320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Videokokkuvõte ka Wolvesi mängust: https://www.youtube.com/watch?v=bcbY...UnitedOfficial
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Bielsa pays £150,000 for new Elland Road gym designed by his wife.
      He could have asked the Leeds board to build it, but he decided to fund it himself, and such a gesture speaks volumes.

      Leeds United head coach Marcelo Bielsa has parted with £150,000 for a gym to be installed at Elland Road so staff can keep fit, according to Daily Mail.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Peaaegu kõik olid jälle erakordselt kehvad (paremkaitsja Cody jättis toreda mulje), kuid karikast ongi õige kiiresti välja kukkuda ehk võinukski ainult lastega mängida.

        Arsenal [1] - 0 Leeds - Calum Chambers 55'


        Arsenal [2] - 0 Leeds - Eddie Nketiah 69'
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Me oleme paremad täna. Peab tulema! Saaks hooaja käima vaikselt.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Nägin aint esimest poolaega, oli täitsa mängu moodi. Kaks ilusat lööki oli järjest.

            Leeds United [1] - 0 Leicester City - Raphinha 26’


            Leeds United 1 - [1] Leicester City - Harvey Barnes 27’
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Fuck it, sellise mängu peale olen kindel, et jääme püsima. Napilt. Aga jääme.

              Kommentaar


                Kui Phillips ja Raphinha jäävad, muidugi.
                Harrison oli meeldiv eile. Hakkab terveks saama. Ja kena laenu tegev Bogusz sai Bielsalt veidi kinnitust, et plaanides jätkuvalt.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Iga kord kui Tyler Roberts väljakule tuleb .... ohjah.

                  Muidu polnud vigase meeskonna kohta paha. Seda, miks Kalvin oli keskkaitses ja Pascal poolkaitses, ei saa ma ka muidugi aru.

                  Kuidas Harry Kane'i käsi pennal polnud, ei saa ma muidugi aru, 30 senti võid keha laiusele lihtsalt lampi juurde panna.


                  Tottenham 0 - [1] Leeds - Daniel James 44'


                  Tottenham [1] - 1 Leeds - Pierre-Emile Højbjerg 58'


                  Tottenham [2] - 1 Leeds - Sergio Reguilon 69'
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Iga kord kui Tyler Roberts väljakule tuleb .... ohjah.

                    Muidu polnud vigase meeskonna kohta paha. Seda, miks Kalvin oli keskkaitses ja Pascal poolkaitses, ei saa ma ka muidugi aru.

                    Kuidas Harry Kane'i käsi pennal polnud, ei saa ma muidugi aru, 30 senti võid keha laiusele lihtsalt lampi juurde panna.


                    Tottenham 0 - [1] Leeds - Daniel James 44'


                    Tottenham [1] - 1 Leeds - Pierre-Emile Højbjerg 58'


                    Tottenham [2] - 1 Leeds - Sergio Reguilon 69'
                    https://streamwo.com/smQU3vC
                    Jap, tegelikult nõus, et Kane'i käsi oli Spursi poolt vaadates lucky escape...

                    Aga kuidas üldiselt meeleolud on, 12 mängu ja 2 võitu. Kas suurem osa on vigastustel ja muudel konkreetsetel põhjustel või usuvad siinsed kohalikud postitajad pigem teise hooaja sündroomi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Aga kuidas üldiselt meeleolud on, 12 mängu ja 2 võitu. Kas suurem osa on vigastustel ja muudel konkreetsetel põhjustel või usuvad siinsed kohalikud postitajad pigem teise hooaja sündroomi?
                      SUBS
                      Kristoffer Klaesson
                      Junior Firpo
                      Charlie Cresswell
                      Stuart McKinstry
                      Tyler Roberts
                      Cody Drameh
                      Liam McCarron
                      Jack Jenkins
                      Sam Greenwood

                      Mis siin üldse rääkida on?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ma ei suuda sellisesse foorumisse kirjutad ja siin midagi lugeda.

                        Aga Roberts on ikka parm, kuigi üks mäng oli päris hea.

                        Leeds [1] - 0 Crystal Palace - Raphinha penalty 90+3'


                        Meslieri tõrje oli metsik, päästis mängu.

                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Kumbki nagu ei osanud mängida ja ma olin täiesti veendunud, et õiglane 0-0 ka jääb. Panin mingi 89. minutil teleka kinni ja läksin magama.
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Kumbki nagu ei osanud mängida ja ma olin täiesti veendunud, et õiglane 0-0 ka jääb. Panin mingi 89. minutil teleka kinni ja läksin magama.
                            Sama siin muideks - 5 minutit hiljem Livescore'i vaadates, oli hämming suur...

                            Kommentaar


                              See Brentfordi teine värav võtab kogu Firpo senise Leedsi kogemuse kokku 10 sekundiga: räige valesöök ohtlikus kohas, lasen palli jalge vahelt läbi (jooksen üle), lasen palli uuesti jalge vahelt läbi (sööt).

                              Leeds United [2]-2 Brentford - Bamford 90+5'


                              Leeds United 1-[2] Brentford - Sergi Canos


                              Leeds United 1-[1] Brentford - Baptiste


                              Leeds United 1-0 Brentford - Roberts

                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Korralik kolakas. Üle pika aja jätsin mängu vaatamise pärast esimest poolaega katki, sest no kusagilt ei paistnud midagi. Kui Llorente andis kuskil neljandal minutil mingi pooletoobise söödu ja City läks peaaegu juhtima, siis tuli kohe tunne, et sellest mängust ei tule midagi - kui pall oli Leedsi käes, siis City hakkas juba karistusala joonelt pressima. Kui City palli sai, siis said rahulikult üle keskjoone tulla, enne kui keegi liigutas. Eks olid natukene ebavõrdsed tiimid ka, aga 0-7 kotti ei osanud tahta. Siiski, pärast esimest poolaega järgi vati vahele pugemist oli juba selline väga kahtlane tunne ja hommikul seisu vaadates ei olnud ma isegi üllatunud - mängupilt oli ikka nii kole. No vahepeal oli mingi 10 minutiline periood, kus Leeds sai kaks korda üle keskjoone, mõlemad olid poolpaanilised pall minema peksmised. Keskväli oli täiesti olematu, pea kõik esimesed pallid kaotasime. Meslieri nägu oli juba poole tunni järel selline, et tahaks lepingut lõpetada.

                                Eelmisel aastal õnnestus sama ebavõrdse mängu juures mingi ime läbi võit noppida ja sel korral saime topelt tagasi.

                                Bielsa pärast mängu "It's not that City played very well, it's a lot more noticeable how badly we played. City play like this all the time, or similar to it. We have never played so badly in these four years."
                                OptaJoe: 4.8 - Man City's seven goals tonight came from an xG of 2.2. Their positive difference of 4.8 is the second-largest by any side in a single Premier League game since Opta have full xG data available (2010-11), after Southampton v Sunderland in October 2014 (+5.0).

                                Järgmised mängud on Arsenal (H), Liverpool (A) ja Villa (H). Lihtsamaks ei lähe.

                                Phillips, Bamford, Koch on väljas. Pink oli kena meil eile jälle - üheksast mängijast kaheksa olid 20 aastased või nooremad.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X