320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ManUnited

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'ManUnited\'

    jee rait.....

    Kommentaar


      Replying to Topic \'ManUnited\'

      mina arwan kah et 30 milli Ferdinandi eest on weic liiga palju...see summa wõeti minu arwates eelkõige MM-i mängude järgi aga Rio weel alles noor ja niisugustest kogemustest mis Figo ja Zidane-i sugustel mängijatel on jääb weel ikka puudu kõwasti.aga ise hoian ferdinandile tulevikus pöialt.pole midagi öelda...andekas kaitsja,tal kindlasti tulevikku
      [obsessed]

      Kommentaar


        Replying to Topic \'ManUnited\'

        Head küsimustele vastamist :P

        http://www.football365.com/All_News/News_Features/story_40571.shtml

        ASKING QUESTIONS AFTER LEEDS\' WIN...
        By Sarah Winterburn

        1) If Rio is worth £30m and he was only bought as Woody\'s stand-in, how much is the real thing worth? And Leeds fans, is he always that good?

        2) Why on earth did Manchester United think they could go into a Premiership and Champions league campaign with three recognised strikers - one of whom would not even recognise a cow\'s arse, never mind hit it with a banjo?

        3) Have Rio and Fabien Barthez had a tiff? If not, why on earth aren\'t they speaking?

        4) Was it just us or was the \'hot reception\' for Rio a little bit tepid?

        5) Where was England captain and natural leader of men David Beckham? Shouldn\'t he have ruled the roost in the absence of Roy Keane, Juan Veron and Paul Scholes? And will people stop calling for him to be played in the middle now?

        6) For the 437th time, how is Phil Neville a Premiership footballer?

        7) Is being a Manchester United midfielder second only to suicide bomber in the list of dangerous professions these days?

        8) How much would Ferguson like to have Olivier Dacourt in his squad right now?

        9) How on earth did Alan Smith go for one match, never mind 15, without getting booked?

        10) Did even a little bit of Rio want to jump on Harry Kewell\'s back when he scored?For the 437th time, how is Phil Neville a Premiership footballer?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'ManUnited\'

          10) Did even a little bit of Rio want to jump on Harry Kewell\'s back when he scored?For the 437th time, how is Phil Neville a Premiership footballer?
          Minu tagasihoidliku matemaatikaoskusele vaatamata arvan, et siin peaks olema... 438th time...
          Supplies!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'ManUnited\'

            .........Here it comes, Open goal - Forlan must score.
            HE WILL NOT!
            No! He\'s simply got to score!
            HE WILL NOT, NEVER, EVER SCORE!
            No! He\'s simply got to score!
            HE WILL NOT, NEVER, EVER SCORE!
            NEVER, EVER SCORE, NEVER, EVER SCORE, NEVER, EVER SCORE.........
            NO NO NO NO NO NO NO!...........




            penalti ikka abiks
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'ManUnited\'

              Kuna siin Leedsi mehed ikka veel piisavalt hyppavad, siis tuletan meelde, er ManUtd l6i omavahelises m2ngus momente ikka hulga rohkem Leeds. Samuti j2i kaks kindlat penaltit saamata. V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart...
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Replying to Topic \'ManUnited\'

                Originally posted by Jaan
                Kuna siin Leedsi mehed ikka veel piisavalt hyppavad, siis tuletan meelde, er ManUtd l6i omavahelises m2ngus momente ikka hulga rohkem Leeds. Samuti j2i kaks kindlat penaltit saamata. V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart...
                No come on, see mäng on juba läinud ja pole mõtet targutada. Leeds oli parem ja võitis, accept it! Pealegi ei peaks Newcastle fännil Unitedi kaotust olema väga raske aksepteerida, või kuidas?

                Aga forlan tõesti ... kes seda oleks uskunud ja oodanud? juba enda 27ndas mängus ... lausa (ja pean ennast kordama) uskumatu!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'ManUnited\'

                  Originally posted by Jaan


                  Kuna siin Leedsi mehed ikka veel piisavalt hyppavad, siis tuletan meelde, er ManUtd l6i omavahelises m2ngus momente ikka hulga rohkem Leeds. Samuti j2i kaks kindlat penaltit saamata. V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart...
                  Ja oleks Smith või Bowyer Backhamile samamoodi küünarnukiga äsanud, oleks Leeds 10 mehega jätkanud või siis Kewellil jala pea pooleks löönud.

                  Ära ohi.

                  Mis puutub aga Forlani, siis tema hooaega võib nüüd täielikuks õnnestumiseks juba luegda ning saab sellele kenasti joone alla tõmmata. Ning mina usun taas imedesse
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'ManUnited\'

                    Jala pea?? Ma aktsepteeringi Leedsi v6itu, aga samas pyyan jahutada nende f2nnide optimismi, muidu on neil pettumus tohutu suur kui 6nn peaks hetkeks selja p88rama. On nad ju l2bi ussimunni kobistatud v6ite siiamaani pidanud hiilgavateks saavutusteks. Loomulikult on 3 punni ikkagi 3 punni, kuid Leedsi meeste jutust v6iks arvata, et vastane ei saanud yle poole platsigi. Aga sina, SleepWalking, aga 2ra sekku asjasse, millest sa sittagi ei tea.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'ManUnited\'

                      Vale topic tegelt aga frustratsiooni tekitab siin vist see, et kui Newcastle\'il õnnestus eelmine hooaeg kõik võrdsed mängud enda kasuks kobistada ja see ajas siingi foorumis mõne mehe ikka väga õhku täis. Uuel hooajal soosib õnn ehk kedagi teist.
                      Y R A

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'ManUnited\'

                        FIGHT,FIGHT, FIGHT... lol
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'ManUnited\'

                          Originally posted by Jaan
                          Kuna siin Leedsi mehed ikka veel piisavalt hyppavad, siis tuletan meelde, er ManUtd l6i omavahelises m2ngus momente ikka hulga rohkem Leeds. Samuti j2i kaks kindlat penaltit saamata. V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart...
                          kirjutan, kuna sa võtsid vaevaks reageerida mu kommentaarile. ilma tsitaadita oleks su postitus veel kuidagi aktsepteeritav


                          aru ma ei saa, miks on kõik vaja taandada eri klubide toetajate vahelise vaenu tasandile. sinu postitus on nagu demagoogiaõpikust - küsimus viiakse ideoloogilisele tasandile ning seejärel tuuaks appi mõni asjasse mittepuutuv ning vaieldav väide, mille tagajärjel peaks vastane ärrituma.

                          ----\"V2ljaku igas teises osas peale kasti oleks viga Butti vastu olnud kollane kaart\"---- so what! kuidas see puudutab forlani väravat. \"oleks\" meeldib mulle siin kõige rohkem.



                          minu arvates võib lihtsalt naljakaks pidada olukorda, kus inglismaa ühe tugevama keskväljaga ning ründava mängustiiliga võistkonna ründaja suudab mängida 27 mängu ilma skoorimata. no ja kui lõpuks kauaoodatud värav tuleb, siis sedagi penaltist olukorras, kus see mängu saatust ei otsustanud. see oli ka ainus põhjus, miks diego-poiss lööma lubati. või mis? ja se roikiini laul oli ka kuradi hea.

                          või äkki ikka kirjutasin ainult selleks et njuukästli mehi ärritada?

                          ega siis selles, et te kiievile kaotasite nüüd vägivaldse ja rassistliku liidsi toetajad ka süüdi ole. vist. ise olivad jobud....
                          /eilset tulemust ma isegi ei mõnitanud, pisut kurb endalgi. see, et ma leedsi toetan, ei pane mind veel päris kõiki ülejäänud inglise võistkondi vihkama/
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'ManUnited\'

                            olen \"siiralt õnnelik\", et eile oli manu-l pidupäev.
                            otsa sai see halekoomiline forlani saaga - tubli
                            millal poiss jälle penaltit lüüa saab?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'ManUnited\'

                              Forlani kohta ytlen ma niipalju, et ta on enamasti vahetusest sisse tulnud mingi 10 min enne l6ppu. Kokku teeb see siis nii 3-5 t2ispikka m2ngu...

                              Mis sellel oleksil seal viga on? See on ju teada, et kohtunikud ei julge kastis nii kergelt vigasid anda. Eriti koduv6istkonna vastu.

                              Mikk, ma kohe p2ris kindlasti ei olnud 6hku t2is. Kui vastane oli yle, siis tunnistasin ja tunnistan ka seda. Erinevalt m6nedest, millest minu 2gedus siin ka osaliselt tingitud on.

                              Kaotuses Kiievis oli syydi pask taktika. 352 pole elu sees t88tanud Toonis. Rahul?
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'ManUnited\'

                                olen \"siiralt õnnelik\", et eile oli manu-l pidupäev.
                                otsa sai see halekoomiline forlani saaga - tubli
                                millal poiss jälle penaltit lüüa saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X