320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas skint Vaata postitust
    Kuidas sa seda tegid?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vaata, on teema, on teema alustaja, on reiting, on viimane postitus, on vastused, on vaatamised. Vaatamised on ilma lingita, vastused on lingiga. Hetkel on seal number 3,407, pärast minu postituse tegemist nähtavasti 3,408. Vajutada tuleb sinna peale ja ilmub aken, mis ütleb:

      Martin 838 rohelineKonn 450 runno 425 oku 389 eston maravilha 222 skint 154 meelik 75 gamer 74

      Oolraiit, Matu, sa juhid. Ma olen kuues. Varsti okust ka möödas. Wiii.

      Kommentaar


        jube seks featuur. igasuguseid põnevaid asjaolusid selgub. näiteks see, et Smutovil pole internetivälist elu ja et McNamara on postitanud Ebaterve Huumori alla
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Lihtsalt leidsin Waccoest sellise laheda video ... http://www.youtube.com/watch?v=2EPYZKWVpPI&NR
          Olid ajad :P
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Birmingham teeb lolli nalja. Kuna meeskond on vigaseid täis, siis keerati väljakuuendamine metsa ja nüüd tahavad mängu edasi lükata.

            Kommentaar


              Alan Thompson võib päästa maailma

              Kommentaar


                Keskmise vanusega paneme küll asja kinni.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  praegu on komandanditund.. Muidu olen vanade osas endisel seisukohal

                  Kommentaar


                    Täpselt aasta eest täna kaotas Leeds Brightonile. Esimene oli ka pärast mängu kolmandal kohal, Brighton seevastu jäi play-off-kohast kõigest 16 punkti kaugusele...

                    Olid alles ilusad ajad.

                    Kommentaar


                      ja varsti juba ongi Leeds esimene aga aint tagant poolt.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Mulle meeldib see, et vähemalt viimase kahe postituse puhul on sõna võtnud korralikud analüütikud. Tänud sisutiheda panuse eest!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          ja varsti juba ongi Leeds esimene aga aint tagant poolt.
                          Kes Sa oled?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            ja varsti juba ongi Leeds esimene aga aint tagant poolt.
                            lubage Teid kõigi eesti valgete nimel tänada selle süvaanalüüsi eest!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              mis mina sinna parata saan et Leeds hetkel lihtsalt on nii kehva??tegelt poleks peale eelmist hooaega arvanud et mõni võib nii põhja langeda.a ega ma seda pahaga õelnud aga asi u nii saab olema.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ja nüüd kõik hullult rõõmustame, sest kurvastamise aeg on möödas.

                                According to transfer rumours net these are the suspected Leeds targets etc.


                                Leeds United

                                In
                                ...Richard Wright (Everton, Bosman)
                                Kas seesama, kes kunagi Ipswichi Premieri tõusta aitas, jõudis koondise kolmandaks puurivahiks ja siis Arsenalis kuulsusetult hääbus?
                                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X