320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    niisiis. kas õhtul oleks vaatajaid? ses suhtes, et teeks seekord korralikult, läheks mollysse, räägiks machojuttu, larbiks odavat õlle ja sööks midagi , mida Evelin Ilves ei soovita.
    Soovitan kohalikku pastat, pidavat keele alla viima. Aga on tõenäoline, et tulen teie idülli segama.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Soovitan kohalikku pastat, pidavat keele alla viima. Aga on tõenäoline, et tulen teie idülli segama.
      "Pasta nuudlitega" - kohalik hitt


      Ma üritan end õhtul kohale lohistada.

      Kommentaar


        ma jään sutsu hiljaks, tulen kindlasti. võin koju sõidutada need, kes vähegi tsiviliseeritud linnaosades elavad.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Kuhu sa pargid konn?
          Tuleksin isegi ka, aga ei viitsi jala tulla.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            kokkulepe vanderselliga:

            obune says:
            kuule, aga äkki tuleks kihlvedu ka teha
            sa ju usud arsenali võitu, eksole?
            Martään says:
            ma panen liidsi võidule
            obune says:
            ei no ma mõtlesin midagi sellist, et kui arsenal võidab, siis kirjutan kuu aega iga postituse alla "Arsenal on võitmatu!" ja kui leeds võidab siis kirjutad sina "Elland Road on maapealne paradiis!"
            Martään says:
            hehe
            kõlab hästi
            aga vbla siis seni kui emb-kumb karikast välja kukub?
            obune says:
            okei
            Martään says:
            ja trahv, kui ei kirjuta?
            õlu per post?
            obune says:
            sobib
            paneme lukku?
            Martään says:
            tavai, kõlab vahvalt
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kuhu sa pargid konn?
              Tuleksin isegi ka, aga ei viitsi jala tulla.
              sõltuvalt sellest kas tulen üksi või ühe arsenali onuga, pargime kas balti jaama või inglise kolledzi juurde. aga igatahes tundub, et meil on tagasiteel peal juba sell ja ilmselt ka gamer. et siis mai julge hetkel midagi lubada, kuna see arsenali onu ei tea veel hetkel.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Ei, ei tuleks enda autoga, aga eks paistab olen natuke tõbine.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Sel ajal, kui ülejäänud meeskond mingisuguse vanima karikasarjaga tegleb, on meie internatsionaal Nunez löönud juba kahes kaks.



                  Ja mujal maailmas on ka Kilkenny saanud üle pika aja jälle kängurude eest mängida.

                  Kommentaar


                    Ja konnasugune jalgpallivõhik tahtis sellise võluri minema saata. Hea, et ma sekkusin ja olukorra päästsin. Päris häbi oleks praegu klubi pärast.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Johnsonil on suurem kui Sagnal.

                      Kurat oleks pidanud päeval foorumit lugema, oleks ka Molli saama tuld, nüüd on vist juba hilja.
                      sigpic
                      It's all about Football, Football and Nothing else.

                      Kommentaar


                        Persse, mina olen küll mängijate üle uhke. Teine poolaeg anti ikka eriti isuga ...

                        Sitt on muidugi see, et nüüd on jalg piima täis ja järgmised kolm mängu saadakse liigas seetõttu sisse, a noh pohh.
                        Emotsioonikas õhtu.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          Persse, mina olen küll mängijate üle uhke. Teine poolaeg anti ikka eriti isuga ...

                          Sitt on muidugi see, et nüüd on jalg piima täis ja järgmised kolm mängu saadakse liigas seetõttu sisse, a noh pohh.
                          Emotsioonikas õhtu.
                          Nõustun kõigi sinu kolme lausega. Uhke oli vaadata, kuidas anti minna (Gradel, Snoddy, jt). Smeichel kuradi sweeper-keeper tegi ka lõpus pulli, aga oli ka ikka tasemel kogu mängu vältel. Ei taha nuriseda.

                          Nüüd, kui FU-CKUP läbi on, saabki liigale rahus edasi keskenduda. 3 päeva pärast juba põhja lastud Portsmouth ja siis saab poolteist nädalat taastuda enne Hull City mängu. Kui Portsmouth away õnnestuma peaks, siis nagu väga ei higistagi.

                          sigpic
                          It's all about Football, Football and Nothing else.

                          Kommentaar


                            Retsept igal juhul teile! Ja diiliväliselt ning puhtast südamest ütlen ma et:

                            Elland Road on maapealne paradiis!
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Hea, et selle hooaja kõige tähtsusetuma mänguga (veel tähtsusetum oleks vast eelmine mäng ja League Cup) nii läks ja Kasper asja lisaajale ei viinud. Polnud viga. Vähemalt ei püherdatud pedede kombel murul ja saadeti kohtunik perse. Mida rohkemat ikka tahta.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Martin, sa oled naljakas
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X