320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Ametlikku kinnitust ei ole siiamaani õnnestunud leida..
    Äkki hr. Skint viskab mingi adekvaatse lingi..
    juhul, kui see nii on, siis ma olen küll suht häpi. Parem ikka kui mingi 35 aastane peer...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas runno
      Parem ikka kui mingi 35 aastane peer...
      tsiteerin tulevastele põlvedele lõigu, kus tavaliselt ülienesekindel Rünno tunnisab, et on peagi peerustumas
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Hurraa, järelikult lubab minu mängijatase veel 3,5 aastat CCC mängida..
        Aitäh tunnustuse eest...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas rohelineKonn

          maailmas lihtsalt ei ole enam selliseid mängijaid, kes võistkonnale midagi juurde annaks.
          Ma küll lõigun ja teen lühemaks ja värki, kuid see siin sel kujul vajab esile toomist. Ei ole enam maailmas mängijaid, kes meeskonnale midagi juurde annaks ja siis võtavad endale Brightoni rejecti.... hahahaaa

          Rünno - kas nüüd just adekvaatne, aga Sky Sports...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            kopipaste Isakesest:

            esiteks põhjendus, mis Hardingut keegi ei mäleta

            Dont recall noticing him when we played Brighton but down there it was pissing down and we didnt have any cover and at Leeds I was too dazzled by the keepers pink top to remember much else about the game

            teiseks põhjendus, miks tema U21 taust ei veena


            Originally posted by ADT Lad:
            Also he can\'t be that bad if he\'s an England Under-21 International,


            That means fuck all ADT, wasan\'t Dubious a \'Full\' international.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              hardingu esitused bha eest käisid alla eelkõige motivatsiooni puudumisest esindada kergejõustikuklubi vutimansat. leeds on aga jalgpalliklubi ning ta saab keskenduda ainult palli mängimisele

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Lammas. Nii eston kui Dan.

                Edit: või siiski, ootaks põhjendust, mis on ühist Brighton & Hove Albionil ja kergejõustikul? Äkki hoopis golf? Tennis?

                Edit2:
                Algselt postitas rohelineKonn

                Dont recall noticing him when we played Brighton but down there it was pissing down and we didnt have any cover and at Leeds I was too dazzled by the keepers pink top to remember much else about the game
                Vastuseks:
                a) Falmer
                b) Esimene poolaeg oli sel mängul ka. Pealegi on see roosa särk paganama tuus.

                Algselt postitas rohelineKonn

                teiseks põhjendus, miks tema U21 taust ei veena


                Originally posted by ADT Lad:
                Also he can\'t be that bad if he\'s an England Under-21 International,


                That means fuck all ADT, wasan\'t Dubious a \'Full\' international.
                Ega ei peagi veenma. Mind ka ei veena, enam. Ausaltöeldes ei tule viimasest ajast eriti ühtki mängijat meelde, kes Brightoni suurklubist lahkudes oleks suutnud midagi suurepärast korda saata. Brooker? Ei. Zamora? Phmt siiski ei. Iwelumo? Kes? Ei. Currie? Phmt ei. Cullip? Ei.

                Edit3: eston - pigem on Brightoni fännidelt kuulda olnud, et Hardingu esitused käisid alla seoses kurja onu Danny Cullipi kurjustamise ja tema püüdega nolki karmide meetoditega õpetada. Pärast Cullipi minekut olevat Hardingu esitused paranenud. Teil (võib vist nii öelda ja seda ka estonile) seal keskkaitses vist ühtki nii respektaablit venda ei ole... Carlisle? Justjah...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Mina avaldan estonile siinkohal jällegi kiitust ja annan lamba tiitli skintile

                  Äkki saab poisist asja. Nagu skint siin mõni aeg tagasi tabavalt märkis ei ole left-back Leedsil praegu kõige paremas korras. Gray ehk jättis seal kõige parema mulje, aga sedagi vaid esimeste mängude sooviga ennast tõestada vms.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas oku
                    Nagu skint siin mõni aeg tagasi tabavalt märkis ei ole left-back Leedsil praegu kõige paremas korras
                    mina pean tunnistama, et minu lühikese fänniksolemise aja jooksul pole Leedsil kunagi left-back heas korras olnud. õigupoolest oli see kuni selle hooajani kohe kõige problemaatilisem positsioon. ja kui nüüd järgi mõelda, siis oleme viimastel aegadel vabanenud päris mitmest kaitseklounist. (see viimane lause on osa kampaaniast: \"Igasse postitusse midagi positiivset!\")
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Oi tööl oli nii kiire, et missasin selle, et Harding tegi BHA-le Kewellit.
                      Sellest ka Skinti Daniel who?..
                      Lõbus ja kurb ühtaegu.. Aga noh las kukub ka paariks hooajaks alavormi...vigastub ühe olulise mängu I pooajal, ja võidab Leedsi koosseisus ühe olulise karika..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Näete, kuidas teil oli õnne, et Leeds sai endale nii andeka palluri ja näete, kuidas oli õnne, et Dan-poiss ikka valis klubi nimega Leeds United, mitte mõne kõrgliiga ja/või Meistrite Liiga klubi, mis ju näitab, et Leedsis ikka nähekse perspektiivi...

                        Selline tore artikkel siis. Kuigi tegelikult olen ma näinud ka toredamaid... näiteks see, kus Mark McGhee ütleb, et tema arvates on Dan Hardingu väärtuseks £2M. Heheee, Leeds - makske! Mis £250k?

                        Tegelikult on McGhee ja Knighti loogika täiesti arusaadav, kui vaadata teiste u21 koondislaste hiljutisi üleminekuid:
                        - David Prutton Nottingham Forestist Southamptonisse £2.5M eest
                        - Calum Davenport Coventryst Spursi £1,1M+ igasugu lisaklauslite eest
                        - Michael Dawsoni (ja Andy Reidi) üleminek Forestist Spursi £8 eest (Dawson ei olnud seal üleminekus mitte lihtsalt väike lisandus! Seega £4M ametlikult...)

                        ründajatest, keda küll päris võrrelda vist ei saa, kuid:
                        - Dean Ashton Crewe\'st Norwichi £3M eest
                        - Darren Bent Ipswichist Charltonisse £2,5M eest

                        jnejne. Ja kui tuua veel välja vanast ajast fakt, et Gareth Barry siirdumisel Villasse saadi tema eest tribunalil £1,2M, kuigi Brighton oli siis täitsa-täitsa madalal ja Barry polnud isegi klubi eest mänginud. Harding oli aga sel hooajal põhimees ja alates oma 14-st eluaastast klubis, seega pisut teised lood.

                        Nii et Ken, köhi papp välja! Suurusjärgus vähemalt £1,5M Nojah, nii palju küll vast ei saa, kuid esialgsed jutud summast £150-250k-st - naeruväärne onju...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          noh mõtle positiivselt...
                          Kui selle raha kaha kätte saate siis on BHA-l juba 400k, mida kulutada..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            400k eest peaks uue jooksurajakate saama..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              The Little Fucker tegi meile Harryt. Nii vahva, see tunne hakkaski juba ununema. Loodan, et tema karjäär uues klubis saab kulgema Leedsist lahkujatele tüüpiliselt.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                800 krooni on vähe.. vastupidiselt klubi statemendile..
                                Ja Lennon on loll kui saabas...Spurs..pink... WBA...Swindon.. töötu...

                                hea, et midagigi saadi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X