320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tähelepanu! Seksipostitus!

    Danel ehk Kondoomi-Dan või 2-värava-Dann andis teada, et ta lahkub ehk Eestist mässajate juurde, mis sobib ideaalselt kokku sellega, et 23. septembril kantakse telerist üle aasta suurimat homofestivali ehk mängu Brighton-Leeds.

    Kes kellega paari pannakse, selgub mängu ajal.

    Küll aga tuleks rõvedalt käperdada skinti, kes aga asub Tartus (vist). Seega - kas tulete meile külla või pean ta kinni siduma ja auto pagassis Tallinna vedama?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Don's - Leeds audio
      End to end video platform for media & enterprises. Live streaming, video hosting, transcoding, monetization, distribution & delivery services for businesses.
      sigpic
      It's all about Football, Football and Nothing else.

      Kommentaar


        Väravad ja endiselt võitmatu (Carlingis). Nüüd võiks mingit ManCd kottida ja siis välja kukkuda.

        http://rutube.ru/tracks/4748344.html...6e4d963c6757ac (suureks saab, kui klikkate paremal ülanurgas olevat teksti)
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Mina tuleks küll 23.09 Tartusse.

          Ja täitsa perses kuidas Nunez hakkab jalgpalluri moodi välja nägema ...
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Leeds United have been drawn against Manchester United at home in the third round of the Carling Cup.
            The tie is due to be played during the midweek commencing Monday September 19.

            Waka waka. Enam paremaks minna ei saa.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust
              Mina tuleks küll 23.09 Tartusse.

              Ja täitsa perses kuidas Nunez hakkab jalgpalluri moodi välja nägema ...
              Aga teeks siis pealinlaste väljasõidu heade mõtete linna?

              Kommentaar


                Liigas ollakse täielikud sitakotid edasi, kuid see on minu tavaline jooksumoto: mida kiiremini maha jääd, seda rohkem on aega vahe tagasi teha. Seega küll saab jonksu.

                Carlingu uudis on fantastiline ja siinkohal võib skinti ka rõõmustada, sest nemad said ju Liverpooli ehk äkki on isegi mõlemad telerist.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ma ei usu, et keegi pealinlastest julgeb provintsi mängu vaatama tulla. Mulle sobiks isegi mõlemad variandid suhtkoht. Eriti tahaksin näha kadunud hinge, Rünnot, roosas särgis.

                  Aga arvestades praegusi sooritusi võib juhtuda, et Leeds annab lihtsalt loobumisvõidu. Ehk seda siiski ei juhtu.

                  Kommentaar


                    Sellist asja vaadates hakkab pea valutama: http://www.youtube.com/watch?v=b7J0_...layer_embedded
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Tähelepanu! Seksipostitus!
                      Minuga on nii, et mul on täpselt samal päeval vanaema juubel. Kui ta seda õigel päeval peab, on igal juhul persses. Kui ta seda aga mingil muul hetkel peab, siis võiks ju vabalt teile kultuuripealinna hõngu tuua.

                      Seega on ettepanek, et lähme igal juhul Tartusse ning tulevad siis kes tulevad
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Olulistes uudistes: Mike Grella saadeti perse.

                        Tõenäoliselt on oodata kümmet laenumängijat ja tavapärast "äkki joppab" lahendusi, et kaitse korda teha ja äkki kuidagi play-offi uimata.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Tõeline pommuudis kah: League Cup mäng mänju vastu on Sky poolt näidatav 20th Sept. 21.45. Uskumatu valik.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Gradel St. Etienne's medicalis.
                            Ja taipohh, kui kommiraha eest.
                            Ah nahhui, lepingu lõppedes oleks niikuinii tasuta läind. Beckford, Johnson..
                            Nüüd ootame siis millal Snoddy aeg kätte jõuab.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Vahet pole, kas kommiraha või mitte. Klubi seda raha niikuinii ei näe ja ei kasuta vaid see kaob kuskile neitsisaartele vaikselt ära.

                              Kommentaar


                                Hotellibisnes saab pappi juurde.
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X