320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Town ja County... siis on mingi tõenäosus, et on mingigi ilm...and through da fukin mansesster (sheapest option). Nagu kogemused näitavad (välja arvatud mõned ekstravertsed teksaostud) on Leedsist võimalik kogu tavaar ära osta. Fukc London(and it`s football clubs) nagu ütleb McN

    P.S Naine andis just tabroo kah

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      CLUB FOR SALE..(ei ole villa)
      kas telgi tagant on miskit kuulda?

      karikast
      Estoni enesekindlusega võtame vastu õnnitlusi edasipääsu puhul

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Vaatasin natuke Manchesteri lennuaegu.

        August sobiks ideaalselt. 18. august (12:30-13:30) sinna, 25. august tagasi (14:10-19:05). Pilet kokku 1365 krooni. Kui väga värdjas olla, siis tegelikult jõuaks 20. augusti hommikul lennuk kohale 09:15, kuid sellel pole ju teab mis mõtet.

        September oleks samuti söödav. 22. september (12:30 - 13:30) sinna, 29. september tagasi (14:10-19:05). Nagu näete väljub lend ideaalsel ajal. Hind kokku taas 1365 krooni.

        Oktoober lendamiseks enam ei sobi.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas runno

          karikast
          Estoni enesekindlusega võtame vastu õnnitlusi edasipääsu puhul
          jääme siis teise ringi loosimist ootama

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas Martin


            Algselt postitas Martin
            Et Leedsi sõitu elavdada, postitan ma õhtul teile videoloo: \"Lootoseõieke ja Tembumees Leedsis, 30 aastat hiljem\".
            Lubatud videolugu

            Nooremad ei saa ehk kohe aru ja peavad mitu korda tähelepanelikult vaatama ja kuulama, kuid vanad parmud jagavad vast ikka kohe ära. Eriti teemakangelased.

            Ahjaaa, tegelased: rünno vasakul, Tembu paremal :P

            Alatu laim! Mul ei ole vuntse! Aga september alles kaugel ja kõike on võimalik kasvatada.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Mulle august pmst ei sobi. Sept ja Okt on OK. September isegi parem.

              Ehk võiks mõne raundi pileteid siis juba ära osta? Need, kel veel mõtlemisaega on vaja, võivad seda hiljem ja suurema raha eest teha.

              Kusjuures Rünno ja Tembu video vastas täpselt tõele juba ka viimase reisi ajal. Kuigi Rünno mõnel õhtul pipardas.
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Leedsi praegune eeldatav koosseis ja asendajad.

                ..........................Sullivan
                ..........................Bennett

                Kelly...............Butler.....Killgallon......... ..Harding
                Richardson....Walton.....Carlisle.............Crai ney



                Stone.............Derry........Gregan............L ewis
                Moore.............Wright.......Einarsson........Pu gh

                ......................Hulse.......Healy........... ............
                ......................Joachim...Ricketts.......... ............


                Lisaks on koosseisus, kuid kasutamise mõttes küsimärgi all Spring, Johnson ja Bakke.

                Kuidas Brightonil lood on? Muide, skint, kas sul MSN on, tahaks jubedalt otseühendust! Saada PM!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Walton oleks vast keskväljal parem, kui kaitses. Einarssoni asemel äkki, see härra ei suutnud mulle küll eelmine aasta muljetada.

                  Moore\'i tahaks küll Rickettsi asemele näha ja paksperse ka vahetusmeeste pingilt minema kupatada. Kahjuks ei ole jah aga mingit põhjust väita, et Johnson, Bakke või Spring meid järgneval hooajal abistada suudavad/saavad.

                  Mis puudu on? Championshipi mõistes täkk keskkaitsja, Championshipi mõistes täkk keskväli, Championshipi mõistes täkk ründaja. Championshipi mõistes täkk tiim.

                  Kahe suht OK wingeri omandamine viimasel nädalal teeb muidugi headmeelt. Mõlemad on küll suht vanakesed, aga äkki on veel midagi varuks ...
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Kuna rahvas siin hirmsasti kibeleb, siis: Brighton ja Premieri klassiga kaitsja. Tasuta. Jason Dodd. Tasuta. Eaea.

                    Martin - PM teel.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      pärast eelmisel aastal kodus Rotherhami vastu naeratatud naeratust ei taha ma Rickettsit enam kunagi valges särgis näha.

                      Stone on teine soetus peale Hulset, kes mulle mingisugustki muljet avaldas he\'s got no hair, but we don\'t care! stevie stevie stone!

                      aga üldiselt tundub nii umbes 7-10 koha tiim olevat.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Kui juba walton (ma saan aru, et KB surub teda elu eest keskkaitsjaks) keskväljale siis pigem Wright-i asemele..Kellyl läheb ilmselt viimane aasta.. kui Frazer vähegi areneb toimub vahetus juba eelseisva hooaja teisel poolel, kui tegemist on tüpaazilt pisut erinevate mängijatega. Muus osas on asi selge.
                        Mis puutub satsi võimekusse siis jõutakse ilmselt Play-Offide piirimaile. Ründepaar on meil ikkagi täitsa kobe. Probleemiks võib osutuda see, et neljandat ründajat meil lihtsalt ei ole (olen võtnud seisukoha, et seda paksu töllamit lihtsalt ei eksisteeri - nii on lihtsam elada)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas runno
                          Kui juba walton (ma saan aru, et KB surub teda elu eest keskkaitsjaks)
                          Inglaste arvates on Walton puhas keskkaitsja, kes pidi olude sunnil poolkaitses mängima. Äärekaitses ka, kuid seal läks tal nagu tal läks - nägime isegi, päris lähedalt.

                          Ahjaa! Mina usun Paksu!

                          Ahjaa 2! Leeds edasi vähemalt teisena! Play-off on täiesti kindel.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Kusjuures Jyrkal on Leedsi logo. Jyrka! Leedsi kaasa!
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'


                              rK:ma ausalt ei näinud Su postitust enne. Peaks vist vähem aega koos veetma
                              Martin: Sinu optimism teeb talle au..igatahes
                              Oku: mulle tundub et Jyrka sünniaasta lubab tal juba endal otsustada..aga arvestades sellega, et Madjarite hotellitoad on 3 voodikohaga siis minugipärast...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Kuidagi vähe on tänase ja homse päeva jooksul meeskonda uute mängijatega täiendatud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X