320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Ma ARMASTAN LEEDSI!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Blah, kui tuju nii hea poleks, siis saadaks lihtsalt pikalt, kuid vastame siis kah. Oma väravad lõi Viduka viimase 9 mänguga. Pole just teab mis saavutus millega läbi hooaja vaadates kekutada, kuigi lõpu osas ilus ja tubli. Kiitus.

      Samas nagu öeldud - hooaja lõikes ikkagi nigel. Ei saa ikka nii, et ühes mängus topin viis ära ja siis neli mängu uimerdan lihtsalt ringi. Kuid vast võtab nüüd aru pähe kah ilusti. Üldiselt on sul need laused ka ilusti kontekstist välja rebitud ning kui seal juba Fowelrit mainiti, siis oli kindlasti tegu ajaga, mil see pakuke väljakul kenasti ringi veeres ning sulus passis, sest joosta ei viitsinud.

      Ja nagu ise näed, jäävad need kõik postitused ühe kuu sisse. Isegi vähem. Ja kindlalt oli tollal kama kolm milline eesliin parem, kui Viduka kasutamine.

      Ja muide, kust sa need 26 väravasöötu välja võtsid? Nin Charltoni vastu ta minu meelest küll söötu ei andnud.

      Seega - get your facts straight!

      Ja vastus kah: Peter Reid ning Paul Robinson. Nuff said.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Mul kah tuju hea, vastan siis kohe Martinile.

        Oma väravad lõi Viduka viimase 9 mänguga. Pole just teab mis saavutus millega läbi hooaja vaadates kekutada, kuigi lõpu osas ilus ja tubli. Kiitus.

        Vahet pole, millal lõi, peaasi, et lõi. Ja kui lõpus silme ees vaat\' et 1. divisjoni kukkumine... Loomulikult oleks Viduka pidanud varemgi sama šeff olema, kuid lõpus lõi ta oma väravad ära, Smith näituseks ei teinud sedagi.

        Samas nagu öeldud - hooaja lõikes ikkagi nigel. Ei saa ikka nii, et ühes mängus topin viis ära ja siis neli mängu uimerdan lihtsalt ringi. Kuid vast võtab nüüd aru pähe kah ilusti. Üldiselt on sul need laused ka ilusti kontekstist välja rebitud ning kui seal juba Fowelrit mainiti, siis oli kindlasti tegu ajaga, mil see pakuke väljakul kenasti ringi veeres ning sulus passis, sest joosta ei viitsinud.

        Ütleme siis, et kogus vormi.

        Ja nagu ise näed, jäävad need kõik postitused ühe kuu sisse. Isegi vähem. Ja kindlalt oli tollal kama kolm milline eesliin parem, kui Viduka kasutamine.

        Kuid milleks väärt meest sõimata - kõigil mõnikord kehvemad, siis jälle paremad ajad... Viduka pani lõpuks asjad paika ning näitas, kuidas Luukas õlut pruulib, teised austet & armastet liidslased ei teinud sedagi.

        Ja muide, kust sa need 26 väravasöötu välja võtsid? Nin Charltoni vastu ta minu meelest küll söötu ei andnud.

        Charltoni vastu andis kindlalt 1-0 söödu, mis läks statistikasse kirja - nimelt Smithile, kellelt pall läks edasi Kewellile. Igal juhul nii Marko kui Alan said söödu kirja - või vähemasti pidanuks saama...

        Seega - get your facts straight!

        Ja vastus kah: Peter Reid ning Paul Robinson. Nuff said.

        Edu, noor sõber!!!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Originally posted by viduka


          Ütleme siis, et kogus vormi.
          et sõi siis nagu hästi palju pirukaid??

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            oh martin, martin ... kui nüüd veel meelde tuletada seda vana mõttetut kobakäppa Ian Harte`i ...
            299195

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Ja kuidas need väravad löödi. Kewelli natuke käsi, Cole omavärav ja Viduka, noh ütleme natukene suluseisu. Oh, irony, irony..... BWAHAHAHAHAAAAAAAAAAA...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Sõi, jah, pirukaid. Jõi midagi peale kah. C\'e\'mon! Mis vahet seal on, Viduka-mees mängib siis, kui vaja. Ja siis ikka mängib nagu noor jumal... Ja ärgu tulgu mulle keegi ütlema, et Leedsis on viimase kolme hooaja jooksul Vidukast paremat meest olnud.

                Originally posted by eston#21


                Originally posted by viduka


                Ütleme siis, et kogus vormi.
                et sõi siis nagu hästi palju pirukaid??

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by viduka
                  Ja ärgu tulgu mulle keegi ütlema, et Leedsis on viimase kolme hooaja jooksul Vidukast paremat meest olnud.
                  paremat meest võibolla tõesti mitte, ei oska öelda, paremaid jalgpallureid aga küll ja veel ehk kindlasti.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Ok. Kes siis liidslastest parem jalgpallur? Minu seisukoht - Viduka. Sinu seisukoht - ??? Kes nimelt? Iga liidslase häid/halbu külgi võib arutada. Arutame... Kuid sa pole midagi sisulist öelnud.

                    Originally posted by SleepWalking


                    Originally posted by viduka
                    Ja ärgu tulgu mulle keegi ütlema, et Leedsis on viimase kolme hooaja jooksul Vidukast paremat meest olnud.
                    paremat meest võibolla tõesti mitte, ei oska öelda, paremaid jalgpallureid aga küll ja veel ehk kindlasti.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Originally posted by viduka
                      Ok. Kes siis liidslastest parem jalgpallur? Minu seisukoht - Viduka. Sinu seisukoht - ??? Kes nimelt? Iga liidslase häid/halbu külgi võib arutada. Arutame... Kuid sa pole midagi sisulist öelnud.
                      robinson, mills (kuigi jah, teistel positsioonidel mängivaid on raske võrrelda), dacourt (jutt oli ju ometi viimasest kolmest hooajast), kewell, ferdinand ... või olen millesti valesti aru saanud?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Tundub küll, et oled KÕIGEST valesti aru saanud. Kindlasti arvad muudki huvitavat. Aga arva edasi, minagi teen sedasama.

                        Originally posted by SleepWalking


                        Originally posted by viduka
                        Ok. Kes siis liidslastest parem jalgpallur? Minu seisukoht - Viduka. Sinu seisukoht - ??? Kes nimelt? Iga liidslase häid/halbu külgi võib arutada. Arutame... Kuid sa pole midagi sisulist öelnud.
                        robinson, mills (kuigi jah, teistel positsioonidel mängivaid on raske võrrelda), dacourt (jutt oli ju ometi viimasest kolmest hooajast), kewell, ferdinand ... või olen millesti valesti aru saanud?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Originally posted by Martin

                          Perse, isegi see ei morjenda, et ManU tiitli sai :P Aeg pidutsemiseks
                          lisaks siinkohal veel 1 mõtte, (õigemini tsitaadi)<- kui tsiteerida meie presidenti (Smutit):
                          tuju nii hea poleks, siis saadaks lihtsalt pikalt
                          tõepoolest& mina veel mõtlesin, et Leeds on selle vägiteo eest püsimajäämise ära teeninud...
                          kui võit Arse*cumi üle ei meeldinud, eks mänginud siis viiki... ManU-le sobiv tulemus oleks inimestele viimaseks vooruks palju põnevust jätnud \'joonealuse\' heitluse osas
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by viduka
                            Mis vahet seal on, Viduka-mees mängib siis, kui vaja. Ja siis ikka mängib nagu noor jumal...
                            oot-oot
                            et siis nagu liiga esimese 30 mängu jooksul ei olnud vaja mängida tal oma võimetele vastavalt ja võis lihtsalt veereda??

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              no, veeremise vahepeal on viduka see hooaeg löönud premieris 19 kolli, mis on tervelt 2 rohkem kui ühe teise paksu poisi kontol seni..:P
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Mitut \"veeremist\", sa, sõber, nägid? Ja kuidas Premiershipi teatud kolumbialaste \"veeremisega\" lood on? Nemad on kogu hooaja ainult \"veerenud\"...
                                Pükniline (s.o. kõhu kohalt) laienev kehakuju ei takista tõelisel tegijal mängu.

                                Originally posted by eston#21


                                Originally posted by viduka
                                Mis vahet seal on, Viduka-mees mängib siis, kui vaja. Ja siis ikka mängib nagu noor jumal...
                                oot-oot
                                et siis nagu liiga esimese 30 mängu jooksul ei olnud vaja mängida tal oma võimetele vastavalt ja võis lihtsalt veereda??

                                Kommentaar

                                Working...
                                X