320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Soovi korral võin Pennanti värava õhtul üles saata.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Mul on see nyyd olemas, aga pane ikka, ehk keegi tahab veel :P
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Kas elu pole mitte ilus?

        Ma kåll mängu kahjuks televiisorist ei näinud, aga netikommentaaridest tundus, et olime selle v6idu täiesti kindlalt ära teeninud.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Noh, hakkab juba tulema. Kolmest viimasest liigamängust 7 punkti: pole paha. Detsembris vaja veel vaid manch4ester cuty, uill-lla ja rännumehed kotti panna ning ongi praegusest tunduvalt respektaablim liigakoht olemas...
          Eriti rõõmustab asjaolu, et täna lõid väravaid mehed, kes seda tavaliselt ei tee - Duberry, Viduka ja Matteo. Tore! Loodame, et kõik need mehed hakkavad edaspidi stabiilselt kolle laksima. Eriti teisena nimetatu, kes varasematel hooaegadel on ikka rohkem skoorinud kui praegused napid kolm ühikut.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Vabanda aga mis või kes on uill-lla ?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Võiks olla nagu Birminghami meeskond Aston Villa. (Üks mu sõber, kes kunagi Birminghamis Eurovisiooni vaatamas käis, sattus muuhulgas ka äärelinna baaridesse. Küsis siis seal nagu õige mees muiste, kuidas Villal käbarad käivad. Ei tuntud sealkandis siukest meeskonda, vaid hoopiski satsi, kel nimeks uill-lla, uila, wila etc.)

              Originally posted by malagar


              Vabanda aga mis või kes on uill-lla ?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                Originally posted by viduka
                Eriti rõõmustab asjaolu, et täna lõid väravaid mehed, kes seda tavaliselt ei tee - Duberry, Viduka ja Matteo. Tore!
                You said that right :P

                Pieman on selgelt minu suurepärasest burgeriuudisest innistust saanud ja loodetavasti ei lõppe tema seekordne enda näitamine (ka eelmine mäng väga hea) paari kohtumisega, kui treenerile mulje avaldatud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  Originally posted by viduka


                  Võiks olla nagu Birminghami meeskond Aston Villa. (Üks mu sõber, kes kunagi Birminghamis Eurovisiooni vaatamas käis, sattus muuhulgas ka äärelinna baaridesse. Küsis siis seal nagu õige mees muiste, kuidas Villal käbarad käivad. Ei tuntud sealkandis siukest meeskonda, vaid hoopiski satsi, kel nimeks uill-lla, uila, wila etc.)

                  Originally posted by malagar


                  Vabanda aga mis või kes on uill-lla ?
                  Selge ! Tänud - jälle üks hüüdnimi teada , mida tarvis meeles pidada
                  ja muidugi õnnitlused Leedsi võidu puhul

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    eile oli ikka väga mõnus leedsi vaadata, lisaks V. iluväravale veel ka kaks latti. Duberry värav vastas siiski tema võimetele s.t. kokkusurutud põlved jäid van der saari tõrjele ette. Aga rõõmu tegi ikke. McKenzie läheb ka nüüd raha koguma.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      Paksuke jäi jah pallile ette (ajas kõhu punni ette) ja sealt see sisse põrkas.

                      Nüüd muidugi Leeds juba taga, kuid see pole üldse oluline.

                      Palju tähtsam päev saabub kahe nädala pärast, kui võime teha mitte nii toredat ajalugu Nii kaua ma enam ei postita. Siia.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Palju tähtsam päev saabub juba kolme päeva pärast kui SJParkil Leedsile aabitsat tehakse . Et pilt nii masendav ei oleks , saad samas hüvasti jätta ka AS-iga kes peale seda loodetavasti juba magpiede vormi selga tõmbab.
                        299195

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          Originally posted by viduka
                          Leeds vs Arsenal hetkel 1:0 Viduka 8 minuti väravast. Kui asi peaks võiduga lõppema, unustan häbistava 1:4 sügiskaotuse Londoni nõmedikele!!!
                          mnjah, ei tahaks küll tänitada ning tagantjärgi tark olla, kuid siiski ... head unustamist!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            et siis jah. pole nagu ammu kirjutanud.

                            aga et kuna klubi pikaajaline tulevik selgub lähima 3 nädala jooksul, siis tasuks ehk vaadata võimalikke valikuid, mis trevori ja tema pealike teha jäävad.

                            arvatavasti ei usu enam eriti keegi, et me niipea oma venemaa juudi saame. ja äkki seda ei tahakski.
                            niisiis on variant müüa mängijaid ja lükata edasi pankroti väljakuulutamise hetke.
                            kui müüa mark, alan, paul ja mõni mees veel, siis peaks hooaja lõpuni muretu olema. samuti on suure tõenäosusega kindlustatud ka relegatsioon. see omakorda tähendaks, et onude investorite jaoks on see viimane laekumine.
                            teine variant on jõuda võlausaldajatega kokkuleppele, mitte müüa ja säilitada lootus premieri püsima jääda. kui see plaan õnnestuks, siis peaksid investorid oma rahast pisut rohkem tagasi saama. kuid jällegi tuleks millalgi vaikselt ostma hakata, sest liiga kaua premieris ainult oma kasvandikega ei püsi. jällegi üpris lootusetu variant.
                            siis võiks veel lasta klubi administratsiooni alla minna, et ta oleks venemaa juutide jaoks pisut atraktiivsem. igat pidi tundub hirmus mõtetu müüa mängijaid, kuna see oleks ikka suht kindel relegatsioonipilet.
                            samas näib et müügid saavad toimuma. mis on kummaline. igatahes, mina olen oma 10 minutit kulutanud ja teid hoiatanud - ärge ostke leedsi aktsiaid!
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Originally posted by Martin


                              Paksuke jäi jah pallile ette (ajas kõhu punni ette) ja sealt see sisse põrkas.

                              Nüüd muidugi Leeds juba taga, kuid see pole üldse oluline.

                              Palju tähtsam päev saabub kahe nädala pärast, kui võime teha mitte nii toredat ajalugu Nii kaua ma enam ei postita. Siia.
                              võib-olla tuleb Sulle natuke kauem siia mitte postitada .
                              kohalikud lehed räägivad võimalikust kreeditoride lubadusest tähtaja pikendamisest.
                              võiks ükskord juba selgeks saada see asi.
                              Ma ei tea kas see on mingi Leedsi tulevikunägemuse aga Gray tahab Kinkladze testimisele tuua
                              loodame parimat, kardame halvimat

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Esimene täht aabitsas on A, nagu Alan \"Big Al\" Shearer. Samas on kaks Alanit ikka kaks ja ootame endiselt, et härrased leedsist annaks magpiedele võimaluse enda rasket rahalist olukorda mõõnede miljonite võrra kergendada .
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X