320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuulsusetult hääbus siiski evertonis

    Kommentaar


      richard wright, played ok, made a few high profile blunders and left because he couldnt break in as first choice keepr because of seaman

      see on päris adekvaatne kirjeldus, millele wal oma hinnanguga on lähemal,
      väga valusaid murdumishetki võis tv otseülekannetes näha (need vähesed korrad, mis ta platsile sai)
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        FLO sai ka siis jala valgeks aga ei aita ka tema teid.kurb vaadata kuidas üks kunagisi sümpaatsemaid teame põhja vajub.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Igaljuhul WBA kommentaatorid olid täielikud vingujad, päris huvitavaid "kilde" lendas nende suust valgete suunas.

          Kommentaar


            Thompsoni löök oli ilus. Teine poolaeg oli ilus. Mäng oli sitt. Las Rünno analüüsib
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Thompsoni löök oli ilus. Teine poolaeg oli ilus. Mäng oli sitt. Las Rünno analüüsib
              Persses ütlen ma teile. Persses.

              Rünno õnneks ei mäleta mängu.
              David, David, Don't sell Rio!

              Kommentaar


                Leeds boss Dennis Wise could face charges after the Football Association confirmed he was reported by the referee after the defeat to West Brom.
                BBC Rado Leeds reports that Wise appeared to strike Baggies striker Diomansy Kamara as he left the pitch.

                Wise reacted to the time the Baggies striker took leaving the pitch when subsituted late in the 3-2 defeat.

                The FA will now consider referee Neil Swarbrick's report and video evidence before deciding whether to charge Wise.
                David, David, Don't sell Rio!

                Kommentaar


                  GUSTAVO!

                  Sullivan

                  Sa
                  Foxe
                  Trialist (?)
                  Lewis

                  Blake
                  Poyet
                  Einarsson
                  Carole

                  Kandol
                  Moore.

                  Trialistiks on kindlasti Dan Petrescu kelle juhitava tiimi vastu siis mäng on, vanust pole kah kõige rohkem (39 vist), nii et sobib

                  ....

                  Ja tulemuseks UNIREA -LEEDS 3-0

                  ....

                  Küproslaste vastu 1-1 ja värava lõi Gus.

                  Kommentaar


                    ma olen nii erutunud, sest eurovisioni esimesed kaks laulu olid rängad pasad. igatahes - järgmise nädala vaatamine minu juures! tehke kalender puhtaks ja kobige kohale, mingi astol lilla fänni võib ka perega kaasa võtta.

                    Diil? TEHTUD?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Kaiser Chiefsi uus lugu Ruby on päris hea, ehk võiks hoopis nemad Eurovisioonil osaleda. Ehkki tolle võistluse karmid ja selgepiirilised reeglid tõenäoliselt seda liigse seose tõttu LAViga ei võimaldaks. Ongi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        ma olen nii erutunud, sest eurovisioni esimesed kaks laulu olid rängad pasad. igatahes - järgmise nädala vaatamine minu juures! tehke kalender puhtaks ja kobige kohale, mingi astol lilla fänni võib ka perega kaasa võtta.

                        Diil? TEHTUD?
                        mul suht kauge tulla järgmine nädalavahetus..kardan, et ei saa osaleda..

                        Kommentaar


                          Mart Poom pooleaastase laenulepinguga Leedsi! Promotsioon, siit me tuleme!
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Kiraly ja relegatsioon? Ei?

                            Kommentaar


                              Pärast Kiralyga hirmutamist on Stack täitsa tore juba. Olgugi, et väravavahi rolli mängus ei tohi eriti üle tähtsustada, oli meie oma siiski liiga halb. Ei hüpanud enam põrmugi - lihtsalt vajus külili.
                              Jack of all trades, Master of nuns

                              Kommentaar


                                Sügisel Leedsis.
                                Kõigi meile löödud väravate puhul sai tõdeda - "suhteliselt tagasihoidlik tõrje Sullivanilt".
                                Juba nagu Scott Carson oma parimatel päevadel - hüpata tasub alles siis kui pall on sust kindlalt möödunud. Muidu võib veel juhtuda, et saad selle kätte.
                                David, David, Don't sell Rio!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X