320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei teagi nüüd kas naerda hüsteeriliselt, rääkida midagi karmavõlast või hakata uskuma, et järjepidev needmine võib anda tulemuse.


    http://www.this-could-not-have-happened-to-a-nicer-fella.com
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Mida kõike second-hand poodidest ei leia.

      Sellist VHS-i nägin Tartus seal Riia tnv.-l Illusiooni ja Raatuse vahel.

      Kommentaar


        Algselt postitas varix Vaata postitust
        Mida kõike second-hand poodidest ei leia.

        Sellist VHS-i nägin Tartus seal Riia tnv.-l Illusiooni ja Raatuse vahel.
        Glory Years ja 10 aastat? Kaheldav. Üks-kaks oleks loogiline. Tundub olevat tavaline piraattoodang.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Uus Maradona tõi täna jälle võidu.

          Väike kokkuvõte:
          Eelmine hooaeg - 15 mängu, nendest 12 võitu, 2 viiki ja 1 kaotust ning kokku 23 punkti.
          Praegune hooaeg - 15 mängu, nendest 9 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust ning kokku 29 punkti.

          Seega pole väga hull seis.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Uus Maradona tõi täna jälle võidu.

            Väike kokkuvõte:
            Eelmine hooaeg - 15 mängu, nendest 12 võitu, 2 viiki ja 1 kaotust ning kokku 23 punkti.
            Praegune hooaeg - 15 mängu, nendest 9 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust ning kokku 29 punkti.

            Seega pole väga hull seis.
            noh, tuleb veel arvesse võtta, et eelmise hooaja algus oli suisa tavatult hea, ning hoolimata hooaja teise poole tagasihoidlikust vormist, mängiti kokkuvõttes end täiesti veenvalt automaatse promotsiooni positsioonile. seega võiks isegi öelda, et seis on päris hea. liiatigi võiks mingil hetkel hakata efekti andma ka konkurentidest pikem pink.
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              eenoki pikem pink hakkab kindlasti mingil hetkel efekti andma.

              Kommentaar


                Persetuul to the rescue!?!?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Becchio for Argentina

                  Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    mõnus askeetlik klipp. ei lasku mõttetutesse toretsevatesse aeglustustesse.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Will he then?
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        lähme siis reede õhtul välja?

                        Noorsandi eest olla 6 pakutud, see lükati tagasi.. Arsenaliga siiski läbirääkimised jätkuvad.. vist..
                        6+ tegelt rahuldaks. lihtne matt näitab, et selle eest saab nii mõnegi millise jõmmi ja sellest piisaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas runno Vaata postitust
                          lähme siis reede õhtul välja?

                          Noorsandi eest olla 6 pakutud, see lükati tagasi.. Arsenaliga siiski läbirääkimised jätkuvad.. vist..
                          6+ tegelt rahuldaks. lihtne matt näitab, et selle eest saab nii mõnegi millise jõmmi ja sellest piisaks.
                          fännid kipuvad arvama, et aus summa oleks säärane, mis võimaldaks treeningkompleksi tagasi osta. kuna aga omandisuhtel on Leedsi puhul niikuinii üks natuke keerulisem teema, kui mina olen võimeline aru saama ja puudutab riike, millest me kuulnudki pole, siis tegelikult sobis mulle väga KB eilne steitment, milles ta deklareeris, et Fabulous Fab mängib kindlasti peatselt Premieris, aga seda Leedsi ridades.


                          muidugi lähme välja
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            see meenutab mulle tööalaselt mõne müüja suhtumist, kes müüb asja mitte selle väärtuse aga selle järgi, palju tal raha vaja on..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas runno Vaata postitust
                              see meenutab mulle tööalaselt mõne müüja suhtumist, kes müüb asja mitte selle väärtuse aga selle järgi, palju tal raha vaja on..
                              tegelikult vedas nüüd alt minu väljendusoskus. pigem mõeldi siiski seda, et kui saadud raha ei läheks onu Keni teise taskusse, vaid kui selle eest ostetaks tagasi Thorp Archi treeningkompleks, siis oleks asjal mingit jumet.

                              kunagi oli ju mingi säärane müük, kus mingi legend müüdi kuhugi, et üle ehitada tulekahjus hävinenud tribüün. noh see oleks umbes samamoodi.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                "Former United defender Ian Harte, now a free agent, has been training with the club and played in a behind-closed-doors game against Nottingham Forest on Tuesday."

                                .oO
                                Välejalg on tagasi.
                                David, David, Don't sell Rio!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X