320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolm suvist riigisisest sõpruskohtumist ka paigas.
    19. juuli Rochdale - League 1
    23. juuli Sheffield Wed - League 1
    Magustoiduks on kodus 31. juulil vastaseks Newcastle Utd.

    Lisaks saab meie auklik kaitse täiendust kahe venna, täpsemini kaksikute näol. Vennad Nathan ja Lewis Turner on Redfearni arvates tõelised talendid. Eks näis mis poistest saab, eks Snodin ja Grayson võtavad siit üle ja annavad lähikuudel ka oma hinnangu.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar


      jumal tänatud, et vähemalt see jälk Cardiff kuhugi ei jõudnud ning me saame ka järgmisel hooajal neilt mõnusalt imeda
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Ilutulestik ja liisunud Igristoe, elagu elbid!
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Justament! Palju õnne!
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Ma tänan, ma tänan!

            Tundub, et seis ei olegi nii lootusetu. Uus tulevikulootus Charlie Taylor (17) sai kolmeaastase lepingu. Mängib vasakus äärekaitses.
            Lisaks temale on meil veel sellest aastast kaitses noored kaksikud Turnerid.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Bradley jonnib ja ei taha lepingut sõlmida. Arvatavasti on keegi Premierist talle midagi kõrva sosistanud. Kuna see ei ole tal esimene kord primadonnatseda, siis arvan, et uuel hooajal pallib ta kusagil mujal. Võttes arvesse, et tal peaks leping kohe-kohe läbi saama või midagi sellist.

              Teistes uudistes : "Leeds United have beaten off competition from Liverpool and Chelsea to sign German teenager Monty Gimpel."
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                Algselt postitas oku Vaata postitust
                Monty Gimpel
                Liiga. Palju. Nalju.

                Samas tundub sitt mängija olevat, sest isegi enda wiki lehte pole. Ja Youtube'i klippe ka!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas oku Vaata postitust
                  Bradley jonnib ja ei taha lepingut sõlmida. Arvatavasti on keegi Premierist talle midagi kõrva sosistanud.
                  Yorkshire Evening Post ütleb nii:
                  Link.
                  Ehk siis Sunderland, Kanaarilinnud ja hommikul jäi kuskilt silma ka West Brom.
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Liiga. Palju. Nalju.

                    Samas tundub sitt mängija olevat, sest isegi enda wiki lehte pole. Ja Youtube'i klippe ka!
                    Lisaks Monty Gimpeli nimelisele noorele lisandus veel yks 18. aastane puurilukk Alex Cairns.
                    Kilkenny on ka siiski lahkumas.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      kuule martin, kes see su avataril on ja mis f. neljas kuningas? ja mis eelmisest kolmest sai?
                      ma päriselt ka pole sellest kunagi aru saand.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                        Lisaks Monty Gimpeli nimelisele noorele lisandus veel yks 18. aastane puurilukk Alex Cairns.
                        See on Leedsi enda noor.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          kuule martin, kes see su avataril on ja mis f. neljas kuningas? ja mis eelmisest kolmest sai?
                          ma päriselt ka pole sellest kunagi aru saand.
                          See on Miami Heati koomiline keskmängija Joel Anthony. Edasi peaks vist olema arusaadav.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            monty gimpel oli päriselt olemas
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              See on Miami Heati koomiline keskmängija Joel Anthony. Edasi peaks vist olema arusaadav.
                              ma ausaltöeldes isegi arvasin, et äkki mõni näitleja või korvpallur, sest kunagi oli vist mingi rõnga pilt. ja näe, oli mõlemat. kuningate teema jäi häguseks, aga ilmselt mingi korvpalli värk seegi. miami heati ma muidu tean küll. sõbra laps hakkas millalgi hiljuti fänniks, kuna sinna läks keegi väga hea ja kuna nad olid enne ka head, siis pidid nad muutuma praktiliselt võitmatuks. umbes nagu messi ja ronaldo samas klubis. ma kiitsin takka.

                              aga monty gimpel.. no vabandage
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                LeBroni, Boshi ja Wade'i kutsutakse kolmeks kunniks (nagu kolm ainsat mängijat ka seal klubis suurema osa hooajast). Noh, lase Joel olla siis neljas.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X