320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Ärgu nad siis hullu peaga kogu pappi transfer fee peale kulutagu. Neil ei jääks siis ju palga maksmiseks raha
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas oku


      Ärgu nad siis hullu peaga kogu pappi transfer fee peale kulutagu. Neil ei jääks siis ju palga maksmiseks raha
      kajakarajakad on sel hooajal meie arvelt päris mitu kingitust saanud. esiteks jätsime nad kaastundest 1 divisioni, ning nüüd maksime veerand milli peale kah. millegipärast ei kuule ikka veel seda aitähhi?
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Punktid võeti jõuga ja parema õigusega Adam Virgo ja Guy Buttersi väravatest... Ja veerand milli oli lihtsalt puhas õnn, mis pidigi naeratama meeskonnale, kellel see raha tõesti ka ära kulub. Sest rünnol on ju õigus, teie oleks selle eest kellegi sellise ostnud, kes:
        a) teeb põhikoosseisus 2 mängu ja siis avastatakse, et ei ole piisavalt hea või
        b) on piisavalt hea, aga maksab £2M + parachute payments ning ega seal ju see £250,000 tunda ei annakski suurt.

        skint loodab nüüd, et Mark McGhee midagi puusse ei pane :P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          läheb ostab 250k eest michael ricketts\'i. see oelks parim nali üldse

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas Martin

            Skint, et sa eksamil põruksid. Ja ma olen oma soovidega veel tagasihoidlik
            A (arvasin, et tahate teada)

            Et aga teemas püsida: kuidagi vähe on uusi mängijaid tulnud viimasel ajal.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Algselt postitas skint

              Et aga teemas püsida: kuidagi vähe on uusi mängijaid tulnud viimasel ajal.
              maailmas lihtsalt ei ole enam selliseid mängijaid, kes võistkonnale midagi juurde annaks. ei ole ju mõtet niisama ostmise pärast mehi reservidesse mädanema tuua
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                No nii palju, kui mina Leedsi jälginud olen, kuluks teile üks kobe left back ära, sest Richardson, Pugh ja Gray (kes vist sel positsioonil mänginud on) ei kannata välja võrdlust suurepärase Dan Hardinguga. Palun, võtke ta... mingid miljonid oleks head, aga kui ei, siis võiks tribunal vaadata, kui palju tema eest anda vaja on. Ja siis pange ta või reservidesse mädanema. Tont. (taustal kostub lauluviis \"one Kerry Mayo, there\'s only one Kerry Mayo...\")

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Gray oleks täitsa pandav sel positsioonil...ülemineku mittetoimumise põhjuseks on siiani palganumbrid olnud (viimasel ajal on protsess vist üldse soikunud)... Siiski nii umbes iga paari päeva tagant jooksevad pressist mingid nimed läbi. viimane on näiteks Tommy Miller Ipswich-st... Üldiselt nagu Konn ütles juba, on tegemist mingite junnilaadsete olevustega, kelle tegemistega siiani eriti kursis ei ole jõudnud olla....
                  Selleks, et midagi rõõmustava transfeeride, laenude kammajaaas toimuda saaks, peaks meeskonda tekkima mingi klassijagu kõrgem mängija või mõni noor starlet..
                  Mõlemad variandid on siiski suht ebatõenäõlised eriti arvestades KBKB viimase aja ostupoliitikat.. Ainuke mees, kelle üle rõõmu tunnen on Hulse

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Mida kuramust? Kas ma olen tõesti ettenägija? Seljuhul igatahes kõlbab kasutada väljendit \"You heard it here first\".

                    See küll Observeri Gossip Columnist või millestki sarnasest, aga: At the end of the section they mention that Blackwell has beaten Rangers to the signature of Harding.

                    Leedsi foorumites midagi sellekohast?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas skint


                      Mida kuramust? Kas ma olen tõesti ettenägija? Seljuhul igatahes kõlbab kasutada väljendit \"You heard it here first\".

                      See küll Observeri Gossip Columnist või millestki sarnasest, aga: At the end of the section they mention that Blackwell has beaten Rangers to the signature of Harding.

                      Leedsi foorumites midagi sellekohast?
                      üht-teist on, aga ega see uudis nüüd kleepuvate klaviatuuride lainet küll endaga kaasa ei toonud
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Martinil kleepub pärast Dubsi minekut konstantselt.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          martinil kleepub juba viimased 10 aastat konstantselt
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Kes see Martin on? Roheline elukas või?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Vabandan ristpostituse pärast, aga praegu sobib see juba siia teemasse paremini tegelikkuses vist:

                              The Argus

                              Anger as Dan joins rivals Leeds

                              Dan Hardingis leaving Albion and signing for their Championship rivals Leeds United.

                              The Elland Road club today confirmed they had reached agreement with the England under-21 left back, who stalled on signing a new deal with the Seagullsat the end of last season.

                              Albion are entitled to a fee, which could be decided at a transfer tribunal but boss Mark McGhee fears his club could be short-changed.

                              McGhee said: \"We are not going to get full value for Dan Harding now.

                              \"It will go to a tribunal unless we can negotiate with Leeds but even that will not be his full value.

                              \"Our best bet could be to argue a case at a tribunal for a few add-ons.\"

                              Leeds are believed to have beaten Rangers to Harding\'s signature but McGhee was angry the playerdid not keep him up to date with proceedings.

                              He added: \"I\'m very disappointed, not just for me but also the chairman and everyone else at the club who has looked after him.


                              \"Most of what we are hearing is through the newspapers and second and third hand.

                              \"I totally understand his motivation. He wants to earn more money but I think he should have treated us a bit better.\"

                              McGhee added: \"He seems to have made up his mind.

                              \"We would take him back, make no mistake about that, but we\'ve not even spoken to him.

                              \"He told me he would come back to me before he made his decision but now I hear he is talking to Leeds.

                              \"I\'m also very disappointed in (Leeds manager) Kevin Blackwell because he has not phoned me to say they are talking to him or that they want him.

                              \"That\'s not the way I would do things but I suppose that\'s the game we are in.\"

                              McGhee is now likely to add a leftback to his wanted list, although, he already has cover for the position in Kerry Mayo, who recently signed a new one-year deal.
                              Tänamatu jõmpsikas. Palun. Sähh. Aga kõik alla £200k oleks tõsine lüpsmine. Daniel who?

                              Top 6? You\'re having a laugh...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                ma arvan, et tegelikult me seda Hardingut ei tahtnudki - lihtsalt oli tore vahelduseks endast nõrgemate kallal ülbitseda. kuna viimased paar aastat oleme alati olnud lüpstav osapool, siis on juba enesehinnangu mõttes vaja vahest ise ka lüpsiku taha istuda.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X