320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii, et kolmapäeval Molly siis äkki. Koguneda võiks siis suti enne mängu, poole kümne paiku tulen teen mina kah üllatusvisiidi.

    Kommentaar


      Algselt postitas gamer Vaata postitust
      Nii, et kolmapäeval Molly siis äkki. Koguneda võiks siis suti enne mängu, poole kümne paiku tulen teen mina kah üllatusvisiidi.
      Võib jah, Ma tulen vaatan ka üllatuse üle.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        FA Cup-i eelvaade

        Ahoi valged inimesed!

        Pean algatuseks vabandama, et eelmine karika eelvaade kirjutamata jäi. Tulemuseks oli viik, mis meile kõigile ohtralt meelehärmi valmistas. Ei saa ikka nii, tuleb õnnetoov rutiin ikka läbi käia.

        Põhjus miks ma Tottenhamist üleüleeelmisel nädalal ei kirjutanud oli ausaltöeldes seotud osaliselt minu soovimatusega pastakat imeda nii et peas veen lõhkeb. Sest noh, mis seal salata, positiivset materjali on tõepoolest vähe. Aga ärgem laskem pead norgu!
        -------
        Klubi ajalugu algab juba 1882 aastal, kui vennad Felix ja Ariel Tottenheim Londoni getos nende isale Yitzhakile kuuluvas košserrestoranis klubile aluse panid. Klubi nimest kaotati hilisemalt i täht inspireerituna tuntud metalliärikast Viktor Levadast, kes küll vastupidise võttega klubi mitmel korral oma riigi meistritiitlini viis. Aga see selleks. Klubi asutamise põhjuseks oli Felixi puhul joove ja igavus, ning Arieli puhul asjaolu, et ümberlõikamisäri õitses ja pappi oli mõnevõrra üle. Klubi ametlikus ajaloos Felixit ei mainita, põhjuseks 1894 aastal sooritatud sugukõlvatu tegu ja sellele järgnenud vanglakaristus. Viimasele küll viitab klubi sümboolika.
        Felixi ebaõnn ei kandunud siiski üle palliplatsile, kus võideti karikas! Järgmisel aastal möödub selle võitmisest 50 aastat, ning sündmuse tähistamiseks on juba reserveeritud haltuura korras ka Londoni vabatahtliku tuletõrjeühingu puhkpilliorkester.
        Sümboolikast pikemalt kah. Traditsiooniliselt mängib klubi valgetes särkides, kuna need on kõige odavamad. Klubi vapilind - kukk - on seotud aga asutajaliikmete päritoluga. Nimelt kuulus Yitzhak enne segastel asjaoludel Londonisse kolimist Odessa juudikogukonda. Vene keel oli tal seetõttu suus ja kohalik vanglaargoo kah tuttav. Koduses ringis kutsutigi võistkonda venepäraselt - petuhi. Kuna klubi toetajaskond koosneb peamiselt pikka aegla inglisekeelses kultuuriruumis resideerunud juudi kogukonnast, siis ametlikult kasutatakse ingliskeelset hellitusnime - cocks. Ajaloo tuntuimad mängijad on Robbie Keane, Danny Rose, Aaron Lennon, Paul Robinson ja Johnathan Woodgate.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Ehk siis on põhimõtteliselt tegemist vaese mehe Leedsiga.

          Edit: Vabandused vastu võetud, kuid sellist tutvustust oleks tahtnud juba enne esimest ringi lugeda. Rohkelt emotsioonetekitav.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            Ahoi valged inimesed!

            blabla.
            TÄNKS, MUSI!
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              Klubi ajalugu algab juba 1882 aastal, kui vennad Felix ja Ariel Tottenheim Londoni getos nende isale Yitzhakile kuuluvas košserrestoranis klubile aluse panid.....
              Hea, et velts hetkel foorumit boikoteerib. Ei, tegelikult vastupidi. Kahju, et velts hetkel foorumit boikoteerib.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Ma olin ennast juba eile baari seadmas ... hea, et viimasel hetkel üle kontrollisin, mis päeval mäng on.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Ooot, kas gameriga kahekesti juubeldamegi täna Mollys või?

                  See oleks küll nõrk, härrased. Ma saan aru küll, et enamus juba neljandas aastakümnes ja nädala sees lähevad kell 22 magama, aga siiski ...
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas oku Vaata postitust
                    Ooot, kas gameriga kahekesti juubeldamegi täna Mollys või?

                    See oleks küll nõrk, härrased. Ma saan aru küll, et enamus juba neljandas aastakümnes ja nädala sees lähevad kell 22 magama, aga siiski ...
                    mina tulen! kerge hilinemisega ilmselt, aga kohe päris kindlasti tulen. samuti arvas rünts, et kui ta elukaaslane kanaüritusel pudelisse ei kuku, siis peaks temagi jõudma.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      mina tulen! kerge hilinemisega ilmselt, aga kohe päris kindlasti tulen. samuti arvas rünts, et kui ta elukaaslane kanaüritusel pudelisse ei kuku, siis peaks temagi jõudma.
                      Meelik on suusatamas, teda asendab Gamer. Smutt eelistab jääda salapäraseks.

                      Suht heitliku liigavormi pealt võtame täna ennast kokku ja esitame üliinimliku partii nr.3.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Teisest väravast läks asi nihu, liiga kergesti lasti see ära lüüa. Olin juba täitsa harjunud, et Leeds lööb kõik outi aga seekord ehmatas päris ära. Järgmisel aastal uue hooga.

                        Millal eksib siia nüüd esimene ManU fänn...

                        Kommentaar


                          Nüüd kõik City logod asemele. 1 2 6 ja läks!
                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            VSB teemas ei julge tunnistada, aga juhtus selline häbiväärt olukord, et mängude väljajagamisel tekkis valestimõistmine ja nii jõudsin ma stuudiosse, kui taanlased juba sisse lugesid sekundeid. Polnud mänguks valmis ja loodan, et see VÄGA häirima ei jäänud kuulamisel.

                            Kommentaar


                              Ahh, kahju. Hoitsin teile pöialt ja checkisin ka livescorist pidevalt skoori. Kahjuks vaadata ei saanud, kuna ka enda lemmik oli samal ajal mängimas. Better luck next year!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                VSB teemas ei julge tunnistada, aga juhtus selline häbiväärt olukord, et mängude väljajagamisel tekkis valestimõistmine ja nii jõudsin ma stuudiosse, kui taanlased juba sisse lugesid sekundeid. Polnud mänguks valmis ja loodan, et see VÄGA häirima ei jäänud kuulamisel.
                                arvad, et keegi üldse vaatas seda lolli lindilt tulnud mängu? tehke oma kavaga alustuseks midagi. votttt!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X