320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Kas Viasat vedas jälle alt või ma arvestasin ajaliselt valesti? Ronisin haigest peast nüüd Annelinna ja ei midagi, no ehk hakkab, loodame

    edit:

    3\' Leeds U. 0 - 0 Preston North End

    Aitäh Viasat, et meile jälle jama keerasid =(((

    edit2: Okei, see saade lõppes ära, nüüd näitas ka telekast, et hakkab, kuid veidi hiljem. 10 Minti jäi nägemata, aga no vähemalt näeb jea.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Ei keeranud keegi, mäng lihtsalt lükkus (nähtavasti seoses pealtvaatajate hulgaga) 15 minutit edasi. Niiet 6 minuti pärast hakkab pihta...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Krt, kus ma juba paanitsesin :P , Kaks korda posti vist. Häid võimalusi on olnud siiamaani mõlemal. Söödutrenni Leeds, söödutrenni...
        sigpic
        It's all about Football, Football and Nothing else.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Algselt postitas skint


          Mängujärgseks tujuparanduseks ka midagi... või kui minu käest küsida, siis oleks tegu pigem \"vihma käest räästa alla\" olukorraga:



          Aga eks me näe.
          õnneks on prestonNE treener totaalne idikas ja Skint anna hagu, peaasi, et puud otsa ei saaks

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Eile vahetasin vere alkoholi vastu. Hetkel tunnen ennast hästi, aitäh, kuna promill on veel kõrgel.

            Aga üldiselt läheme me Rünnoga kell 14.15 Nimetasse teist poolfinaali Watfordi ja Palace vahel vaatama. Tulge ka. Rünno lubas, et ta kitarri kaasa ei võta.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              See on tingitud arvatavasti sellest, et ma olen Leedsi suhtes pidevalt kahtlev ja pessimistlik, kuid mulle tundub et nii Palace kui ka Watford tegutsevad ründetsoonis palju paremini. Vähemalt esimese poolaja põhjal. Samas kaitseliin on neil Prestonist pasam.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Et siis Watford. Leedsist minema löödud meestega, kes mõlemad tagusid ühe koti Palace\'i võrku. Senusaalne. Niisugust kiirelt ja halastamatut lõpplahendust ma küll poleks osanud oodata.

                Nüüd on küsimus aint selles, et kes esmaspäeval võidab.

                Finaalis on igatahes pigem mängitav meeskond.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Rünno, kallike, ma valetasin sulle.

                  Võõrsil löödud väravad ei tähenda play-offides sittagi.

                  Ehk vabalt võib 0:0 ka jääda ja siis tuleb lisaaeg ja siis pendlad.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    et siis Hiiu pubi? kogunemine kolmveerand tundi varem? laud broneeritud?

                    kinnita Rünno
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Mulle jäi meelde, et Nimeta. Aga mulle ei jäänud paljud asjad meelde, nii et kinnita Rünno.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Lennufirma Estonian Air lõpetab lähikuudel otselennud Manchesteri ja Dublinisse, tihendatakse Estonian Air lennugraafikut kõikidele liinidele Skandinaaviamaadesse ja Kiievisse.

                        -- -- --

                        Leedsi siis edaspidi Londoni kaudu. Saabki rongis rohkem juua, et pärast seda hiinakasse kakerdada :P
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas rohelineKonn


                          et siis Hiiu pubi? kogunemine kolmveerand tundi varem? laud broneeritud?

                          kinnita Rünno
                          Kinnitan..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Algselt postitas Martin


                            Lennufirma Estonian Air lõpetab lähikuudel otselennud Manchesteri ja Dublinisse, tihendatakse Estonian Air lennugraafikut kõikidele liinidele Skandinaaviamaadesse ja Kiievisse.

                            -- -- --

                            Leedsi siis edaspidi Londoni kaudu. Saabki rongis rohkem juua, et pärast seda hiinakasse kakerdada :P
                            no aga see Manchester oli ikka üks rõve koht ka. vinnilised inimesed, okse lennujaama paraadukse kõrval, Madagaskari Riikliku Autobussikoondise tasemel teenindus ja Huddersfieldini leviv hais. mõni ime, et keegi sinna lennata ei taha.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              OK! Hea tulemus. Aga mis sel kohtunikul nende kaartidega oli? Mille järgi ta neid jagas?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas Cortez


                                OK! Hea tulemus. Aga mis sel kohtunikul nende kaartidega oli? Mille järgi ta neid jagas?
                                Enam vähem õiesti antud, Prestoni meestele jäi paar tükki andmata, nt. Nash Cresswelli olukorras. Mõlemad punased olid teenitud ja mehed selles ise süüdi.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X