320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    SL Õhtuleht ütleb, et ka Leedsi tahab mingi Bahreini rikkur ära osta. Tõsi ?
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Ah et alles nüüd jõudis see teema SLÕLi. Imede ime :P
      308

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'


        Kuna mängudest ei ole midagi suurt arutada, siis räägime jälle rahast ja tulevikust.
        Kui see administreerimise (kõlab nagu vangla) jama kaela tuleb, mis siis saab? Seda ma mäletan, et Fiorentina pandi mingiks non-leauge klubiks kus ta siis uuesti n.ö. alustas. Kas Engelmannidel on ka midagi sellist toimunud ja mis sai?

        Jutt põhineb tänahommikusel klubi statemendil, et \"püüame aga kartke kõige halvemat\"
        ...But, if the negotiations referred to above are unsuccessful, the Directors may be forced to seek the protection of an administration order.
        A further announcement will be made as soon as the Company is in a position to make one.

        üks asi on aga selge
        We are the team spirit that will never die.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          ... ja veel.
          Klubi peaks minu andmetel olema u. 3 milj toetajat üle ilma, siis peaks iga sell panema ca 600 eek ja oleks selleks korraks rahu majas.

          ma võin mõne sõbra eest ka panna

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Originally posted by runno



            Kuna mängudest ei ole midagi suurt arutada, siis räägime jälle rahast ja tulevikust.
            Kui see administreerimise (kõlab nagu vangla) jama kaela tuleb, mis siis saab? Seda ma mäletan, et Fiorentina pandi mingiks non-leauge klubiks kus ta siis uuesti n.ö. alustas. Kas Engelmannidel on ka midagi sellist toimunud ja mis sai?
            Kui huvi on võib administreerimisest lugeda siit..
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              palju on juttu olnud 10 punkti vähendamisest administratsiooni alla minevatel klubidel. millal see neetud reegel kehtima hakkaski? sel hooajal leedsil kümmet üleliigset punkti ei ole. öelge palun, et järgmisest hooajast.

              või oli see ainult nationwide\'is
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                See eelmine link mis ma andsin on suhteliselt ebamäärane pask... Guardianis on admin-i tagajärjed paremini kirjeldatud.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by runno


                  ... ja veel.
                  Klubi peaks minu andmetel olema u. 3 milj toetajat üle ilma, siis peaks iga sell panema ca 600 eek ja oleks selleks korraks rahu majas.

                  ma võin mõne sõbra eest ka panna
                  neist vähemalt 2 miljonit on juba chelsea fännid..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    Originally posted by vello99


                    See eelmine link mis ma andsin on suhteliselt ebamäärane pask... Guardianis on admin-i tagajärjed paremini kirjeldatud.
                    oli jah hiina keel... aitäh lingi eest

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Vaatasin, et keegi ei ole juba üle nädala sõna võtnud
                      Kõik vist hoiavad pöialt ja loodavad, et punktide noppimine jätkub ... või parandavad lihtsalt punktide noppimise tõttu saabunud pohmakat

                      Hea uudis on see, et järgnevat kahte matsi Fulhami ja ManCity vastu kannab SKY üle.
                      Natuke s*tt uudis on see, et FA karikas saame juba 3.ringis Arsenaliga madistama hakata. Mäng küll Elland Roadil, aga Arsenali viimaseid külaskäike mäletan ma väga hästi

                      Ja Smutt, kas Peannanti värava ka kusagile üles oled riputanud?

                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Viimane nädal oli nii segane, et ei julenudki miskit arvata. Asjad hakkavad vist paranema jah. Mäng oli korralik, see 4-5-1 toimis test mängu järjest hästi. Pennanti värav oli väga väga ilus, tasub üles panna. Rahaasjad hakkavad ka vist korda saama... parem on olla...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Leeds chairman professor John McKenzie has put a £60m value on the club - but insists it is a price worth paying.

                          http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/l/leeds_united/3298265.stm

                          Chelseaga viik tüstis hinda kõvasti
                          Ja mina kurat juba lootsin, et varsti paneme Smuti ja Rünnoga rahad kokku ja ostame ise
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            Viduka raudselt rõõmustab

                            http://www.thespoof.com/news/spoof.cfm?headline=s6i1105
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Originally posted by Martin


                              Viduka raudselt rõõmustab

                              http://www.thespoof.com/news/spoof.cfm?headline=s6i1105

                              ega see nüüd äkki tõsi ei ole, lõpuks ometi raha ja söögimured lahendatud

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                ei tea aga kas ma sain õieti aru, aga et Gray-l in miski paber puudu, mis ei luba tal peatreenerina töötada ja aega on see luba saada kuni veebruarini. Nii, et kui ei saa tuleb uus mees nii-ehk naa?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X