320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Mis nendesse Premieris mänginud lätlastesse puutub, siis kanda kinnitanud pole seal minu meelest neist küll ükski. Stepanovs sai ikka napilt mänge ja nendes vähesteski tuli tal parajaid käkke sisse. Bleidelis mängis üldse ainult kaks mängu kolme hooajaga. Pahars on ehk vast ainsana endale mingil määral nime teinud, aga ta on samas jälle katki kogu aeg... Parandage, kui mul nüüd mõni kuuevarbaline veel kahe silma vahele jäi.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas vincent
      Mis nendesse Premieris mänginud lätlastesse puutub, siis kanda kinnitanud pole seal minu meelest neist küll ükski. Stepanovs sai ikka napilt mänge ja nendes vähesteski tuli tal parajaid käkke sisse. Bleidelis mängis üldse ainult kaks mängu kolme hooajaga. Pahars on ehk vast ainsana endale mingil määral nime teinud, aga ta on samas jälle katki kogu aeg... Parandage, kui mul nüüd mõni kuuevarbaline veel kahe silma vahele jäi.
      Rääkisin ikkagi Championshipist ehk siis endisest Nationwide\'ist. Silmas pidasin selliseid kuuevarbalisi nagu Stolcers, Kolinko, Rubins, Astafjevs (tema vist oli küll tase madalamal kui CCC). Ja kas Bleidelis ka polnud kusagil vahepeal laenuks? Võin ka eksida muidugi. Kõik eelpoolmainitust päriseks kanda ei kinnitanud, kuid üsna sagedasti esinesid oma klubide eest küll.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        OK, ma miskipärast madalamaid liigasid ei arvestanud . Siiski, nii Stolcersi kui ka Rubinsi hooajad Fulhamis ja Palace\'is olid parajad pettumused. Astafjevs oli jah Bristol Roversiga päris põhjas, vist lausa Conference\'i kukkumise piiri peal. Kolinko on neist enamvähem ainus, kes korralikke esitusi tegi ja suht pidevalt mänguaega sai. Aga ülejäänud meeste tasemest peaks Stjopa küll üle olema.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas vincent
          Aga ülejäänud meeste tasemest peaks Stjopa küll üle olema.
          Seda minagi

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Leeds chief executive Shaun Harvey has denied speculation linking the club with a move for Estonia international defender Andrei Stepanov.

            Harvey said: \"It is not a name we are familiar with, there is no player by that name involved with the squad.\"
            David, David, Don't sell Rio!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Leeds are a set of lying c**ts arent they

              Stepanov handed trial with Leeds

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Tüüpiline Inglise jalgpallis, ei taheta tõenäolist sihtmärki konkurentidele ette sööta enne, kui ise ollakse silm peale heidetud ja loobutud või leping sõlmitud.

                Kahju, et Stjopa oma esimese treeninguga üldse rahul pole. Selles valguses on vastikul konnal eriti õigus - Leedsil on vaja meest, kes oleks vormis ja kohe valmis väljakule spurtima.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Rõõmsad uudised ei taha otsa lõppeda. Burnley näol on leitud loll, kes laenas meilt hooaja lõpuni ühe mütsi mehe Rickettsi. Nende jaoks muudab olukorra eriti kurvaks asjaolu, et Super-Michael peab täitma siiani 12 väravat kobistanud Akinbiyi saapad. Mul on Burnley fännidest isegi natuke kahju, iseenesest täitsa sümpaatne sats.

                  Kui homme midagi üllatusliku ei juhtu, siis oleme selle akna jooksul saanud enda käsutusse Milleri, Bakke ja Wrighti, kellest viimane on umbes sama palju jelgpallur, kui NUFCi fännide poolt palavat armastatud Bramble. Esimesed kaks peaks aga CCC tasemel olema täielikud kunnid, ning nende lisandumine nüüd halvasti küll mõjuda ei tohiks. Vaadates konkurentide toimetamist ütleksin, et siiani oleme paberi peal olnud parimad.

                  Edit: Ahjaa, ühe vombatimehe saime ka, temast ei oska midagi arvata.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas rohelineKonn
                    Rõõmsad uudised ei taha otsa lõppeda. Burnley näol on leitud loll, kes laenas meilt hooaja lõpuni ühe mütsi mehe Rickettsi. Nende jaoks muudab olukorra eriti kurvaks asjaolu, et Super-Michael peab täitma siiani 12 väravat kobistanud Akinbiyi saapad. Mul on Burnley fännidest isegi natuke kahju, iseenesest täitsa sümpaatne sats.
                    Sa oled nii jõhker

                    Michael, ÄRA MINE!

                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      TRUSSIKUD JA RETUUSID KAPIST VÄLJA!

                      Wohoooo, poiskad-semud! Nüüd läheb alles lahti!

                      11. veebruaril kell 1 öösel: Leeds - Derby, Viasat Sport 2.

                      Kunas pidasite TEIE oma viimase pid˛aamapeo?

                      WOHOOO!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Mis te arvate, kelle vastu teeb Ricketts oma debüüdi Burnley eest ning kes teda häbistab? Pakun, et õiged vastused on Brighton ja Guy Butters.

                        Leeds - Derby peaks aga meie aja järgi telekast ametlikult olema siis 12. veebruaril hoopis. Ihihihii. Kuigi ma ei saa aru, kuidas see Viasatini jõuab, kui Sky ülekannet ei tee...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Eilse päeva pärl.

                          Duo urged to keep working Mon, Jan 30 2006 13:03
                          Kevin Blackwell has urged Michael Ricketts and Ian Moore to keep working hard as first-team places could be just around the corner. (More...)

                          Striker leaves Mon, Jan 30 2006 13:52
                          Striker Michael Ricketts has joined Burnley on loan for the rest of the season as a replacement for the departed Ade Akinbiyi. (More...)
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Tuhanded tahavad ju kuulata.

                            http://play.www.planetfootball.servecast.net/downloads/sky/leeds-link9357.ram
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              COMEBACK KING`S

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Darren Currie oli see olnud, kes come-backi tegi. Staadionile... liiklusest... poolajaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X