320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile WBA kommentaatorid kiitsid igaljuhul Nichollsit taevani ja ülejäänud väljaanded kiitsid Leedsi fänne taevani.

    Kommentaar




      killa




      Tegelt on pohhui, ta oli ikka väga saast.


      Matthew Kilgallon has joined Sheffield United for £1.75m rising to £2m with a 20 per cent sell-on clause.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Matthew Kilgallon has joined Sheffield United for £1.75m rising to £2m with a 20 per cent sell-on clause.
        Tjah. Selle raha eest saab veel neli äput klubisse osta ja äkki isegi relegatsioonist pääseda.

        Killa for Villa!
        David, David, Don't sell Rio!

        Kommentaar


          selle aasta esituste põhjal on 2m selgelt overrated. mina tegelikult ei saa aru, miks blundid ta ostsid. premieri ta praegusel hetkel ei kõlba ja nendel on vaja meest kes kõlbaks täna ja kohe. ma saaks aru, kui killa ostaks mõni premieri keskklassi tiim, ning üritaks kasvatada temast normaalse mehe, sest potentsiaali tal on.

          kui leeds ostaks kasvõi poole selle raha eest premieri rejecte, siis oleks kõik väga tore. paraku oletatakse, et leeds ei osta mitte kedagi. mina tahaks olla optimist, aga seda on meie silme ees oleva info põhjal väga keeruline teha. kui meil oleks plaanis kulutada näiteks milku, siis oleks nagu pointless palgata selle tasemega mehi, nagu viimastel päevadel palgatud on.

          aga unistada ju ikka võib. näiteks ühest toredast vanurist keskkaitsesse ja paremwingerist. ning healy müügi korral kõlbaks mõni kabbataoline mees vabalt. oh, ja kuidas ma unustasin. väravavaht, kes on küll mängu kõige vähem mõjutav mees, on meil siiski väärt esindama vaid Leedsi YMCA teist esindust.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Ma avastasin, et ma kirjutasin viimati siia teemasse viimate 21.november. Tsau, poiskad!
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Tore Flo on küll hea uudis. Nagu intekaski näha võis siis mees on vägagi indu täis. Ootame siis hullu.(Y)
              sigpic
              It's all about Football, Football and Nothing else.

              Kommentaar


                Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                Tore Flo on küll hea uudis. Nagu intekaski näha võis siis mees on vägagi indu täis. Ootame siis hullu.(Y)
                ainus kellele flo liitumine liidsiga oli tore uudis, oli ilmselt tore andre ise

                mõttetu mees

                ja tsau, oku! tere tulemast tagasi!
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                  ja tsau, oku! tere tulemast tagasi!
                  täiendaksin seda mõtet omalt poolt veel sõnadega: "..ja aitäh selle sisuka postituse eest!!!"
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    täiendaksin seda mõtet omalt poolt veel sõnadega: "..ja aitäh selle sisuka postituse eest!!!"
                    ole lahke rk! teie jaoks pole mul kahju oma väärt aega kulutada

                    ikka aitan ja ütlen sõna sekka kui olukord nõuab
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      mid huvitab ainult üks asi.. kas ja kuhu kulutatakse see 2+2 milli.

                      Kommentaar


                        Pigem oli konn minu postituse sisukusega ilgelt rahul. Tegin siis teise postituse veel :P
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Mulle meeldib Leedsi teemat lugeda väga. Sest siit saab niipalju toredat informatsiooni. Informatsiooniga aga saab targaks. Ja siis ma võin öelda, et olen tark mees.
                          Aga postitan ma siia ilmselt esimest korda. Olge tervitatud kõik, kes mind tunnevad.
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            kas siin kuskil on mingi sanderländi meesfännide pesa väää?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas indrek Vaata postitust
                              Aga postitan ma siia ilmselt esimest korda.
                              VALETAJA!!

                              Sajets 6 PraS 6 dimaggio 6 indrek 6 H.M Murdock 6 Ander_A 6 malagar 5

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                kas siin kuskil on mingi sanderländi meesfännide pesa väää?
                                yeah! sack the board! we're takin' over
                                Jalgpallihaigla liige
                                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                                Kommentaar

                                Working...
                                X