti, siis selge see, et häirib ja tahaks (ja võibki) kritiseerida . Osa Leedsi fänne näit. nõuab juba Venablesi lahkumist. Kas õigustatult või peaks siiski veidi kohanemisaega andma, on omaette küsimus. Barthezi puhulgi oli 2.värav küll rohkem (nagu ka osa \'kalasid\' eelmisel hooajal) G.Neville\'i viga
                    Mnjah, möönan, et mu enda postist seda täitsa välja ei lugenud, aga selle mõte oli osaliselt selles, et niimoodi lahmides kritiseerides tekitab see pigem rohkem küsimusi, a la et mõtle ka enne kui räägid, mitte aga arusaama põhjendatud etteheidetest ja -panekutest.
                    Aga OT on see minu post nüüd küll, sry kõik manufanid
                    ¡No Pasarán!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'ManUni

                      Mulle tundub yha enam, et Roy Keane on psyyhiliselt haige inimene, kes tuleks yhiskonnast isoleerida ja anda spetsialistide hoole alla. Vaadake siia.
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'ManUnited\'

                        Originally posted by Jaan


                        Mulle tundub yha enam, et Roy Keane on psyyhiliselt haige inimene, kes tuleks yhiskonnast isoleerida ja anda spetsialistide hoole alla. Vaadake siia.
                        ....njah, tunded tunneteks, ega minagi roy keane teguviisi heaks kiida, kindlasti mitte ( isegi kui tegemist on põdura skunkiga ), kuid tuleb tunnistada, ma hindan tema julgust, öelda välja mis tegelikult peas keerleb, mitte aga varjuda võltsi klantšpildi taha. Kuigi jah, paratamatult tekib küsimus: kel seda teada vaja on, sest antud avaldustega toob roy vaid endale asjatult sütt pea kohale. Ainult talle keanole endale. Ja miks? Ta tahab eelkõige iseenda vastu aus olla. Mind just huvitabki miks üritab keane iseendale oma ausust tõestada. Mina seda ei mõista, najh samas ei saa ma paljudest asjadest aru. ;P

                        Kindalsti ei ole Keano pl-is või ükskõik millises jalgpalliliigas esimene, ega viimane mängija, kes on läinud mängu olukorras \" tagasi tegema \" või soovinud vastasele sisse sõita. Aga mitu mängijat on nii mehed, et suudavad ka seda avalikult tunnistada ja on valmis vastu võtma karistuse?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'ManUnited\'

                          Originally posted by guru


                          Originally posted by Jaan


                          Mulle tundub yha enam, et Roy Keane on psyyhiliselt haige inimene, kes tuleks yhiskonnast isoleerida ja anda spetsialistide hoole alla. Vaadake siia.
                          ....njah, tunded tunneteks, ega minagi roy keane teguviisi heaks kiida, kindlasti mitte ( isegi kui tegemist on põdura skunkiga ), kuid tuleb tunnistada, ma hindan tema julgust, öelda välja mis tegelikult peas keerleb, mitte aga varjuda võltsi klantšpildi taha. Kuigi jah, paratamatult tekib küsimus: kel seda teada vaja on, sest antud avaldustega toob roy vaid endale asjatult sütt pea kohale. Ainult talle keanole endale. Ja miks? Ta tahab eelkõige iseenda vastu aus olla. Mind just huvitabki miks üritab keane iseendale oma ausust tõestada. Mina seda ei mõista, najh samas ei saa ma paljudest asjadest aru. ;P

                          Kindalsti ei ole Keano pl-is või ükskõik millises jalgpalliliigas esimene, ega viimane mängija, kes on läinud mängu olukorras \" tagasi tegema \" või soovinud vastasele sisse sõita. Aga mitu mängijat on nii mehed, et suudavad ka seda avalikult tunnistada ja on valmis vastu võtma karistuse?
                          Saad aru, tänapäeva jalkpallis on sellinne asi lubamatu ja sellised \"idiootsed\" ütlemised tuleks vangisaatmisega karistada ....või vähemalt mitu-mitu mängukeeldu Keanele juurde lisada. Ei saa öelda kõike mida mõtled....muidu oleks vist jalkpall nagu hoki varsti oma kakluste ja tagasitegemisega...hokis piirdub aga karsitus 2 minutiga...jalkas võib-olla 5 mänguga

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'ManUnited\'

                            Saad aru, tänapäeva jalkpallis on sellinne asi lubamatu ja sellised \"idiootsed\" ütlemised tuleks vangisaatmisega karistada ....või vähemalt mitu-mitu mängukeeldu Keanele juurde lisada. Ei saa öelda kõike mida mõtled....muidu oleks vist jalkpall nagu hoki varsti oma kakluste ja tagasitegemisega...hokis piirdub aga karsitus 2 minutiga...jalkas võib-olla 5 mänguga
                            Vangisaatmine ja sõnavabadus ? Jalgpalli ja hoki ? Millest sa räägid inimene, ehk mis on su jutu iva ?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'ManUnited\'

                              ....et siis nufc 5:3 ahjus, vaieldamatult manU parim esitus koduses liigas sel hooajal, ilus. Võis näha üle hulga aja tüüpilist unitedi mängu, keskvälja hoiti lühikeste kiirete söötudega kontrolli all, scholes oli lihtsalt sjuuper. Ründajad realiseerisid olukordi praktiliselt 100 % akuraatsusega. Hoiti kinni põhimõttest - pohhui palju meile lüüakse me lööme rohkem. Kuigi jah nufc üritas vastupunnida, aga oleme ausad platsil oli siiski aint üks United. Oh happy day!!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'ManUnited\'

                                Scholes`i esitus oli ikka super - üle pika aja! Mängu parim oli aga loomulikult Ruud van Nistelrooiy - kübaratrikk ja suurepärane mäng talt üldse! Siiski lasti vastu lüüa 3 väravat, mis just eriti rõõmustav ei olnud. Seda võib põhjendada loomulikult ka Ferdinandi puudumisega, kuid ta ei löö kaasa ju ka Baseliga mängus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X