320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Top half. Not bad.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Kuradi kahju et hooaeg otsa saab, euroopast jääb lõpuks ikka üllatavalt vähe puudu!

      Kommentaar


        Noh ... If Leeds gain a big win at home against West Brom, seventh-placed West Ham lose both of their last two games and Everton and Arsenal do not record another win, then Bielsa's side can grab seventh and a spot in next season's newly-formed Europa Conference League.
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Aga Euroopa peale ei ole ma sel aastal kordagi mõelnud, nii et las jääb järgmiseks aastaks 🙂
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            "Leeds ju ei jaksa sellise tempoga hooaja lõpuni mängida!"

            Southampton 0-1 Leeds - Patrick Bamford 73'


            Southampton 0-2 Leeds - Tyler Roberts 90'+5'
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              poleks uskunud, et seda kunagi kirjutan, aga - cmon, praiton!
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                poleks uskunud, et seda kunagi kirjutan, aga - cmon, praiton!
                jätkuvalt tehakse selles linnas kvaliteetselt hoopis teistsuguseid asju
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Uskumatult hea tulemus ülestulnud meeskonnalt, kokkuvõttes. Suured tiimid vist seda omapärast peatreenerit endale ära ei palka siiski, nii et möll jätkub küllap ka järgmine hooaeg siin.

                  Kommentaar


                    Tjah, kahetised tunded - osad mängud olid täitsa premmi tase, aga mitmed olid sellised meh, oleme teisel liigatasemel endiselt... Aga noh, tegelt lõpptulemus ei ole mitte sellepärast hea, et Leeds oli mega, vaid pigem rohkem sellest, et teised olid möga. Järgmine hooaeg enam nii lihtsalt ei tule selle koosseisuga, vaja on täiendusi, ja pisut ehk selle gung-ho mentaliteedi vähenemist. Siis oleks lootust ka euroopale. Eks Bielsa teab, mida Bielsa teeb. Kui lahti ei lasta, ehk ei feili järgmise hooaja esimeses pooles, siis võib oodata mida iganes. 20 aasta parim uustulnuka premmitulemus igatahes, asi mille üle rõõmu tunda!

                    Kommentaar


                      Wolves oli hooajal 18/19 värskelt tõusnuna seitsmes.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Wolves oli hooajal 18/19 värskelt tõusnuna seitsmes.
                        Ma pidasin silmas saadud punkte. Wolvesil oli 57 tol aastal.

                        Kommentaar


                          Kontrollima ei hakka, kuid pakun, et lisaks ka parim väravasaak.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Olen metsast tagasi, märgime siis need hetked ka ära.

                            Leeds 1-0 West Brom - Rodrigo 17'


                            Leeds 2-0 West Brom - Kalvin Phillips 42'


                            Leeds 3-0 West Brom - Patrick Bamford penalty 78'


                            Leeds 3-[1] West Brom - Hal Robson-Kanu 90'


                            Gaetano Berardi and Pablo Hernández being subtituted off for the last time for Leeds United + Hernández with tears in his eyes on the bench as Leeds fans chant his name


                            Hernández Tears Up As His Name Rings Out Around Elland Road


                            Hooaeg numbrites. Bielsa.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust

                              Hooaeg numbrites. Bielsa.
                              Palju õnne Mati Alaverile?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Palju õnne Mati Alaverile?
                                [WALMOT] Leeds players tracking back in the 89th minute, last game of the season 3-1 up.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X