320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Arsenali fännina tellisin ka piletid Leeds vs Arsenal mängule ja sain vastuseks:

    \'I must warn you that if you cheer for Arsenal or wear an Arsenal shirt/scarf then you will be ejected from the ground.\'

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Oku, Martin(kui Tartus ei ole) kuulge....
      Vaataks siis laupäevast ManU mängu koos, ettepanek on seda teha Hiiu Pubis, kl. 14 00 hakkab, mul on seal laud kinni.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Aitäh pakkumise eest Runno

        Igati hea meelega tuleks, kahjuks olen lubanud enam mitte Hiiu pubisse astuda. Seda siis pärast eelmise laupäeva jama, kus Inglise koondise mängu Eesti omale eelistati.
        Teinekord planeerime mingi muu koha Ise vaatan arvatavasti Buldogis, nii et olen üsna lähedal :P

        Aga jah, Martin, oled sa Tallinnas?
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          võib ka nimeta aga seal on lolle inglise manu fanne liiga palju, eks mägi võib ka muhamedi juurde tulla
          olen kell 14 laup Buldogis.
          P.S seal siis arutame seda Hiiu pubi asja

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            eks ma pean end vist ka sinna ajama. hirmtore oleks, kui kodanik smutt võtaks vaevaks osaleda - näeks palja silmaga eesti kõige paadunumat leedsi fänni. pärast võiks rahus surra
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              ... noh polnudki seal kedagi arutamas....
              Mäng iseenesest oli juba midagi (võrreldes teiste selle hooaja mängudega). Kaitse püsis ja Batty ja Pennant olid head..... Viduka oli kahjuks igas mõttes \"ümmargune\" null. Oleks pidand I poolaja lõpus juba ära vahetama.

              P.S Piletid tulid East end Upper on sektor

              Minu Surmatund on läehenemas

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                jälle või?!
                jääb mulje, et Morrise näol on tegemist sarivägistajaga

                Leeds United footballer Jody Morris is being questioned by police about a second allegation of serious sexual assault, it is reported

                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  soovid sa selle teema kohta enda poolt veel midagi lisada?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    kas tuleb ka hätt-trikk??

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Viduka happy at Leeds

                      Õnneks Viduka siiski Elland Roadi ei jäta!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Runno!

                        Ole nii hea ja saada mulle e-mailiga (smuti@uninet.ee) oma telefon vms või pane see siiasamasse.

                        Nimelt on mul vist natuke vaja reisikava muuta ning sooviks sinuga selles osas rääkida - nimelt sooviks tagasi lennukiga tulla, sest vaja Eestisse nats kiiremini vist jõuda ning Estonian Airi piletid lähevad odavamaks kah novembrist.

                        Seega on küsimus nii:
                        1. november - sõidame Leedsi, mäng
                        2. november - Londonisse ja lennukiga koju

                        Kuidas sa Leedsist tagasi Londonisse tagasi saad? Kas seal oleks kohti (bussis nt.)? Kas ööbid Leedsis - kus ja palju maksab? Kas ööbid Londonis - kus ja palju? Oleks hea, kui saaksid teada anda.

                        Sinnaminek aga ikke Okuga
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          leedsi juhtkonnal järjekordne rõve nädal:
                          esiteks tuleb midagi Jody Morrise kohta otsustada. ükskõik, milline otsus ka poleks, on see igal juhul kahjuks Leedsile.
                          teiseks on taas pool aastat möödas majandustulemuste avaldamisest, mis tähendab, et ka järgmisel nädalal ei õnnestu klubil esikaaneuudistest hoiduda. praegust juhtkonda on küll neis numbrites raske süüdistada, kuid samas on halva uudise toojaid ikka peksta armastatud.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Mul on selgelt meeles lufc.com pealt klubi ametlik teadaanne, et oktoobris pidi tulema rahasüst 10 milj. poundi. Kuu on läbi,kus raha on (kuidas kulutati kui tuli)??
                            Ei tea kas vahepeal jutuks olnud araabia sheik on ka mingi otsuse langetanud?
                            Muidu on nii, et selle 60 poundi mis paar aastat tagasi võeti intressid söövad kogu raha, müüdagu kas või kogu team ja staadion maha

                            lihtsalt kurvaks teeb see väidetav peost suhu elamine

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              kui juba 60 naela intressid söövad kogu klubi raha siis on lood ikka väga sitad.. või on hoopis pieman see kes sööb kogu klubi raha ära

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Originally posted by eston#21


                                kui juba 60 naela intressid söövad kogu klubi raha siis on lood ikka väga sitad.. või on hoopis pieman see kes sööb kogu klubi raha ära
                                ma ka algul nii mõtlesin.. aga tegelikult on võlad siiski 80M, millest osa oli alul kindlasti suht lühiajaliselt võetud, mis omakorda võis tähendada üle 10M aastamakset. sellele lisandusid ülejõukäivad palgakulud + rõvesuured lahkumishüvitised + miljonid juristide ja finantsanalüütikute karjale, kes seda sitta süüa on aidanud. tõenäoliselt on laenustruktuuri pisut muudetud, kuid makstud ka sellega seonduvaid trahve ja muud säärast.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X