320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Leeds United\'

    Carlisle tuleku üle ei ole ka Leedi fännid teab mis õnnelikud, vähemalt need, kellega vestelnud olen. Eks näis mis mees on, väravasse me teda vist ei pane

    Niipalju nüüd rootsi reisile infoks juurde, et Meelik on siiski puhkust saamas ja oli nõus austusväärse härra Smutovi koha hõivama

    Ütlesin ka talle, et ta Rünnole helistaks
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Leeds United\'

      Originally posted by oku


      Carlisle tuleku üle ei ole ka Leedi fännid teab mis õnnelikud, vähemalt need, kellega vestelnud olen. Eks näis mis mees on, väravasse me teda vist ei pane
      f365-st, kust mujalt:

      Proof That Alcohol Kills Brain Cells

      2002: QPR defender Clarke Carlisle is crowned \'Britain\'s Brainiest Footballer\' after a quiz show with Carol Vorderman.

      2003: Carlisle is treated for alcohol-related problems.

      2004: Carlisle decides to join Leeds United.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Leeds United\'

        Mul hetkel kiire, kuid kui keegi Rootsi tulejatest viitsib viienda klassi matemaatika ja netis surfamisega tegeleda, siis võib ju arvutada, kas kasutades teenust http://www.rgline.com/en/ tuleks reis odavam
        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Leeds United\'

          Leedsi fännid, pange nüüd raha kokku ja ostke ära see väike, aga tore esemeke. Aega on teil 8 päeva ja 21 tundi! Tegutseb!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Leeds United\'

            Originally posted by efafan


            Leedsi fännid, pange nüüd raha kokku ja ostke ära see väike, aga tore esemeke. Aega on teil 8 päeva ja 21 tundi! Tegutseb!
            Forlani oma oli vaimukam.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Leeds United\'

              Uus särk on tõesti kena
              oi oioi,
              Pitea mänguinfo taga toretseb silt SOLD OUT.
              Staadionite mahutatavust arvestades võib juhuda, et tuleb ENEKE-se järjekorras seista

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Leeds United\'

                nii. nüüd on mul esimene päev paari nädala jooksul, kus saan reisiga seonduvasse pühenduda. kuna meil kokku saada niisama lihtsalt ei õnnestu, siis arutleks esialgu foorumis.

                niisiis, mis seis on piletitega? kas keegi on sellele mõelnud? mina nt ei ole. kas meil on üldse mingit teoreetilist võimalust need piletid saada? ning mis me selleks nüüd tegema peaks? päris niisama ei viitsiks end põhja-rootsi sääskedele söögiks viia.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Leeds United\'

                  näiteks v6iks keegi klubidesse meilida ja uurida

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Leeds United\'

                    minu ettepanek on kohtuda Hiiupubis kolmapäevase Kreeka - Hispaania mängu ajal.
                    Seal peaks olema ka arvuti kasutamise võimalus, kui jooksvalt mingid küsimused kerkivad.
                    Näiteks 16 30?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Leeds United\'

                      jõuan nii umbes kell 1800
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Leeds United\'

                        Kolmapäev võib mul kole kiire olla - kuna neljapäeva lõunal on projekti tähtaeg võib juhtuda, et ma nina välja ei pistagi.

                        Annan teada, kui targemaks saan.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Leeds United\'

                          1. Danny Pugh
                          2. Clark Carlisle
                          3. Julian Joachim
                          4. Paul Butler

                          Esimese kahe kohta ei oska midagi kosta - vaid seda, mida Briti (interneti)ajakirjandusest lugenud olen. Arvatavasti nad ikkagi põhis mängima hakkavad.

                          Iseasi on nüüd see, kui hästi Joachim ette tekkinud auku täita suudab. Iseenesest on ju tegu (vähemalt kunagi) suhteliselt ässa vennaga. Butler peaks ka päris kenasti kaitses Matteost jäädavat tühimikku lappima.

                          Mr. Hayles võiks ka tulla ju tegelikult ...
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Leeds United\'

                            iseenesest isegi pisut üllatav, et soetatud on juba 3 kaitsjat, kuigi on olemas veel ka radebe, killar ja hunnik noori. samuti pole veel lahti saadud duberrist ja maailma aeglaseimast inimesest harte\'st.
                            pooliku seis tundub mõnevõrra kurvem, eriti kui johnson ja bakke lahkuvad (mis on väga usutav). milner, lennon ja mcphail tähendavad kokku keskmiselt ühte edukat taklamist mängus.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Leeds United\'

                              Ära Sa Mcphailiga väga arvesta, pidi olema samuti üks potentsiaalseid lahkujaid.
                              Briti press teab...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Leeds United\'

                                Originally posted by rohelineKonn
                                eriti kui johnson ja bakke lahkuvad (mis on väga usutav).
                                Kes nende palkasid ikka tahavad? Jäävad nagu ludiseb.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X