320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Leedsi väravad Boro vastu.

    Super Sakho
    Zoom Lightning Camara
    Pieman does it!

    Enjoy!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Superkena Martin!

      Tahtsin just ettepaneku teha, et koguks kokku kõik Leedsi sel hooajal löödud väravad. Pärast lastelastele ka hea näidata kuidas lootusetust seisust Euroopasse saadi

      Kas Smithy värav Skunkide vastu ka kusagil ripakil on?
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Kahjuks ei ole

        Ülejäänud üritan kokku koguda ning topin siia siis järjest üle kah - kui huvi pakub.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Oku, kui sa Bulgaaria mängu tuled Tartu kaema, siis võin sulle kõigi Leedsi mängude highlight\'id äää näidata, need mul arvutis ilusti olemas pikkade klippidena.

          Samas ma ei tea, kas nad teiste arvutite peal töötavad.

          So, seeya around
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            LEEDS
            In: Didier Domi (Paris St Germain, loan), Jody Morris (free), Zoumana Camara (Lens, loan), Lamine Sakho (Marseille, loan), Salomon Olembe (Marseille, loan), Jermaine Pennant (Arsenal, loan), Cyril Chapuis (Marseille, loan), Roque Junior (AC Milan, loan).

            Out: Danny Milosevic (Crewe, loan), Harpal Singh (Bury, loan), Jacob Burns, Thomas Newey (both released), Harry Kewell (Liverpool, £5m), Olivier Dacourt (Roma, £3.5m), Shane Cansdell-Sherriff (AGF Aarhus), Richard Fidler (Ossett Town, released), Paul Okon (released), Stephen McPhail (Nottm Forest, loan), Danny Mills (Middlesbrough, loan), Matthew Kilgallon (West Ham, loan), Harpal Singh (Bury, loan), Nigel Martyn (Everton, nominal).
            ----------
            niih, transfer window on nüüd siis selleks korraks otsas. sel puhul võiks korra vaadata, et mis siis nagu tegelikult korda saadeti.
            ennekõike tuleb aru saada, et klubi on pankroti äärel ja üleminekutest tuli ka sel suvel rohkem teenida, kui kulutada. otseselt üleminekutest tuli raha planeeritust vähem, suuresti tingituna Kewelli manöövritest. samas õnnestus ilmselt säästa pisut üle 100000£ iganädalast palgaraha, mis võimaldas suhteliselt riskivabalt palgata 8 uut mängijat. siin tuleb arvesse võtta, et Dacourt polnud palgal ka juba elmisel aastal. Need 8 uut mängijat saavad oletatavasti mõnevõrra vähem palka, kui lahkunud/laenatud seltskond, kuid see vahe pole ilmselt oluline.

            eelmise hooaja lõpus näis mulle, et võistkonda tuleks hakata tugevdama umbes sellises järjekorras: rämedalt taklav keskpoolik, vasakkaitsja, keskkaitsja, ründav parempoolik. sellele lisandus veel kewellist jäänud tühimik. müümist oleksin alustanud kõrgepalgalisest Robinsonist ja sellest inferioorsest seltskonnast, kes lahti lasti ja välja laenati. aga nagu öeldakse, beggars can\'t be choosers. Harry pani meile natike türa ja Mills oli ilmselt oma kõrge palga ohver. Ülejäänute lahkumine mind nukraks ei tee. Martyn oli ilmselt hea eeskuju nooretele, aga samuti liiga kõrgepalgaline.
            uute mängijate nimekiri paneb mind küll kohati nõutusest käsi laiutama, kuid on ometi loogilisem, kui Tel\'i omaaegsed manöövrid. Morris on täpselt sedasorti mees, kellest pärast Bowyery ja Dacourti lahkumist puudust tunti. ilmselt küll mitte päris nii hea, aga sobib vähemalt puslesse. Sakho oli sundkäik pärst Kewelli lahkumist ja siiamaani õnneks ka igati tibens vend. Domist loodeti ilmselt seda, mida viimastel aastatel ka paljudelt teistelt - et ta oleks Hartest parem vasakkaitsja. pole just liiga palju nõutud, aga tundub, et see onu on meile pettumust valmistamas. tore oleks kui ta mind järgneva 9 kuu jooksul ümber veenaks. Camara ja Pennant on samuti igati loogilised täiendused ja minu arust ka kaks õnnestunumat tehingut siiani. Kahjuks ei tea ma Pennanti lepingust midagi täpsemalt, kas tema suhtes on ka ostuoptsioon või vähemalt mingit sorti kokkulepe? Nõrgema vastase vastu igatahes imehea äärepoolik, kuid tema võime kaitset toetada on võrdlemisi piiratud. Roque Juniori palkamine võis olla tingitud murest vasakkaitse ja Radebe pärast. lisaks rahustas mind see tehing ka seetõttu, et sellise palgaga mehe laenamine annab märku finantsseisu mõningasest stabiliseerumisest. oletan, et nüüd siirdub Matteo vasakkaitsesse, kus ta sel hooajal ka juba mänginud on ning keskkaitse paari moodustavad Junior ja Camara. Olembe ja Chapuis on loogilised täiendused positsioonidele, kus pink on võrdlemisi lühike, kuid mingit seisukohta ma nende kohta küll võtta ei oska.
            minu nägemuse kohaselt võiks parim rivistus näha välja selline:
            Robinson
            Kelly-Camara-Junior-Matteo
            Pennant (Bakke)-Morris-Johnson-Sakho
            Smith-Viduka
            Bakke tervislik seisund on hetkel vist ka klubi jaoks mõistatus. Radebe ja Batty suguste meeste olemasolu mõjub loodetavasti vähemalt võistkonna vaimsele poolele positiivselt olgugi, et see pole klubile kuigi odav lõbu.

            igatahes, kui seda seltskonda paberi peal vaadata, siis muret relegatsiooni pärast ma küll ei tunne. vaatamata sellele, et enamus ennustusi kuulutavad Leedsile kadu.
            samas on sellise muukeelse bande võistkonda sulandumine muidugi omaette küsimärk. ehk et kuidas prantsuse neegrid suudavad end motiveerida mängima \"jaanuaris -2 kraadiga Boltoni pooltühjal Reeboki staadionil\", nagu keegi siin kunagi tabavalt kirjutas.



            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              assa!!! need Middlesbrough vastu löödud väravad tegid ikka tuju heaks küll! See Jermaine Pennant on ikka asjalik!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Väravavahtid
                Tulid - N/A
                Läksid - Martyn

                Kaitsjad
                Tulid - Sammi, Camara, Roque Junior, Domi
                Läksid - Mills, Kilgallon, Lucic, Bravo, Cansdell-Sherriff

                Poolkaitse
                Tulid - Pennant, Olembe, Morris, Sakho
                Läksid - Burns, McPhail, Okon, Kewell, Dacourt

                Ründajad
                Tulid - Chapuis
                Läksid - Harpal Singh

                Originally posted by rohelineKonn
                müümist oleksin alustanud kõrgepalgalisest Robinsonist ja sellest inferioorsest seltskonnast, kes lahti lasti ja välja laenati.
                Robinson earns peanuts nagu öeldakse, et tema palganumber pole teab mis suur. Peaks sama palju teenima kui Martyn, kes nüüd Leedsist lahkunud on. Seega ei ole tegemist mitte mingisuguse erilise palgaga. Probleemiks oli see, et ta tahtis juurde.

                Martyn oli ilmselt hea eeskuju nooretele, aga samuti liiga kõrgepalgaline.
                Lihtsalt üleliigne teades, kes Leedsis varus on ning lisaks veel noortes peale kasvamas. Väravavahtide pärast ei ole küll vaja eriti muret tunda.

                Kahjuks ei tea ma Pennanti lepingust midagi täpsemalt, kas tema suhtes on ka ostuoptsioon või vähemalt mingit sorti kokkulepe? Nõrgema vastase vastu igatahes imehea äärepoolik, kuid tema võime kaitset toetada on võrdlemisi piiratud.
                Alguselt siis 2 kuud, edasi pikendus kuule ning võimalus aastaks. Samas peab tema ostmine olema top priority. Täiesti raudkindlalt. Nõrgemate vastaste vastu? Helloooooo. Juba Boro mängus jäi tema arvele KÕIK kolm väravasöötu. Nuff said. Now sign him up!

                Roque Juniori palkamine võis olla tingitud murest vasakkaitse ja Radebe pärast. lisaks rahustas mind see tehing ka seetõttu, et sellise palgaga mehe laenamine annab märku finantsseisu mõningasest stabiliseerumisest.
                See on tore tehing, kuid mitte seetõttu, et me nüüd jube rikkad oleks, vaid seepärast, et väidetvaalt maksab AC Milan KOGU Juniori palga. Pakutakse varianti, et nad said vastutasuks mõne Leedsi mängija ostmiseks (Viduka?) esmaõiguse.

                oletan, et nüüd siirdub Matteo vasakkaitsesse, kus ta sel hooajal ka juba mänginud on ning keskkaitse paari moodustavad Junior ja Camara.
                Matteo on tore poiss, kuid vasakkaitsesse ta ei sobi. Nõustun nendega, kes väidavad, et seal ta liigub liiga palju keskele ning jätab ääre suht vabaks. Seega - keskkaitsesse koos Zoomiga. Las Dom olla seal, kus teda vaja on - kaitseliini juhendamas.

                Olembe ja Chapuis on loogilised täiendused positsioonidele, kus pink on võrdlemisi lühike, kuid mingit seisukohta ma nende kohta küll võtta ei oska.
                Olembe on loodetavasti taaskordne masterstroke, sest sellist mängijat, kes nagu väljakut kah näeb ja suudab trikitada. Ok, ütleme, et omab lihtsalt creativity\'t, on tõsiselt vaja. Helloooo Pennant :P

                Rivistusest:
                Robinson
                Kelly-Camara-Matteo-Domi
                Pennant-Morris/Johnson-Olembe-Sakho
                Smith-Viduka

                Vot siis nii. Relegation? WE ARE LEEDS! WE FEAR NO RELEGATION!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by rohelineKonn
                  Kahjuks ei tea ma Pennanti lepingust midagi täpsemalt, kas tema suhtes on ka ostuoptsioon või vähemalt mingit sorti kokkulepe?
                  Pennant on laenul aasta lõpuni (arsenali lehekülgede andmetel), mingit ostuoptsiooni ega muud varianti lepingus ei ole. Eksisteerib võimalus, et laenu pikendatakse siis hooaja lõpuni aga kaugem tulevik on Arsenaliga seotud.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Originally posted by Martin
                    Nõrgemate vastaste vastu? Helloooooo. Juba Boro mängus jäi tema arvele KÕIK kolm väravasöötu. Nuff said. Now sign him up!
                    ei no Leedsiga võrreldes ongi ju Boro \'nõrgem vastane\'. pigem olen mures selle pärast, et kuidas see Pennant nüüd ikkagi Giggsi, Pires\', Kewelli ja nende tagant tõusvate kiirete kaitsjate katmisega toime tuleb.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      ma siin vaikselt mõtlen, et peaks Ellan Roadil ise ära käima(siis võiks rahus surra). Kas keegi on juba käinud, Või mõlgutab samu plaane?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        peaks mainima, et sa just eriti vaikselt ei mõtle .. lausa kolme postituse vääriliselt.

                        Aga põhimõtteliselt oleks tore yldse inglismaale staadionituur ära teha.

                        Keegi võiks odava plaani koostada.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Originally posted by Tihane


                          peaks mainima, et sa just eriti vaikselt ei mõtle .. lausa kolme postituse vääriliselt.

                          Aga põhimõtteliselt oleks tore yldse inglismaale staadionituur ära teha.

                          Keegi võiks odava plaani koostada.
                          jah palun non-league klubide tuur ei tohiks palju maksma minna ja neid staadione on suht tihedalt..

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Originally posted by runno


                            ma siin vaikselt mõtlen, et peaks Ellan Roadil ise ära käima(siis võiks rahus surra). Kas keegi on juba käinud, Või mõlgutab samu plaane?
                            Mina mõlgutan ja Smutis olen ka huvi tekitanud. Tahame minna 1.november Arsenali tapmist vaatama minna. Plaanid on kuju võtmas, aga lõpliku otsuse oma minemise kohta langetan tuleval nädalal. Asi selles, et kui Eestil Belgiaga mängus veel mingi edasipääsu lootus on jäänud, siis lähen Belgiasse ja lükkan Elland Roadi külastamise veidike edasi.

                            Lühidalt on plaan selline - 28.laevaga Stocki, 29 lõunal sealt rongiga Göteborgi, kus ma ise elasin ja kus oleks ka tasuta ööbimine, 30 hommikul laevaga Newcastlisse, seal on mul samuti sõbrad ja (loodetavasti) tasuta ööbimine, 31 on niisama Newcastle peal chillimine, 1.november möödub Leedsis, sinna visatakse ehk autogagi (pole veel tüüpidelt küsinud), 2.november jääb Newcastles taastumiseks ja 3.novembri pärastlõunal toob laev meid kenasti Göteborgi tagasi. Ise jään siis sinna veel umbes nädalaks.

                            Hindadest niipalju, et Tallinn-Stock-Tallinn peaks üliõpilasele ümmarguselt 1800 krooni maksma (koos kajutiga praeguste hindadega), Stock-Göteborg-Stock rongiots on umbes 800-900 EEK ja Göteborg-Newcastle-Göteborg loodetavasti igasügiseste soodushindadega ehk siis 198 SEK ehk 350 EEK. Kokku piletid ca 3000, lisaks mängupiletid õlu jms, võib olla ka rong/buss Newcastle ja Leedsi vahel, mis on üsna kirves ja kui üldse ei vea, siis ka ööbimised Newcastles, 3 ööd ca 11 naela öö.

                            Nagu öelda tegemist mustandiga, kui idee vormi võtab, siis hakkame pileteid organiseerima. Peale minu ja Smuti on huvitet ka Arsenali fänn Gwrn, kolmekesti me arvatavasti seda reisi plaanima hakkamegi.

                            Selle rahus suremise kohta nii palju, et mina pärast korra käimist küll kohe rahus surra ei kavatse Külastan Elland Roadi tulevikus arvatavasti jälle ja ikka
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Kribab ka natuke. Õigemini pasten:
                              Hi Martin,

                              I am pleased to confirm that we are able to help you with your ticket request for the home game versus Arsenal. The tickets will be priced at £29.00 each behind the South stand goal/South East corner or £37.00 down the sides of the pitch, high up in the East upper or towards the edges of the penalty area\'s in the West stand lower.

                              Please forward the following details to myself:
                              Full names of the people attending the game, your full overseas address and
                              credit/debit card details for payment.

                              The tickets will be allocated at the end of September.

                              Please note that all matches are subject to change due to SKY television.

                              Thank you

                              Tracey Lazenby
                              Ticketing Customer Services

                              ---------------------------
                              Leedsi fännide nõuanne:
                              My advice to you is to tell them you want North upper and make them look a little harder for your ticket. There will be some there. Otherwise got for North Lower, if you can get row NN or higher, if not ask for the North East corner.

                              Push them a little and you\'ll be surprised at what they can find you, they can be lazy bastards and if they think they can get away without a bit of hunting for a decent seat for you, some of them will do that.

                              Don\'t use that crappy thing on the official site, phone the ticket office and speak to someone in person. You\'ll get much better results
                              ---------------------------
                              Nüüd panen kohe tarka

                              Et kuna ma juba suhtlen piletipukaga, siis paar piletit nõuame välja sinna, kus on Leedsifännid. Piletihind siis 29 naela tükk, sest tegemist on A-kategooria mänguga. Pole vist ime ka miks.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Mulle isiklikult juba tundub, et see asi saab toimuma
                                Ja meie piletid kindlasti Leedsi fännide juurde, enne võiks mõnega neist ka linnas veidi White&MacKay\'d ka rüübata Gwrni muidigi sinna torisema pole vaja
                                Nii et kui keegi tahab, et me neile uue ja ilusa Leedsi vormi kaasa toome, siis andke teada
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X