320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    loll kiidab

    Kommentaar


      "Mmmm, Sepp Blatter forgot to mention the real reason that we've clawed our way back... The fans. Loyal throughout and always turned out at Elland Road no matter what!! That's the real life-blood of The Mighty Mighty Whites!! And that's why we will always be marching on together!! Leeds Leeds Leeds!!"

      That's the spirit!
      David, David, Don't sell Rio!

      Kommentaar


        Sita mängu sitad väravad.

        Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          oojaa, ma käisin sünnipäeval, ning mu keha on pisut nõrk. nüüd aga lööb diiselmootor nurru, ning teel koju on kõike hea meenutada. hea et sain rooli taha kupatada Vanderselli, kellega ma ka vahekorras olin. ja nüüd teel koju on kõike hea meenutada... sõber sule rünts oli sünnipäevalaps, ta sai jälle aasta vanemaks, ja ma võtsin viina, viina...
          Jack of all trades, Master of nuns

          Kommentaar


            suhtelislt lõdva mehe suguelundiga võideti seekord Walsalli au ja uhkust. hoolimata pooledi kitkutud Falklandi kalkunist jätkab argentiinlane Becchio oma häid esitusi Leedsi värvides, olles seekord avavärava autoriks. ülejäänud kaks lisas Fabulous Fab, kes on hetkel pika puuga andekaim inglasest noormängija väljaspool premieri. kahju, ta oleksvõinud pisut aeglasemalt areneda, nüüd on oht et ostusurve jaanuaris osutub vastupandamatuks.
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
              oojaa, ma käisin sünnipäeval, ning mu keha on pisut nõrk. nüüd aga lööb diiselmootor nurru, ning teel koju on kõike hea meenutada. hea et sain rooli taha kupatada Vanderselli, kellega ma ka vahekorras olin. ja nüüd teel koju on kõike hea meenutada... sõber sule rünts oli sünnipäevalaps, ta sai jälle aasta vanemaks, ja ma võtsin viina, viina...
              Loodetavasti mul oli sama hea kui sul. Aga kas Ämblikmehe juures ka käisid?
              Supplies!

              Kommentaar


                Nagu Smutt armastab öelda ... Väravad ka

                Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                  Loodetavasti mul oli sama hea kui sul. Aga kas Ämblikmehe juures ka käisid?
                  muide, me leppisime kokku, et läheme sel nädalal. halloo, mäletad? mul on isegi tasuta piletid. ning nüüd tekib mul küsimus, et kas sa siis mu emaili ei saanud?
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Sain, sain. Sain ka pileteid. Aga seda võib näiteks homme arutada.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      FA Cup-i mäng mingis sellises kanalis nagu Setanta 1. Reede 7 nov. 21.45
                      On mõtteid? Kalevit ei ole veel kätte saanud

                      Kommentaar


                        mollys peaks nägema

                        Kommentaar


                          Kui keegi Sopcasti või Antsu lingi tänasele mängule leiab siis võiks mulle ka visata. Tegin formati ja kõik bookmarkid ka kadunud. Tänks!
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            üritan camecasti enam mitte jälgida
                            Bladi Harding

                            Kommentaar


                              Bradley Johnson?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas skint Vaata postitust
                                Bradley Johnson?
                                tavalises olukorras oleksime ilmselt ahastanud, aga selle vastase vastu sobis.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X