320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistritiitel!!

    (levivad kuulsused, et Billy on tagasi koduteel)

    Kommentaar


      Algselt postitas skint Vaata postitust
      Meistritiitel!!

      (levivad kuulsused, et Billy on tagasi koduteel)
      Miks te talle bussipileti ostsite?

      Kommentaar


        Kuidas homme? Molly, Hiiu, kodudiivan?

        E: Konsiilium koosseisus Rohelise Selliga otsustas, et esimene valik oleks Hiiu, aga lõpliku kinnituse saab see koht, kuhu kõige rohkem nägusid tuleb.
        Last edited by vandersell; 08.01.12, 12:27. Põhjus: kes, kus, mis
        Supplies!

        Kommentaar


          Townsend will send Arsenal down, I tell ya .

          Poiss on äksi täis, ikkagi elupõline Spursi mees Goonersite vastu väljakule jooksmas. Loodame parimat.

          Kommentaar


            Tehke tuul alla FA Cup'is!

            Kommentaar


              mõttetu turniir, hea meeste vormi timmimiseks või noorte katsetamiseks
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Townsend will send Arsenal down, I tell ya .

                Poiss on äksi täis, ikkagi elupõline Spursi mees Goonersite vastu väljakule jooksmas. Loodame parimat.
                laenul ainult ju.

                Kommentaar


                  Nii. Vänderselliga koostöös ostustasime, et vaatame siiski Mollys. Ajage end kohale. Sitt mäng, kallis õlu ja koledad fännid elik perfektne õhkkond taaskord!
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Mul on mingi paragripp. Ma vaatan kodus ja saadan iga Leedsi värava puhul teile telefoniga pilte oma privaatosadest.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Privaadist rääkides - sa foorumi privaatsõnumeid jälgid?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Kohal.
                        David, David, Don't sell Rio!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          Mul on mingi paragripp. Ma vaatan kodus ja saadan iga Leedsi värava puhul teile telefoniga pilte oma privaatosadest.
                          kasuta kindlasti välku!
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            tuletage siis meelde endale, et laupäeval tuleb kohal olla. sellile niikuinii vastata ei saa, sest ta saadab siin keskmiselt mingi 214 sõnumit päevas.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              tuletage siis meelde endale, et laupäeval tuleb kohal olla. sellile niikuinii vastata ei saa, sest ta saadab siin keskmiselt mingi 214 sõnumit päevas.
                              isegi Rünts lubas selleks üheks õhtuks tsölibaadist välja tulla
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas oku Vaata postitust
                                Mul on mingi paragripp. Ma vaatan kodus ja saadan iga Leedsi värava puhul teile telefoniga pilte oma privaatosadest.
                                Mul on ka, tule mu juurde vaatama, teeme koos pilti
                                Molly on küll sitt valik, Hiiule oleks veel tulnud, sest oleks saanud treppi ilusasti.

                                Arsenal on võitmatu!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X