320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Martin Woods Sun\'luni. Palju õnne!

    Mis puutub sellesse 850 pound + VAT thingi, siis ega ma läbi ei lugenud, aga võib ju kah.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      850 naela ja vati jaoks olete vist hiljaks jäänud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Kui oleme, siis on Smutt süüdi!
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          mida hekki.....
          kas Sky kavatseb hooaja jooksul ainult kolme mängu näidata..
          Sain kuskilt aru, et kihlveokontorid ennustavad Leedsile 5 kohta..(ise ma küll nii optimistlik ei ole).. võiks ikka pisut rohkem huvi eeldada..
          Aga loodetavasti aitab Viasat välja..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Kuidagi ei suuda leida teemat \"naljakad nimed\"...
            igal juhul sõidab Norrase 5 trialisti - nende hulgas ka Zimbabwe goalkeeper Energy Murambaradoro.. köh- köh...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              näib, et ma siiski tulen teiega koos sügisel Leedsi. Hõkk..
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'


                ?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! WE ARE SUPER LEEDS! SUPER LEEDS UNITED!

                  Kas härjad see nädalavahetus (rrde kuni pühapäev) HT kokkutulekule liiguvad? Ma olen kohal!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Lähen soccerneti ajaks kahjuks Tafka ja Aifoga lätti naisi ja alus\'it küttima Rannaliiv jalge vahel, külm ja karge õlu libisemas kusagil kurgumandli ja pärasoole vahel ... mmmmmmmm

                    Aga nüüd ka tõsist juttu - Tundub, et meie Leedsi mineku seltskond hakkab kokku saama. Nii palava ilmaga ei tahaks küll ennast mingi organiseerimise nimel pingutama hakata, aga - hakkaks nagu kiiresti, kiiresti bronnimise peale mõtlema.

                    Kes tulevad, need võiks juba Smuti poolt mainitud variantide vahel otsustavad valikud teha. Variandid olid:

                    1)
                    20. august Wolverhampton Wanderers
                    23. august Oldham (Carling Cup first round)

                    2)
                    24. september Ipswich Town
                    28. september Derby County

                    3)
                    15. oktoober Burnley Away (võõrsil)
                    18. oktoober Southampton
                    22. oktoober Sheffield United

                    4) 04. märts Crystal Palace (võõrsil, London, shopping trip)
                    5) 17. september Queens Park Rangers (võõrsil, London, shopping trip)
                    6) 26. november Millwall (võõrsil, London, shopping trip)

                    Võimalikud minejad:
                    1. Smutov, Martin - pole kindel (käib match Aknad vs. Leeds)
                    2. Sulg, Rünno - joob s.t. läheb
                    3. Männil, Martin - läheb vist (SEPT või OKT)
                    4. Altermann, Alan - läheb (SEPT või OKT)
                    5. Gornoi, Meelik - pole aimugi
                    6. Teinbas, Kristo - jummala pohhui, aga võiks tulla
                    7. Volk, Päärn - tuleb (pigem SEPT)
                    8. Keegi veel? - tulge ikka (nt. Merle )

                    Eelnevalt kahelt suht sisutühjalt lehelt suutsin ainult välja lugeda, et Estonile sobib September ja mulle September/Oktoober. Enda osadt täpsustan nii palju, et Oktoober oleks praeguse seisuga isegi meeldivam.
                    Smutil tundub, et pole vahet, millal minna - või ma eksin?
                    Teised? Andke tulla!
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Minul pole aja suhtes probleemi, sest 2 nädalat puhkust võtta, kuid probleem seisneb rahas, sest hakkan uut korterit remontima ning sisustama ja sinna läheb hiigelvarandus. Kuid kuulan huviga teie soove ja pakkumisi ja olen igati abiks, bronnimisel ja kõigel muul, isegi kui ma ei tule.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        otototot, et sa nagu võibolla ei tulegi väää?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas oku
                          otototot, et sa nagu võibolla ei tulegi väää?
                          Kõlgun uute akende ostmise ja Leedsi vahel Eks see kõik selgub koos teiega, kui kuupäev paigas ja piletid vaja bronnida, siis tuleb ka otsus, venitama ei hakka, liiga kalliks läheb.

                          Seega kulla noormehed, tehkem kiirelt.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Algselt postitas Martin


                            Algselt postitas oku
                            otototot, et sa nagu võibolla ei tulegi väää?
                            Kõlgun uute akende ostmise ja Leedsi vahel Eks see kõik selgub koos teiega, kui kuupäev paigas ja piletid vaja bronnida, siis tuleb ka otsus, venitama ei hakka, liiga kalliks läheb.

                            Seega kulla noormehed, tehkem kiirelt.
                            perse mine smutt. mis kuradi aknad. ostad kõige odavamad plastikud ja sööd alates tänasest päevast Michi nuudleid.

                            minule sobiks iseenesest selline neli päeva kestev variant. ehk siis kas sept või oktoobripaketi kodumängude osa.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Need onud sõidavad Norra tuurile: Bennett, Butler, Carlisle, Harding, Crainey, Richardson, Kilgallon, Harding, Kelly, Pugh, Walton, Gregan, Derry, Seth Johnson, Spring, Wright, Bakke, Einarsson, Lewis, Hulse, Moore, Ricketts, Healy, Santos.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                kui nii võtta, siis mul oleks kah uut telekalauda vaja... samuti vajab sisustamist lapse tuba... ja maale tahaks kah uue sauna püsti panna...
                                Otsustage ära kas sept või okt.. okt juhul jääb Burnley mäng ära mul.. Üle nädala ei viitsi Leedsis tolgendada...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X