320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Las saab oma aja kusagil mujal..
    Muuseas, kas keegi seda Dubesi mürgitamise lugu pani tähele...
    Päris hea fantaasia...
    http://www.teamtalk.com/teamtalk/News/Story_Page/0,7760,982_327051,00.html

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas Martin


      Rickettsi osas pole ma sinuga nõus. Arvan, et temast võiks tulla jube kõva mängija, kuid selleks peaks talle aega andma, sest enesekindlus oli tal küll suht madal. Aga noh, ega mul ka alati õigus pole.
      inglismannidel on kena ütelus: beauty is only skin deep, ugly goes to the bone

      mina olen rickettsit oma ihusilmaga näinud, ning usu mind - see mees on üdini sitt. kui sul mõni vähegi positiivne mõte seoses temaga pähe kargab, siis meenuta tema naeratust seal Rotherhami mängus, kui ta ei suutnud jalga 20 cm liigutada, et pallini ulatuda. isegi Dubes on mulle sümpaatsem. isegi ründajana.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Lihtsalt tahtisin üsna peatselt seiklema minejatel tuju veidi tõsta...







        See oleks minu poolt kõik hetkel.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Pau-vau klifid ja kärsad. Pekitüki peal.

          Mina tahan täna piletid ära osta, muidu läheb liiga kiireks. Seega. Detailidest ja rahast

          Seega:
          1) teele asume 1. aprillil Tallinnast, samal päeval edasi Leedsi.
          2) naudime 2. aprillil Leeds - Wolvesi
          3) magame välja ja uurime lähiümbrust
          4) naudime 5. aprillil Leeds - Sheffield
          5) asume 6. aprilli suht varahommikul teele Londonisse
          6) 7. aprillil trallame Londonis
          8) 8. aprillil lendame koju tagasi

          Lennupiltite hinnad kokku (edasi-tagasi): üks persoon kokku €158.26 ehk 2480 krooni. Et Oku naased 4. aprillil, siis tema edasi-tagasi pilet: 2180 krooni.
          Mängupiletite hinnad: mõttekoht siis selles, kus me olla tahame. The Kopis või mõnel laial tribüünil? The Kopi pilet oleks £22 ehk 500 krooni. East-West standil on £30 ehk 680 krooni ja kui tahame kuhugi kõrgemale, siis £26 ehk 590 krooni. Family standi ei suuda minusugust ropu suuga elukat niigi keegi vedada ja 30 naela seal passimise eest ma niikuinii ei maksaks. Oku ja mina eelistaks vähemalt üheks mänguks North standi ja ultrate seltskonda ehk 500 kroonist piletit.

          Seega. 2480 + 1000 = 3500. Nii palju piletite peale. Juurde rong ja 6 ööbimist (mis 22 naela öö tähendaks 3000 krooni). Ehk kokku 6500 krooni, pluss rong ja alkohol. Söögi peale ma eriti rõhuma ei hakkaks.

          Sõidavad täie pikkusega
          1) Martin
          2) Rünno
          3) Tembuu

          Sõidab lühidalt
          1) Oku

          Võib metsa sõita
          1) Konn

          Meelikut ma ei puutu, tema on mu Tallinna-käigu-katkendlikus-mälus, kui tore poiss.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Ahjaaa. Viimati ööbisime sellises kohas: http://www.hotelleedsheadingley.com/

            Kuid asun midagi soodsamat otsima.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              enne kui pariisi lähed, käi nuustakul ära. ehk siis, et millal sa oma kuradi ketastega pealinna tuled??

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Algselt postitas eston maravilha


                enne kui pariisi lähed, käi nuustakul ära. ehk siis, et millal sa oma kuradi ketastega pealinna tuled??
                lisamaks küsimusele kaalu, kirjutan selle alla ka oma nime.



                ja prassilikult asjaliku teavet klubi käekäigu kohta ka. seda on suisa rõõm teha, sest
                toredaid uudiseid tuleb viimasel ajal suisa iga nädal.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Muhhamed. Mägi. Moodustage lause
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    sa oled suur küll, aga veel mitte nii suur, et ise ennast liigutada ei jõuaks

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas rohelineKonn

                      ja prassilikult asjaliku teavet klubi käekäigu kohta ka. seda on suisa rõõm teha, sest
                      toredaid uudiseid tuleb viimasel ajal suisa iga nädal.
                      Kas sealt sitamajast üldse kedagi osta oleks?
                      Ma mõtlen peale seda kui, LUFC poolt paar legendi lilledega pinsile või Div 1-te saadetud on?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        no seesama onu järgneva nimekirja eestotsast. aga minu poolest on ok, kui ka tema seal 2.divisionis lambaid viljastab.


                        ARSENAL reject Steve Sidwell has been named the best player outside the Premiership.

                        The Reading midfielder, 22, failed to make the grade at Highbury and moved on in search of first-team football.

                        But his Championship displays have earned him top billing in a poll by footy mag 4-4-2 this month.

                        Wigan boast four stars in the top 10. Hitman Nathan Ellington comes in second, strike partner Jason Roberts is fifth and midfielder Jimmy Bullard and defender Leighton Baines are seventh and 10th respectively.


                        Top 50

                        1 Steve Sidwell (Reading)
                        2 Nathan Ellington (Wigan)
                        3 Darren Bent (Ipswich)
                        4 Teddy Sheringham (W Ham)
                        5 Jason Roberts (Wigan)
                        6 Danny Gabbidon (Cardiff)
                        7 Jimmy Bullard (Wigan)
                        8 Julio Arca (Sunderland)
                        9 Stuart Elliot (Hull)
                        10 Leighton Baines (Wigan)
                        11 David Healy (Leeds)
                        12 Phil Jagielka (Sheff U)
                        13 Lee Trundle (Swansea)
                        14 Nigel Reo-Coker (W Ham)
                        15 Paul McKenna (Preston)
                        16 Curtis Davies (Luton)
                        17 Ade Akinbiyi (Stoke)
                        18 Andy Lonergan (Preston)
                        19 Aaron Lennon (Leeds)
                        20 Leroy Lita (Bristol C)
                        21 Steve Howard (Luton)
                        22 John Halls (Stoke)
                        23 Lee Johnson (Yeovil)
                        24 Nick Barmby (Hull)
                        25 Sam Parkin (Swindon)
                        26 Daniel Harding (Brighton)
                        27 Phil Jevons (Yeovil)
                        28 Tom Huddlestone (Derby)
                        29 Lee Camp (Derby)
                        30 Paul Ince (Wolves)
                        31 Dean Windass (Bradford)
                        32 Dave Kitson (Reading)
                        33 Steven Elliot (Sunderland)
                        34 Iain Hume (Tranmere)
                        35 Luke Steele (Coventry)
                        36 Ryan Taylor (Tranmere)
                        37 Heider Helguson (Watford)
                        38 Leon Knight (Brighton)
                        39 Sam MacLean (Sheff W)
                        40 Nathan Clarke (Hud’field)
                        41 Danny Webber (Watford)
                        42 Paul Furlong (QPR)
                        43 Darren Currie (Ipswich)
                        44 Jamal Campbell-Ryce (Rotherham)
                        45 Paul Hayes (Sc**thorpe)
                        46 John Ruddy (Cambridge)
                        47 David Vaughan (Crewe)
                        48 Richie Wellins (Blackpool)
                        49 David Noble (Boston)
                        50 Jamie Brooks (Oxford)
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Kui juba siia teemasse see top 50 ära mahutati, siis avaldaks vähe arvamust selle kohta ka juba... Steve Sidwell on tõesti tõsine tegija, näitas ta seda juba hooajal 2002/03 Brightonis laenulgi olles. Suur osa BHA toetajatest on veendunud, et kui Sidwell oleks sellele kümnekonnale mängule lisaks, mis ta klubi eest tegi, kasvõi hooaja lõpunigi Withdeanile jäänud, poleks vahepeal ekskursiooni allapoole ette võtta tulnud. Aga ju oli siis Reading vähe rikkam... kuigi jaah, eeldatavasti oli algseks üleminekusummaks Arsenalile umbes £75000, millele võis lisanduda veel igasugu lisatasusid - igatahes mitte üüratu summa sellise noore eest.

                          Pilt ka noormehest, kes oleks pidanud ikka suurklubisse jääma (ei, ma ei mõtle siinkohal Arsenali):


                          Kui tabelit veel kommenteerida, siis torkab kohe silma ka Brightoni esindatus mitme mängijaga: Harding, Knight ja pisukese au saab klubi ikkagi ka Currie eest. Hardingu fenomeni on tegelt isegi pisut raske mõista... ok, tegemist on küll hea ja noore mängijaga, aga stabiilsusest jääb Danil siiski pisut puudu. Või on see siis tahtmine? Igatahes heal päeval võib mees olla vaat et meeskonna parimaid, halval aga kinkida vastastele mitu väravat. Kuigi üldiselt võib märgata, et Hardingul tuleb mäng paremini välja hea meeskonna eest - Inglismaa noortekoondises on asi hästi välja tulnud ja lisaks sellele on klubi eestki sama elik et kui meeskonnakaaslased on vormis, siis on Hardingki hea. Aga mina oleks tema asemel BHA palluritest tabelisse upitanud igatahes näiteks noortest Adam Hinshelwoodi või Virgo, kes on märksa stabiilsemad, teevad oma töö korralikult ja enamasti vigadeta ära ja võitlevad rohkem... või siis vanadest olijatest Richard Carpenteri, Paul Reidi või miks mitte ka kasvõi Guy Buttersi, sest mängija noorus/vanadus ei näita mitte tema headust ju, kui midagi, siis potentsiaali. Aga tabel tehti nähtavasti siiski vähe teistel alustel...

                          Ei saa vaiki olla ka selle koha pealt, et Leonist ja samas isegi Heidar Helgusonist, Danny Webberist, Dave Kitsonist eespool asuvad sellised \"staarid\" nagu Phil Jevons (Yeovil), Ade Akinbiyi (Stoke/Burnley), Lee Trundle (Swansea), Lee Johnson (Yeovil), Leroy Lita (Bristol C), Sam Parkin (Swindon) ja miks mitte Dean Windass (Bradford), Nick Barmby (Hull). Hmm, no mõned neist on end ka kõrgemal tõestanud, aga ikkagi on liiga palju 3. divari staare ses nimekirjas (31 mängijat CCC-st ja 19 siis madalamalt... hmm). Või nähtavasti olen ma siinkohal liiga pessimistlik ja ei saa aru tabeli koostamise mõttest, milleks on ju igati tore idee anda laiemale rahvamassile ka ainest tutvumaks ja rääkimaks sellistest väikestest palluritest, kes Premierini ei küündi hetkel. Seega äkki ongi nii, nagu siin kirjas on ja Lee Trundle on parem ründaja kui Kitson või Webber või mõni veel, kes tabelist üldse puudub... ei või iial teada, sest näitas ju Darren Curriegi, et ka si***t on võimalik saia teha... või siis mitte päris nii, aga midagi sarnast.

                          Andke mulle tõesti andeks selle räige offtopicu osas, jään lootma teie liberaalsusele!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Litat peetakse küll päris ponksiks meheks nii palju, kui ma kuulnud olen. Dark Side\'i omad võtaks ta avasüli vastu.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Minul on mõistus otsas. Ei tea kuna minna, ei tea kuna tulla ja kuidas kah veel. Eile mainis Rünno Estonian Airi võimalust, et tuleks ehk sellega tagasi. Uurisin siis täna. Seis selline.

                              1) Easyjet (sellest firmast ei saa ma ABSULL aru enam!)
                              * Kui ostame ainult sinna pileti (01.02.2005), et varakult kohale jõuda, maksab pilet 83 Eurot. Kui ma tahan 4 piletit korraga broneerida, maksab üks pilet järsku 113 Eurot. Ei ma ei saa ka sellest loogikast aru.
                              * Kui ühekaupa osta, tulevad hinnad 2700 krooni ehk need on ka tõusnud taas.

                              2) Estonian Air
                              * Kui ostame ainult tagasi pileti (08.04.2005), et 18:00 lendava lennuku peale jõuda, kuid saab linnas tolgendada natike veel, maksab pilet 3142 krooni.
                              * Kui ostame edasi-tagasi pileti (sõidame 01.04.2005, tuleme 08.04.2005), maksab kõik kokku 4328 krooni (sellest 3077 krooni tagasisõidu pilet). Kuid Londonisse jõuame õhtul kell 17:15.
                              * Kui ostame edasi-tagasi pileti (sõidame 01.04.2005, tuleme 09.04.2005), maksab kõik kokku 2628 krooni.
                              * Kui ostame edasi-tagasi pileti (sõidame 01.04.2005, tuleme 10.04.2005), maksab kõik kokku 2328 krooni.

                              02. aprillil jõuaks lennuk kohale kell 8:45, kuid mängupäeval ei viitsi ma küll kiirustada. 31. märts jõuab esimene lennuk kohale 8:45 ja teine 17:15. Hinnad 1000 krooni juurde. Ehk norm.

                              Seega kaks varianti:
                              1) Easyjetiga edasi tagasi ja tänase seisuga 2700 krooni
                              2) Sõidaks sinna 1. aprilli hommikul Easyjetiga (1300 krooni) ja tuleks 10. aprilli õhtul Estonian Airiga (1117 krooni) tagasi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                kas härra martin ei tea, et mida varem pileti easyjetiga broneerid seda odavamalt saad?? mina maksin 1700 krooni edasi-tagasi pileti eest. kõik maksud kaasaarvatud. vandersell sai vapsee 1000 krooniga vist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X