320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eelpool mainitud seik pole aga härra sule võitlusvaimu vähendanud ning ta on kuraasi täis ja plaanib linna peale tulemist.

    Kommentaar


      õues kohisevad puud...

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Ma pean muidugi mainima, et kui ma eile õhtul Okule helistasin, siis oli tal takjana küljes jälle mingi uus eit. Ma ei saa konkreetselt aru, et kust ta neid võtab.

        Muidugi too eit oli eriti ebaviisakas. Jäta maha.
        Neiu ei olnud ebaviisakas. Ta lihtsalt ei ütle enne tere, kui pole teada saanud, kellele see läheb Peale selle on ta imekena nagu alati :P

        Lähen nüüd linnapeale Rünnot otsima.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          rünno on puu taga koos toomas hendrikuga

          Kommentaar


            Härrased englishmannid ei ole vabse kindlad, kas nad võtavad oma autosse 3 või 4 passengeri, kuna nagu inglastel kombeks sõidavad nad umbes sama väikse autoga nagu mina. Hummereid on vähem kui eestis. Nii et saaga jätkub ja tõenäoliselt sünnib otsus kohapeal meie pagasi suurust hinnates.

            Rünno, kuidas tervis on? Mul ei ole ...
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              ükskõik kui väikse auto me rendime - 4 troppi mahub ikka. ja me ei pea kõige väiksemat võtma.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Ma lasin pangas välja võtta viimase Londonist rongiga sõidu. Mäletan, et ostsin vist Tembule ka pileti. Edasi-tagasi. Kokku läks 154 naela ehk toona 3500 krooni. Kaks inimest siis.

                Selline lugu kah:
                What basically happened is that JC wanted evetyone to go to Portugal golfing over this break, and put it to Butler to ask the team what they wanted to do.
                Butler went away, cam back and said that no f**ker wanted to go on this golfing trip and so told JC the decision. So they didnt go.
                After this Derry heard about it and was f**king fuming with Butler as he didnt even say out to the lads.
                So Derry went round with a pice of paper and asked the rest of the tem if they wanted to go golfing and 90% did, the ones didnt were the sqaures like Lewis so im told!!
                Derry handed this to JC and Butler found out about it. Butler sent a text to Blake basically sayin u backstabbing c**t, as Blake wanted to go on the trip and Butler didnt.
                Sounds pretty bad IMO and the camp is split thru Butler, and only Buler.
                Also in training yesterday, Butler went thru Foxe, right thru the back of his calf, and it nearly kicked off another fight. Foxe got up and said aren't u gunna say sorry??, and Butler told him to f**k off. As yo can guess there was a 50-50 not so long after it and app they went in like Keane/Haaland to win a meaningless ball on the training ground.
                If its like this with Butler caling the shots i dont hold much hope for us doing much this yr!!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Luureandmed Easyjeti personali kohta ütlesid, et meie peamine reisisaatja pidi olema väga kompu, kuid samas ei lase ta endale pähe istuda. Mida teeme?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    tehke siis pilti kah

                    Kommentaar


                      Me Konnaga uurisime eile auto rentimise võimalusi.

                      Tulemus on selline, et me rendime KINDLASTI ühe auto, mille hinnaks oleks kokku 2200 krooni ehk 550 krooni näkku, pluss bensiin. See auto oleks meie käsutuses kõik viis päeva ja me saame sõita ühest lennujaamast ja jätta ta teisse lennujaama.

                      Küsimus on nüüd selles, et kas me rendime ka teise auto või eelistavad mõned meist Oku sõpru või alternatiivseid liikumisvahendeid? Palun vastu kajada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kusjuures tõesti kajage. Võib-olla kutsun ainult ühe tüübi siis autoga. Praegu on minu sõpsi auto peal siis mina ja meelik (eeldasin lihtsalt)?

                        Mis see 550 eeki näkku on viis päeva kokku või? Jube odav ju. Ja seda et ... tagasi tuleks mina ka autoga :P
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          kui rendikas on ca 100 eek näkku - st. olematu summa- siis olen nõus.. aga mina ei sõida.. Oku sõpradega võin kah sõita... rongiga võin kah sõita.. ja isegi bussiga. Pange mind kuhugi ära ja andke teada..

                          Kommentaar


                            rongiga sõites on aja- ja närvikulu ilmselt väiksem..

                            Kommentaar


                              sel juhul tuleks võtta 2 autot. ühte juhin mina ja võtan veel 3 inimest peale,kellest kaks on eeldatavasti martin ja liis.

                              igati normaalne oleks võtta 2 autot ja jagada see 4400.- lihtsalt seitsme peale ära (630+pens). samuti oleks jube lihtne, kui oku sõpru transpordil ei kasutaks ja läbustaks nendega koos alates Leedsist. sel juhul oleks oku igati sobilik teist autot juhtima. saab hakkama küll. samuti ei tekiks sel juhul arutelu, et kuidas ikkagi raha jagada, kuna osad maksid midagi oku sõpradele jne.

                              kui oku läheb kindlasti oma sõpsidega, siis meie võimalused ahenevad. keegi nimelt peab olema nõus seda teist autot juhtima, ning seda kohe alates esimesest päevast. kui oku, martin, liis ja rünno alguses kindlasti ei sõida, siis peaks teise auto juht leiduma tandemist meelik-gamer. suudate kokkuleppele jõuda?

                              ühesõnaga, mina olen endast parima andnud ja saanud Avisest väga sõbraliku pakkumise. ise ei saa ma teha midagi enamat, kui juhtida ühte autot. kui te suudate kuidagi kokkuleppele jõuda, siis võtaks kaks. kui ei suuda, siis läheme neljakesi autoga ja ülejäänud 3 oku sõpradega. tagasi peavad sel juhul ülejäänud 3 ise vaatama, kas tulevad bussi, rongi või millegi muuga. ühe otsa autorent osutus rõvekalliks ja sellele pointi ei ole.

                              2 auto võlu oleks veel see, et meil oleks suht suur vabadus soovi korral kuhugi sõita. ja hargneda näiteks osad golfiväljakule ja teised Korovasse jne jne. ütlesin juba ära, et ühe võtame kindlasti. ja autoks on manuaaliga Clio.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                tehke siis pilti kah
                                Tola, tänapäeval tehakse ikka videosid, et eriti piinlik oleks
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X