320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    tead rünno. pane parem arvuti kinni ja mine magama. sheepshaggerid teevad meile praegu Gillinghami
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      JA selle kena tulemuse taustal austan ma eesti leedsi pooldajaid oma 750da postitusega siin kenas foorumis.

      Aitähh ja nüüd lähen lambaid panema.

      JA kus kuradi naurul see soccerneti server on, et mu postitustele nii kummalised kellaajad annab ... kell on 10.13, mitte 7.06.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Suhteliselt normaalne mäng tegelikult, lihtsalt ründajad ja Wright ei suutnud kohtumist ära lüüa. Pennal oli väidetavalt samuti mingi müstiline asi.

        Muidugi natuke kihelust tekitab Derry ja Hardingu kaklus või siis väga tuline sõnavahetus, mis Derryle kollase tõi. Seda nüüd küll teab kui väga vaja polnud.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas oku

          JA kus kuradi naurul see soccerneti server on, et mu postitustele nii kummalised kellaajad annab ... kell on 10.13, mitte 7.06.
          \'

          äkki peaksid foorumi seadeid muutma??

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            tõsi ta on. mina loll.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Paneme siis paugu ära.

              Veel selle hooajal asub Leedsi tüürima Sunderlandi praegune juhendaja Mick McCarthy.

              Küsimus Sunderlandi toetajatele. Kas Mickil on tõesti nö. rolling-contract?
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                See on siiski väga kuulujutu tasemel pomm. Kuigi tore oleks.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Ricketts lõi eile reservide eest värava. Ülepealöögiga. Fännid nõuavad videot. X-Files.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Newcastle lehel nimetatakse seda lausa eye-catching bicycle kick. Videot paraku pakkuda pole.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas Martin


                      Ricketts lõi eile reservide eest värava. Ülepealöögiga. Fännid nõuavad videot. X-Files.
                      mina ei usu, et selline löök aset leidis. see on puhas PR-meeste fabrikatsioon, mille eesmärk on ilmselt Rickettsi kellegile lollile pähemäärimine. no mõelge nüüd peaga - sellise kehakujuga ja sellises kaalus mees ei saa ülepealööki teha. Healysugune vend saab. äärmisel juhul sai olla tegemist löögiga, mis kuidagi üle pea sisse läks, mitte klassikalise käärlöögiga.

                      mccarthy leedsi kuulub jällegi selliste juttude kategooriasse, millel mingit pointi ei ole. miks peaks ta isea tahtma? ei tahagi. tavaliselt on nii ebaloogilised jutud täielik BS, mille mõtles välja mõni Waccoe vend. persse. kui aretad juba mingit kuulujuttu, siis mõtle juba midagi usutavat välja. näiteks Dowie.
                      kuigi jah.. maailmaajalugu mäletab ka jaburamaid liigutusi, mis on paberil täielik BS, ning siiski realiseeruvad. tavaliselt on need ka päris elus täielik BS. viimastest aegadest meenub Souness NUFC\'i kuulujutt.
                      Jack of all trades, Master of nuns

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas terroriBanaan


                        Algselt postitas Martin


                        Ricketts lõi eile reservide eest värava. Ülepealöögiga. Fännid nõuavad videot. X-Files.
                        viimastest aegadest meenub Souness NUFC\'i kuulujutt.
                        Jep, kusjuures kui see oleks tõeks läinud, oleks NUFC-iga ikka täitsa perses olnud. Rickettsi osas olen üllatunud teie pessimismist, tegemist on ikkagi Inglise koondislasega. Ja arvestades, et A.Johnson otsustas esiliigasse jääda ning arvatakse tõenäoliselt koondisest välja, on Rickettsil veel korralikud sansid MM-ile minna.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          mina ei usu, et selline look aset leidis. see on puhas PR-meeste fabrikatsioon, mille eesmark on ilmselt Rickettsi kellegile lollile pahemaarimine
                          Newcastlel just nimelt ongi ründajat vaja, fat Freddy ise oli ka mängu vaatamas ja ilmselt jättis MR talle kustumatu mulje, nii et ilmselt on transfer õhus, oleks see vast pomm .

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Ricketts on vist tõesti mingi pool või kolmveerand kilo alla võtnud, aga kardan, et praegu ta ei saaks isegi inglise F-koondisse.

                            Kui ta mingi ime läbi peaks siiski oma kunagise vormi taastama, siis see oleks muidugi äge. Võrreldes eelmise aastaga on ta ikka väga hoos
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Kui jutt vastab tõele, siis tähendab see seda, et ta on suuteline tõstma jalga vöökohast kõrgemale, mis on väga suur areng võrreldes eelmise aastaga, sest nii vähestes mängudes kui mina teda nägin, oli ta siis võimeline ainult kergeks sörgiks ja üles-alla hüppamiseks.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas jyriöö
                                .. üles-alla hüppamiseks.
                                millal sa seda nägid?

                                Jack of all trades, Master of nuns

                                Kommentaar

                                Working...
                                X