320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Panen siia ka lingi, sest Leedsi ka näitas ju.

    Kui tahate näha Champioshipi meeskond,siis siin on 1. jaanuari The Championshipi show, kus Leeds kottis näiteks Hulli (ehk siis see voor, kus Leeds seda tegi ehk eelmine voor)

    Duration: 60 minutes
    Filesize.....: 500 MB (524,857,344 bytes)
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      tegelikult oli eilne mäng ikka üks eriti tore mäng. kui esimene poolaeg oli veel kuidagi aastavahetuse poolt mõjutatud, siis teine oli juba super. ma pole vist 3-4 aastat Leedsi niimoodi mängimas näinud. mehed jooksid mööda väljakut ringi, silmad pungis peas, võitlesid iga palli pärast ja võitsid need ka üldiselt. aga eks te nägite ju seda ise ka.

      juhiks teie tähelepanu aga ühele vahvale asjaolule. nimelt eelmisel hooajal oli meil teise poolaja alguses alati 15 minutit katastroofi. ma ei tea mida Onu Kevin poistele ütles, aga hästi see igatahes ei mõjunud. nüüd on aga vastupidi. kui esimesel ollakse sageli sutsu hädas, siis poolajal suudetakse need vajakajäämised kenasti korrigeerida. kangesti tahaks teada, mida Blackwell näiteks Crainey\'le ütles. see mees oli küll üsna ümber vahetatud. igatahes on see märk taktikalise võimekuse ja üleüldise profesionaalsuse kasvust. teise poolaja ainuke nõrkusehetk oli pärast esimest väravat, kuid seegi läks üle peale paariminutist pika palli löömist. ühtki reaalset võimalust väravat lüüa vastastel II poolajal ei olnud. esimesel oli paar päris hirmsat hetke, aga õnneks oli ungarlase söötmisoskus tema tavapäraselt sital tasemel.
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Ma kordaks ennast.

        Mul on häid uudiseid.

        Eilse võiduga kindlustasime erinevalt nii mõnestki teisest meeskonnast täiesti raudkindlalt koha Championshipis. Loomulikult on meie jaoks veel võimalik tõusmine kõrgemasse liigasse, kuid langemine enam mitte. Issand kui tore.

        Pluss - eelmisel aastal jõudsime sellise punktisaagini veel kümne mängu pärast.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas elBiD


          Jah ikka tahaks (=
          Ma tutvustaks ka. Ta mängib Hattricki, ma kutsusin ta siia ja enne küsis ta minult, et kuna me jälle Leedsi läheme, sest ta tahaks ka. Toetab ka Leedsi. Imelik poiss, kuid mis teha

          Kuna lähme? Ausalt ka. Arutame. Ma võibolla tahaks ikka play-offe näha (kui imet ei sünni ja SheffU kaotama ei hakka, sest nad on vist kõige enam viimasel minutil mänge võitnud/viigistanud meeskond).
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            wankoes oli üks link plymouthi foorumile, kust pätsasin Rünnole selle postituse. viimase rea pärast.

            # 1st half: Great, kept Leeds at bay, had a few chances ourselves, rock solid in defence. All our crosses and corners were too low and easily cut out.
            # 2nd half: A shambles, complete opposite to the first half, defence was all over the place, no attacking threat.
            # We missed Chadwick and Norris.
            # We have no back-up when Chadwick or Evans gets injured. Taylor has been starved of reserve and first team football and it showed, he was completly anonymous.
            # Buzsaky isn\'t match fit and it showed.
            # Connolly was given the runaround in the 2nd half.
            # Jarrett\'s mind was elsewhere.
            # How come all of the Leed\'s fans are allowed to stand throughout the game when other away fans and Argyle fans are constantly told to sit down?
            # Did Derbyshire touch the ball? A waste of a squad place.
            # The pitch looks worse since the Crystal Palace game and yet no game has been played on it in 2 weeks. Lots of sand on it.
            # A bad 2nd half performance doesn\'t mean we are a poor team, I trust Pulis to get rid of players just making up the numbers and bring some first team players into Argyle.
            # The best ref at Home Park this season, although he had to be told when to start each half by the Sky man on the touchline.
            # Turn the f****ing 80\'s style music down and Fitzgerald: Shut up!!
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Aga mina olen viimase paari kuu jooksul kahel ööl Rünnot unes näinud. Tegelt Rünnot isegi pole, kuid alati olen teadnud, et ta on nagu kohe unenäkku saabumas, sest ma ise asetsen Leedsis, mis pole absoluutselt Leedsi moodi, ja iga kord läheb midagi viltu.

              Ega see head tähenda. Peab vist uue lemmiklubi valima. Kuulsin eile telekast Leedsi mängul midagi Chelsea kohta. Ju võtangi selle.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Algselt postitas Martin



                Ega see head tähenda. Peab vist uue lemmiklubi valima. Kuulsin eile telekast Leedsi mängul midagi Chelsea kohta. Ju võtangi selle.
                Chelsea , no selliseid nalju ikka ei tee ju. Meie kutsume seda \"mustaks huumoriks\".

                Aga eilse mängu kohta niipalju, et esimesel poolajal olin üpris nördinud, kuna mehed tegid platsil ei tea mis nippe.Sullivan koperdas muide päris huvitavalt paaris situatsioonis.Õnne oli vähe, see eest teisel poolajal olid nii ähmi täis, et jah..potensiaali on!
                sigpic
                It's all about Football, Football and Nothing else.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Tänaseks aga: HULL CITY! DO IT!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Playoffi-iks olen käsi.. muidu mitte, sest MM on niiehknaa..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas runno


                      Playoffi-iks olen käsi.. muidu mitte, sest MM on niiehknaa..
                      ..mina ka. kui naine tuhvliga ei löö.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas elBiD



                        Chelsea , no selliseid nalju ikka ei tee ju. Meie kutsume seda \"mustaks huumoriks\".

                        Aga eilse mängu kohta niipalju, et esimesel poolajal olin üpris nördinud, kuna mehed tegid platsil ei tea mis nippe.Sullivan koperdas muide päris huvitavalt paaris situatsioonis.Õnne oli vähe, see eest teisel poolajal olid nii ähmi täis, et jah..potensiaali on!
                        PotenTsiaali
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Play-offiks olen ka mina käsi. Ja tere tulemast elBiD!

                          Ei tea mis transfeeriaknas juhtuma hakkab? Korjasin Leeds United Madist viimased spekulatsioonid kokku, sain sellise nimekirja. Lisage

                          Jaroslav Bieniuk (Amica Wronki)
                          Jason Koumas (WBA)
                          Tommy Smith (Derby County)
                          Mirslad Beslija (Racing Genk)
                          Vio Ganea (Wolverhampton Wanderers)
                          Didier Agathe (Glasgow Celtic)
                          Ulises de la Cruz (Aston Villa)
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Jah, kui ebaviisakas minust. Tere kõigile ja head uut aastat
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              ilmselt on mingi võimalus ka Hangelundi tulekuks.
                              Milleri võiks laenata vähemalt hooaja lõpuni (kui osta ei õnnestu).
                              Agathe (kiireim Shotimaa pinnale astunud inimele peale Lovenkrandsi) pidavat sama hästi kui olemas olema. see tähendab, et temaga läheb kindlasti persse.

                              üks lihtne ja väga hea transfer oleks Bakke tagasikutsumine, kuid seda ilmselt ei juhtu.

                              no ja üksi pimedas unistan ma ikka veel Lee Bowyerit valges särgis näha. tasuta saadaval - mees, tema palk ja tema pagas.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas oku
                                Jaroslav Bieniuk (Amica Wronki)
                                Tundmatu.

                                Jason Koumas (WBA)
                                Cunt. Could be our cunt.

                                Tommy Smith (Derby County)
                                Meeldib, küllaltki normaalses vanuses. Healy asemele oleks esimene valik.

                                Mirslad Beslija (Racing Genk)
                                Kes?

                                Vio Ganea (Wolverhampton Wanderers)
                                Kasutu, pikemas plaanis. 32-aastane. Tont. Kui Healy lahkub, siis läheks VÕIBOLLA vaja.

                                Didier Agathe (Glasgow Celtic)
                                Jah, palun. Paremale äärelt ON kedagi vaja. Sobiks sinna küll.

                                Ulises de la Cruz (Aston Villa)
                                Kui Bakke läheb, siis selle onu saame me arvatavasti vastu. Divarisse sobib, kõrgemal kahtlen. Kuigi Estonile meeldib.

                                Üldiselt ei näe ma vajadust praegu eriti kedagi signida, kui ainult laenuks (Milleri puhul aasta lõpuni). Seejärel tuleks teha juba edasisi otsuseid, et kes, kui palju eest ja miks. Mingeid Millereid ja Douglaseid kõrgliigas just vist väga-väga vaja poleks. Vabandust. Kuid Divaris oleks vist küll. Senise põhjal. Kuid Sakho oli ka ju esimeses mängust jube hea.

                                Lisaks on palju olulisem, et ära müüdaks Dean Ashton ja Andrew Johnson ning mõned Wolves\'i peerud kah.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X