320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Värvitooni valik on arusaamatu, kuid maha ei laida. Eile nägin uut Liverpooli vormi, no ütleme, et meil nii hullult ei läinud.
    sigpic
    It's all about Football, Football and Nothing else.

    Kommentaar





      noo ma ei tea, sellised shortsid ongi või

      Kommentaar


        Tõesti, paras Liverpooli kolmandaga ühte patta visata.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Luke Varney on lepingule üsna lähedal.
          Wantaway Portsmouth striker Luke Varney has revealed he is prepared to snub interest from other Championship clubs in order to join Leeds.


          Paddy Kenny peaks tänase seisuga ka meie ridades olema.
          sigpic
          It's all about Football, Football and Nothing else.

          Kommentaar


            Paddy Kenny olemas. Lubab enda Twitteri kontol, et annab iga nädal endast 110% ja lubab meid premmi tagasi aidata. Elame, näeme.
            Pilti kah.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Soccerneti pedeturniiril mängime?

              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                vana sõjaratsu läheb viimast korda lahingusse
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  vana sõjaratsu läheb viimast korda lahingusse
                  Rünno väää?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Teeme ära noh
                    308

                    Kommentaar


                      Praeguse seisuga oleks see kuupäev nagu vaba.

                      Mu füüsiline vorm on jätkuvalt olematu, nii et väljakul peaks ma umbes neli minutit vastu. Varuväravavaht oleks parim roll.

                      Põhitrikk on selles, et meid oli juba eelmine aasta liiga vähe - Aifo ja Gamer on sel aastal kahtlased. See tähendab, et peame eesti Ipswichi wai Watfordi fännide hulgast lisa nõutama.
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Gamer on küll vormist väljas, kuid katsub end selleks ürituseks kohale vinnata. Keegi peab mulle ainult Leedsi särki laenama, kuna mu oma juudase särk on saare peal.

                        Kommentaar


                          Kehval juhul peab algatama jah ühiskondlikku programmi "otsi kapifännid üles". Mina, kes panen putsad kord aastas jalga, võin garanteerida, et poole päeva pealt löövad jalad niikuinii tuld ja seejärel tahaks aind tönnida. Ehk siis rohkem kapifänne mängima
                          308

                          Kommentaar


                            Snodgrass müüakse kohe ära ja mingit meeskonda võideti.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Selleks et Smutt saaks meid ilusasti soccerneti.ee suvepäevade turniirile ära registreerida (meenutuseks info) peaksid nüüd mängida tahjad ja saajad endast märku andma.

                              Kommentaar


                                Olen kohal
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X